1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Interjero elementai, įrengimas Šiauliuose

Interjero elementai, įrengimas Šiauliuose.
Rasta įmonių: 42. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

MANO AURA - išskirtinės dovanos ir muilo gėlės, namų kvapai Šiauliuose

Lyros g. 14 A, LT-78288, ŠIAULIAI
Lietuviškas prekės ženklas MANO AURA. Kuriame išskirtinius bei vienetinius gaminius. Pas mus galite įsigyti muilo žiedų kompozicijas, namų ar automobilio kvapus, šilko gumytes ir segtukus, pakabukus, knygų skirtukus. Taip pat turime įvairių originalių prekių mažiesiems: dekoratyviniai kvepiantys muiliukai, spalvinimo rinkiniai iš medžio, įvairios smulkios dovanėlės.
MANO AURA - išskirtinės dovanos ir muilo gėlės, namų kvapai Šiauliuose

GAMINIAI IŠ AKMENS, UAB

Pramonės g. 6 A, LT-78148, ŠIAULIAI
Granito, marmuro laiptai, palangės. Marmurinės ir granitinės plytelės grindims ir sienoms. Stalviršiai virtuvėms ir barams. Klasikiniai ir lauko židiniai. Baseinų ir turkiškų pirčių apdaila iš marmuro. Paminklų gamyba. Projektavimas, įrengimas, montavimas, gamyba, prekyba.
GAMINIAI IŠ AKMENS, UAB

ADERLITA, UAB

Vairo g. 8, LT-78140, ŠIAULIAI Filialai
Interjero ir užuolaidų studija – tai jauna ir ambicinga, profesionali dizainerių komanda. Mes stebime pasaulio naujienas ir tendencijas, stengiamės savo klientams pateikti naujas idėjas. Kurdami unikalų, savitą interjerą giliname savo žinias, dalyvaujame garsiausiose interjero parodose.
ADERLITA, UAB

HEDAGRAS, UAB

V. Kudirkos g. 1 A, LT-81184, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R. Filialai
UAB Hedagras - pagrindinė veikla-didmeninė ir mažmeninė prekyba ketaus gaminiais: tai židinių kapsulės, krosnelės, krosnių dalys, šulinių dangčiai.
HEDAGRAS, UAB

STILINGIEMS NAMAMS, išskirtinių namų interjero detalių salonas, EIRTA, UAB

Vasario 16-osios g. 39, LT-76351, ŠIAULIAI Filialai
STILINGIEMS NAMAMS, salonas - modernus interjero salonas, kuriame rasite išskirtinių namų interjero detalių, stilingų stalo dekoravimo ir serviravimo įrankių, namų kvapų, baldų, vonios kambario reikmenų ir kitų aksesuarų.
STILINGIEMS NAMAMS, išskirtinių namų interjero detalių salonas, EIRTA, UAB

ARTe-2, IĮ

Palaukio g. 25, LT-81197, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R.
Interjero ir eksterjero meninis sienų dekoravimas
ARTe-2, IĮ

PATRONESĖ, UAB

Dainų g. 10 A, LT-76291, ŠIAULIAI Filialai
TEKSTILĖS NAMAI, užuolaidų salonas, audinių parduotuvė. Audiniai drabužiams, baldiniai gobelenai, audiniai dieninėms ir naktinėms užuolaidoms, staltiesiniai audiniai. Audinių atraižos. Prekyba. Užuolaidų, lovatiesių, staltiesių, pagalvėlių, romanečių, širmų modeliavimas, siuvimas. Siuvimo paslaugos. Užuolaidų priedai ir aksesuarai. Mažmeninė prekyba. Karnizai, romanetės, širmos. Mažmeninė prekyba.Karnizų ir įvairių priedų (laikiklių, lazdelių, segtukų dekoravimui) prekyba ir montavimas (įrengimas).Dizainerio paslaugos.
PATRONESĖ, UAB

DECORATUS, UAB

Metalistų g. 10, LT-78151, ŠIAULIAI
MŪSŲ DARBO SRITYS: interjeras, apdaila, bagetai, gipso lipdiniai, karnizai, gipso liejiniai, liejiniai, fasadas, fasado apvadai, fasado langų apvadai, dekoratyvūs fasado apvadai, fasado dekorai, fasado apdaila, apvadai, eksterjeras, eksterjero apdaila, betono gaminiai, grindjuostės, konsolės, lubų apvadai, ornamentai, sienų dekoras, dekoras, dekoratyviniai elementai, kolonos, palangės, baliustros, dekoratyvūs betono gaminiai, tvoros stulpeliai, fasado dekoro gaminiai, fasado apdailos elementai, eksterjero elementai, fasado dekoro elementai.
DECORATUS, UAB

INTERKREITAS, UAB

Ateities g. 9, LT-80180, AUKŠTELKĖS K. ŠIAULIŲ KAIMIŠKOJI SEN. ŠIAULIŲ R.
Siuzanos studija.

NMF DECOR, UAB

Tilžės g. 227, LT-76200, ŠIAULIAI
Gaminame plastiko gaminius: veidrodžiai plastikiniu rėmu, grindjuostės, sienų dekoro lentutės, pakeliamos lysvės ir sienų dekoro elementai lauko apdailai.
NMF DECOR, UAB

Brilliance ceiling, UAB

Jurgio Baltrušaičio g. 1-1, LT-06120, VILNIUS
Įtempiamos lubos žemomis kainomis! Skambinkite iš bet kurio Lietuvos miesto. Dirbame visuose didmiesčiuose: Įtempiamos lubos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevežyje, Šiauliuose ir kituose miesteliuose visoje Lietuvoje.

ESIMA, UAB

Architektų g. 52-33, LT-78234, ŠIAULIAI
UAB ESIMA - gali sukurti namų ar administracinių objektų interjerą, galime įvertinti ir išspręsti kilusius konkstrukcinius klausimus. Atliekame įvairius apdailos darbus, pasitelkdami kiekvienos srities specialistus.
ESIMA, UAB

BROLIŲ KALVĖ - meninė kalvystė

Vėjų g. 5, LT-76221, NOREIKIŲ K. KUŽIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
BROLIŲ KALVĖ - kalviški metalo gaminiai. Mūsų tikslas jungiant senuosius amatus, tradicijas bei naujas technologijas, prakalbinti geležį, atskleidžiant jos unikalumą, grožį, šilumą.
BROLIŲ KALVĖ - meninė kalvystė
  • 1