1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

A. ARYS IR KO, UAB - statybinė technika, įrankiai, mechaniniai įrankiai, matavimo technika, sodo technika Telšiai Tikslinti duomenis

A. ARYS IR KO, UAB - statybinė technika, įrankiai, mechaniniai įrankiai, matavimo technika, sodo technika Telšiai

A. ARYS IR KO, UAB - statybinė technika, įrankiai, mechaniniai įrankiai, matavimo technika, sodo technika Telšiai

Įmonė ne tik parduoda, bet ir nuomoja bei remontuoja statybinę techniką.
Žarėnų g. 25, LT-87432, ŽELVAIČIŲ K. RYŠKĖNŲ SEN. TELŠIŲ R.
Facebook puslapis
180879629
LT808796219
2002-04-03
iki 10 darbuotojų
393 424 €, pelnas po mokesčių 3,0 % (2022 m.)
A. ARYS IR KO, UAB - statybinė technika, įrankiai, mechaniniai įrankiai, matavimo technika, sodo technika Telšiai

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 18.00; VI: 08.30 - 12.00.
Facebook puslapis
Veiklos apibūdinimas: UAB A.ARYS IR KO sėkmingai dirba jau daugiau nei 20 metų, yra sukaupusi didelį patirties bagažą ir gali save vadinti savo srities specialistais. Įmonė ne tik parduoda, bet ir nuomoja bei remontuoja statybinę techniką.
Sodo, miško, statybos technikos ir įrankių pardavimas, remontas bei nuoma.
Sodo ir miško technika. Platus Dolmar, Bosch, Castelgarden, Benassi, Narex, Hitachi, Makita, DeWalt, ECHO, Cub Cadet ir kitų gamintojų sodo ir miško technikos pasirinkimas. Gausus pjūklų, žoliapjovių, traktoriukų, smulkintuvų bei kitų įrankių asortimentas.
Akumuliatoriniai įrankiai: suktuvai, žoliapjovės, šlifuokliai, gręžtuvai, pjūklai, prožektoriai segikliai. Populiariausių gamintojų: Bosch, Makita, Hitachi, Narex, DeWalt akumuliatoriniai įrankiai skirti profesionalams ir mėgėjams.
Pneumatiniai įrankiai, mechaniniai įrankiai, įvairūs įrankiai: grąžtai, kaltai, suktuvai, obliai, diskiniai pjūklai ir panašūs pagalbininkai atliekant įvairius darbus žymių gamintojų: Bosch, Makita, DeWalt, Hitachi parduodami už kokybę atitinkančias kainas.
Oro kompresoriai. Oro kompresorių priedai. Kompresorių remontas.
Elektros prekės: ilgikliai, kalėdinės lemputės, šviestuvai.
Viskas suvirinimui. Suvirinimo aparatai, suvirinimo pusautomačiai, viela, elektodai, suvirinimo priedai.
Matavimo technika. Atstumų matuokliai, gulsčiukai, kampamačiai, lazeriniai nivelyrai, lazerio spindulio imtuvai, matavimo ruletės ir liniuotės, matavimo technikos priedai, optiniai nivelyrai, skaitmeniniai ieškikliai, taškiniai lazeriai.
Laisvalaikio prekės. Apsaugos prekės. Fontanai- siurbliai. Kalėdinės girliandos. Krepšinio lentos, stovai, futbolo vartai, badmintonas. Rogutės, žiemos prekės. Triratukai, paspirtukai, dviratukai.
Atsarginės dalys. Alyvos filtrai. Aukšto spaudimo plovyklų dalys. Diržai vejos traktoriams ir vejapjovėms. Karbiuratoriai ir jų dalys. Kuro sistema ir jos priedai. Oro filtrai. Sankabos būgneliai. Starterių sistemos dalys. Tarpinės ir ribokšliai. Trimerio galvutės. Uždegimo žvakės. Varančios žvaigždutės. Vejapjovių ir traktoriukų peiliai.
Įrankių priedai. Akumuliatoriai. Akumuliatorių pakrovėjai. Apsaugos, antveidžiai, ausinės ir kt. Bakeliai kurui, dozatoriai. Daugiafunkcinio įrankio piredai. Deimantiniai priedai. DREMEL įrankių priedai. Dujos, dujų balionėliai, dujų papildymai. Galandinimo priedai. Galvutės ir jų komplektai. Grandinės pjūklams. Grąžtų komplektai. Miškininko reikmenys. Motoblokų ir kultivatorių priedai. Pjovimo diskai. Pjovimo juostos,valas.
Įrankių priedai. Plytelių klijavimo priedai. Deimantiniai diskai. Priedai gręžimui, kalimui, sukimui. Sodo traktoriukų priedai. Sukimo galvos. Tepalai ir alyvos. Vejapjovių peiliai.
Įrankių ir technikos nuoma, remontas.