1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekstremalios pramogos, ekstremalių pramogų organizavimas Kaune

Ekstremalias pramogas organizuojančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 31. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

OREIVYSTĖS CENTRAS, VšĮ - skrydžiai oro balionais Vilniuje, Kaune, Trakuose

Jurgio Dobkevičiaus g. 6, LT-02189, VILNIUS
OREIVYSTĖS CENTRAS, VšĮ siūlo grupinius ir individualius skrydžius karšto oro balionu Vilniuje, Trakuose, Kaune bei individualius skrydžius kitose Lietuvos vietose. Kiekvienas bent kartą išvydęs žemę iš oro baliono pintinės įgauna nepamirštamų įspūdžių ir puikių emocijų.
OREIVYSTĖS CENTRAS, VšĮ - skrydžiai oro balionais Vilniuje, Kaune, Trakuose

KAUNO AEROKLUBAS

Veiverių g. 132, LT-46337, KAUNAS
Kauno aeroklubas – tai akrobatinio skraidymo sporto organizacija, kurioje veikia pilotų mokykla. Pačius įspūdingiausius skrydžius pamatyti ir net patiems juos patirti galima aerodrome. Todėl kviečiame visus į Kaune esantį seniausią Lietuvoje S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą.
KAUNO AEROKLUBAS

LEGIONAS, Kauno apskrities dažasvydžio sporto klubas

Alksnių g., (ZUIKINĖ, prie V forto), LT-45466, KAUNAS
Kauno dažasvydžio ir šratasvydžio klubas Legionas. Įsikūręs Kauno V forto teritorijoje, klubas Legionas yra vienintelis Lietuvoje, galintis pasiūlyti dažasvydžio bei šratasvydžio mėgėjams ne vien rimtą porciją adrenalino !
LEGIONAS, Kauno apskrities dažasvydžio sporto klubas

VANDENS TURISTAI, VšĮ

Kėdainių g. 8 A, LT-45201, KAUNAS
...nelik ant kranto!Pasiulymas Urbanistams ir miesto snobams.***Ofisas-Vilnelė-Baras***Norintiems, bet “nerandantiems laiko” pasiplaukiojimui baidare. www.vandensturistai.lt
VANDENS TURISTAI, VšĮ

KAUNO PARASPARNIŲ SPORTO KLUBAS

Veiverių g. 132, (Aleksoto aerodromas), LT-46337, KAUNAS
Kviečiu susipažinti su Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu parasparnių sportu.

KAUNO ŠAUDYMO IŠ LANKO ASOCIACIJA

R. Kalantos g. 139-18, LT-52311, KAUNAS
Pasaulyje šaudymo sporto šakos labai populiarios. Tai puikus būdas įdomiai bei aktyviai praleisti laisvalaikį. Šaudyti gali visi: tiek vaikai, tiek suaugę, tiek senyvo amžiaus žmonės. Šaudo vyrai ir moterys, sveiki ir neįgalieji.

Prekiniai ženklai: EXPEDICIJA. LT - nuotykių, pramogų organizavimas Kauno rajone

CORONA LAUREA, VšĮ
Upio al. 7, LT-53401, JADAGONIŲ K. ZAPYŠKIO SEN. KAUNO R.
Aktyvus laisvalaikis, komandos formavimo (team building) projektai, nuotykinis orientacinis, baidarių žygiai, laipiojimas Pagonijos uola (13 m), ekstremaliais virviniais elementais medžiuose - Pagonijos voratinkliu ir kitos nuotykinės pramogos. Laisvalaikio organizavimas.
CORONA LAUREA, VšĮ

CINKAS, MB

Vaidoto g. 156, LT-45300, KAUNAS
Šuoliai su virve - tai ekstremali pramoga aukštyje. Kilusi iš Jungtinių valstijų, kaip disciplina, padėjusi laipiotojams pratintis prie kritimų, netrukus šis “sportas” virto populiaria pramoga.

Lugeris, MB

R. Kalantos g. 32, LT-52494, KAUNAS
Lugeris – tai Kaune įsikūrusi uždara šaudykla (tiras), kuriame pramogą ar naudingą patirtį susiras kiekvienas. Šaudykloje laukiami tiek jau turintys šaudymo praktikos, tiek pradedantieji, ar tiesiog norintys išbandyti šaudymo pramogą.
Lugeris, MB

ZALA ARMS, UAB šaudykla

LT-29240, DŽIUGŲ K. KAVARSKO SEN. ANYKŠČIŲ R.
Zala Arms- gamina šovinius, skirtus medžioklei ir sportui, prekiauja ginklais, medžioklės reikmenimis Anykščiuose, Vilniuje, Kaune,Vilkaviškyje ir internete www.e-zalaarms.lt. Remontuoja ginklus .gamina rankų darbo apsodus .Organizuoja šaudymo renginius,medžiokles Lietuvoje ir užsienyje. Visose Zala Arms parduotuvėse priimami ginklai remontui.
ZALA ARMS, UAB šaudykla

ORO BALIONAI, UAB

LT-44001, KAUNAS
Skrydžiai oro balionais visoje Lietuvoje. Skraidymas oro balionu: 1 - 1,5 val. kaina nuo 249 Lt. vienam žmogui. Aktyvus sportas, pramogos, laisvalaikio organizavimas. Mokymai (kursai) skristi oro balionais (teorija, praktika).
ORO BALIONAI, UAB
  • 1