1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Jūrų, upių transportas, paslaugos Vilniuje

Jūrų, upių transporto paslaugomis užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 58. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

ASSTRA - VILNIUS, UAB

J. Kubiliaus g. 18, LT-08236, VILNIUS
Bet kokių krovinių pristatymą Europos, Azijos, Baltijos ir NVS šalyse ir taip pat visame pasaulyje. Ekspedijavimo automobilių, geležinkelių, oro, vandens transportu paslaugos; Kombinuoto ekspedijavimo paslaugos; Krovinių sandėliavimas, tranzitas, frachtavimas, gabenimas konteineriais; Dokumentų tvarkymas, krovinių draudimas.
ASSTRA - VILNIUS, UAB

DALTAVIS, UAB

Jurgio Dobkevičiaus g. 8-108, LT-02189, VILNIUS Filialai
Krovinio vežimo transporto rūšies parinkimas – tai transporto rūšių analizė, įvertinimas, planavimas ir sprendimo priėmimas.
DALTAVIS, UAB

BALTIC FREIGHT SERVICES, UAB

Ukmergės g. 283, LT-06313, VILNIUS Filialai
Įmonė Baltic Freight Services (BFS) įkurta 1996-aisiais ir turi biurus Vilniuje bei Klaipėdos uosto konteinerių terminale. Veiklą pradėjusi nuo krovinių gabenimo oro transportu, per ilgus darbo metus BFS sukūrė ir išplėtė paslaugų spektrą ir dabar gali pasiūlyti visapusiškas aukščiausios kokybės krovinių gabenimo paslaugas. Daugiau kaip trisdešimties darbuotojų komanda rūpinasi oro, jūrų ir sausumos transporto bei muitinių įforminimų sprendimais. BFS siūlo platų papildomų paslaugų pasirinkimą visose trejose pervežimo srityse, įskaitant prekių komplektavimo, markiravimo, ženklinimo, perpakavimo, tvirtinimo lynais, mechanizuotos ir rankinės krovos bei daugelį kitų paslaugų.
BALTIC FREIGHT SERVICES, UAB

DELAMODE BALTICS, UAB

Eigulių g. 2, LT-03150, VILNIUS
Delamode Baltics yra vienos iš didžiausių tarptautinių krovinių gabenimo įmonių Xpediator Plc padalinys. Esame patikimi logistikos partneriai, turime išplėtotą logistikos tinklą, kuriuo krovinius pervežame saugiai ir patikimai. Užsakymą sutvarkome per 24-48 valandas. Mūsų kroviniai vežami visoje Europoje, Skandinavijoje, NVS šalyse ir visose Baltijos šalyse. Paruošiame visą reikalingą dokumentaciją ir krovinius transportavimui oro ir jūrų transportu.
DELAMODE BALTICS, UAB

STA LOGISTIC, UAB

Akmenų g. 4-4, LT-03106, VILNIUS
Tarptautiniai pervežimai. Pervežimai konteineriuose jūra ir geležinkeliu leidžia gabenti krovinį saugiai, nepriklausomai nuo oro sąlygų.
STA LOGISTIC, UAB
  • 1