1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Interjero dizainas

Rasta įmonių: 58. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

STRAMPAS, Rimos Žvaliauskienės projektavimo įmonė

Projektavimo darbai Marijampolėje.

L. Giros g. 5, LT-68118, MARIJAMPOLĖ
STRAMPAS - Rimos Žvaliauskienės projektavimo įmonė Marijampolė. Gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų architektūrinis projektavimas (projektavimo darbai). Gyvenamųjų namų ir visuomeninių pastatų interjero dizaino projektai, projektavimas, projektavimo darbai. Detaliųjų planų rengimas.
STRAMPAS, Rimos Žvaliauskienės projektavimo įmonė

S. DANIELIAUS DIZAINO STUDIJA

Daržų g. 4, KLAIPĖDA
Sigito Danieliaus Dizaino Studija (SDDS) — interjero projektavimo įmonė, kurią įkūrė ilgametę darbo patirtį turintys šios srities profesionalai Sigitas ir Rita Danieliai. Iki tol kaip nepriklausomi dizaineriai ir projektuotojai dirbę kūrėjai yra sėkmingai įgyvendinę ne vieną projektą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų bei pelnę pripažinimą įvairiuose konkursuose.Įmonė specializuojasi tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties interjeruose. SDDS kūrėjų darbai apima visą įmanomą paslaugų paketą, susijusį su būsto bei visuomeninių patalpų įrengimu — nuo architektūrinių iki spalvinių sprendimų.
S. DANIELIAUS DIZAINO STUDIJA

BERLETĖ, UAB

Aukštoji g. 8-2, LT-91246, KLAIPĖDA
UAB BERLETE - interjero projektavimas, vizualizacijos, baldų projektavimas.

RIJELIS, UAB

S. Stanevičiaus g. 19-59, LT-07133, VILNIUS
Interjero dizainas, baldų projektavimas.

KIRANA, K. ŠČERBAK INDIVIDUALI ĮMONĖ

A. Stulginskio g. 5-20, LT-01115, VILNIUS
Individuali įmonė KIRANA – tai profesionalios dizainerio paslaugos interjero, landšafto, baldų bei meno kūrinių gamybos srįtyse. Individualus dėmesys klientui, kompleksinis požiūris bei ilgametė patirtis leidžia mums įgyvendinti sudėtingiausias vizijas realioje objekto situacijoje.

A.S.A., Sigito Kuncevičiaus projektavimo firma

Marijos Horodničienės g. 7, VILNIUS
Projektavimo patirtis: visuomeninės ir ir gamybinės paskirties pastatai, pastatų renovavimas, daugiabučiai ir individualūs gyvenamieji namai, interjerai, ekspertizės ir konsultacijos.

EGLĖS DIZAINAS, UAB

Vytauto Vaitkaus g. 13-76, LT-04334, VILNIUS
Atlieku erdvių formavimą, santechnikos ir vandens įvadų išdėstymą, apšvietimo ir elektros įvadų pririšimo projektus.
EGLĖS DIZAINAS, UAB

NEMUNO DELTOS PROJEKTAI, UAB

Turgaus g. 5, LT-99132, ŠILUTĖ
NEMUNO DELTOS PROJEKTAI, UAB - architektūrinio projektavimo įmonė, kurios komandoje dirba atestuoti architektai ir dizaineriai, konstruktoriai, technologai ir inžinerinių dalių projektuotojai. Įmonėje atliekami naujų pastatų projektavimo ir esamų statinių rekonstrukcijos projektai.
NEMUNO DELTOS PROJEKTAI, UAB

RETROFORMA, UAB

P. Lukšio g. 32 / J. Kubiliaus g. 12, LT-08222, VILNIUS Filialai
Nuo 2003-ųjų esame interjero specialistų ir dizainerių šeima. Dalinamės savo aistra gyventi gražiai ir siūlome geriausių pasaulio gamintojų audinius, tapetus bei asmeniškai atrinktus baldus, interjero dekoravimo detales Jūsų namams ir visuomeninėms erdvėms.
RETROFORMA, UAB

ŠVIESOKAITA, VšI

Lvivo g. 38 A, LT-09307, VILNIUS
Studija veikia nuo 2001 metų. Meninių interjero akcentų kūrimas. Projektiniai interjero dizaino sprendimai ir konsultacijos. Apdailos darbų organizavimas, vykdymas ir priežiūra.
ŠVIESOKAITA, VšI

AJ ARCHI, UAB

Draugystės tak. 24, LT-77150, ŠIAULIAI
AJ ARCHI - pastatų, interjerų ir teritorijų projektų rengimas.

RB SOLUTIONS, UAB

Užugriovio g. 5, LT-14256, UŽUGRIOVIO K. RIEŠĖS SEN. VILNIAUS R.
RB Solutions – tai dukterinė UAB Riešės baldai įmonė, užsiimanti visuomeninių interjerų projektavimu, įgyvendinimu bei nestandartinių baldų dizainu ir gamyba.
RB SOLUTIONS, UAB
  • 1