1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Indai, porcelianas, valgymo įrankiai, stalo reikmenys

Indais, porcelianu, valgymo įrankiais, stalo reikmenimis prekiaujančios įmonės.
Rasta įmonių: 132. Rodomi rezultatai 1 - 30:

ARKIETĖ, UAB administracija

Taikos pr. 100 C, LT-51194, KAUNAS Filialai
UAB ARKIETĖ - viena didžiausių indų, virtuvės reikmenų, bei interjero aksesuarų importuotojų Lietuvoje. Mūsų klientai - didmenininkai, "HoReCa" klientai bei išskirtinumo ir individualumo ieškantys pirkėjai. Indų salonų ŽANA, IMDECO tinklas. Mūsų indų salonus rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
ARKIETĖ, UAB administracija

JAUKI BUITIS, UAB

Savanorių pr. 46-69, LT-03137, VILNIUS
Virtuvės reikmenys - didmeninė prekyba. Internetinė parduotuvė stern.lt priklauso UAB Jauki buitis. Įmonė įkurta 2003 metais. Prekyba darbo įrankiais ir virtuvės reikmenimis.
JAUKI BUITIS, UAB

ARŪNO BAZARO IĮ

Taikos pr. 47-103, LT-50427, KAUNAS
Daržovių pjaustyklė TNS 2000 ir TNS 3000, pagaminta Vokietijoje.

MANTVILĖ, UAB

Taikos pr. 100 C, LT-51194, KAUNAS Filialai
Indai, stalo įrankiai, virtuvės reikmenys, serviravimo aksesuarai - didmeninė, mažmeninė prekyba.
MANTVILĖ, UAB

FORMPAKAS, UAB

Palemono g. 2 A, LT-52191, KAUNAS
Formpakas – daugiau kaip 20 metų sėkmingai gyvuojanti įmonė, kuri specializuojasi plastikinės pakuotės gamyboje. Pagrindinė veiklos sritis - vienkartinių plastikinių indelių gamyba maisto ir ne maisto pramonei. Sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su didžiausiais Lietuvos ir užsienio prekybos tinklais lėmė įmonės produkcijos plėtotę ir pastarųjų metų augimą.
FORMPAKAS, UAB

LEGIDA, UAB

Vytauto pr. 21, LT-44352, KAUNAS Filialai
Namų apyvokos daiktais prekiaujanti kompanija. Tai yra prekės skirtos interjero papuošimui, taip pat daiktai be kurių neįmanoma apseiti namų ūkyje. O kas gali būti geriau už tai, kas suteikia mums jaukumą namuose arba darbe.
LEGIDA, UAB

BRAVO LT, UAB

Ateities pl. 77 C, LT-52104, KAUNAS
Stalo serviravimo indai, namų apyvokos ir virtuvės reikmenys, dovanos bei interjero prekės be tarpininkų importuojamos iš Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Kinijos ir kitų šalių.
BRAVO LT, UAB

ŽIRGINĖLIS, UAB

Pramonės g. 21 H, LT-78136, ŠIAULIAI Filialai
Didmeninė ir mažmeninė prekyba indais, suvenyrais, stalo įrankiais, keramikos dirbiniais, kitais virtuvės reikmenimis.

RATIONAL MARKET SOLUTIONS, UAB

S. Žukausko g. 49, (Šiaurės miestelis), LT-09131, VILNIUS
Esame moderni įmonė, dirbanti rinkoje nuo 2001 metų. Užsiimame įvairiausių ekspozicinių indų, pagamintų iš labai atsparių dūžiams medžiagų, tokių kaip melaminas, akrilas, polikarbonatas ar nerūdijantis plienas, pardavimu. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės vienkartinių, keramikinių bei porcelianinių serviravimo indų.
RATIONAL MARKET SOLUTIONS, UAB

BALTICDECOR, UAB

Mindaugo g. 42 B, LT-01311, VILNIUS Filialai
Profesionali virtuvės įranga, inventorius maisto gamybai. Pas mus Jūs galite įsigyti profesionalią virtuvės įrangą, inventorių ir kitas priemones maisto gamybai, transportavimui, serviravimui, higienai ir kitoms su maitinimo paslaugomis susijusioms reikmėms.
BALTICDECOR, UAB

SANGAIDA, UAB

Panerių g. 20 A, LT-03209, VILNIUS Filialai
UAB SANGAIDA siūlo platų asortimentą produkcijos, reikalingos viešojo maitinimo sektoriui bei viešbučiams. Galime pasiūlyti visą asortimentą prekių - nuo pačių smulkiausių vienkartinių ir serviravimo reikmenų iki stambios profesionalios įrangos.
SANGAIDA, UAB