1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekstremalios pramogos, ekstremalių pramogų organizavimas Šiauliuose

Ekstremalias pramogas organizuojančios įmonės Šiauliuose.
Rasta įmonių: 9. Rodomi rezultatai 1 - 9:

ŠIAULIŲ AEROKLUBAS

Radvilų g. 17, LT-82177, RADVILIŠKIS RADVILIŠKIO MIESTO SEN. RADVILIŠKIO R.
Ne pelno siekianti organizacija, kurios narių tikslas yra skraidyti ir populiarinti aviacijos sportą Šiaulių krašte ir visoje Lietuvoje. Atlieka sportinius, apžvalginius bei mokomuosius skrydžius sklandytuvais ir lėktuvais. Organizuoja pramogas ore įvairių švenčių dalyviams, rengiame aero-ekskursijas į Kryžių kalną ir kitas vietoves.
ŠIAULIŲ AEROKLUBAS

PRAKTINIO ŠAUDYMO CENTRAS, VšĮ

Miško Tako g. 6 B, NOREIKIŲ K. KUŽIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
Praktinio šaudymo centras: populiarina Praktinio šaudymo sporto veiklą šiaurės Lietuvoje, organizuoja ir vykdo Praktinio šaudymo varžybas šiaurės Lietuvoje, vienija šiaurės Lietuvos Praktinio šaudymo sportininkus, atstovauja, tenkina ir padeda įgyvendinti narių bendrus interesus.
PRAKTINIO ŠAUDYMO CENTRAS, VšĮ

KARO ZONA

LT-82215, PAVARTYČIAI ŠEDUVOS MIESTO SEN. RADVILIŠKIO R.
Dažasvydžio žaidimas vyksta: aikštelė įsikūrusi netoli Šeduvos miestelio, Pavartyčių kaimo ribose, visai šalia pagrindinio kelio Panevėžys - Šiauliai. Važiuojant nuo Šeduvos, link Radviliškio susidaro apie 5 km. Sodyba randasi ant nedidelio kalniuko, reikia pasukti antroje sankryžoje į Pavartyčius. Įvažiavimas į sodybą ne iš pagrindinio, tačiau iš senojo kelio, kuris yra lygiagretus pagrindiniam.

ORO BALIONAI, UAB

LT-76001, ŠIAULIAI
Skrydžiai oro balionais visoje Lietuvoje. Skraidymas oro balionu: 1 - 1,5 val. kaina nuo 249 Lt. vienam žmogui. Aktyvus sportas, pramogos, laisvalaikio organizavimas. Mokymai (kursai) skristi oro balionais (teorija, praktika).
ORO BALIONAI, UAB

AUTOMOTOMOKYKLA, UAB

Aušros al. 40, (Šiaulių valstybinė kolegija), įėjimas iš Tilžės g., 2 aukštas, 207 auditorija, LT-76241, ŠIAULIAI
UAB AUTOMOTOMOKYKLA - vairavimo mokykloje ruošiame AM. A1, A2, A, B, BE kategorijų vairuotojus, organizuojame motociklininkų kursus, tobuliname jau vairuojančiųjų vairavimo įgūdžius.
AUTOMOTOMOKYKLA, UAB

AUTOMOTOMOKYKLA, UAB

Aušros g. 3, LT-81493, GINKŪNŲ K. GINKŪNŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
UAB AUTOMOTOMOKYKLA - vairavimo mokykloje ruošia AM. A1, A2, A, B, BE kategorijų vairuotojus, organizuoja motociklininkų kursus, tobulina jau vairuojančiųjų vairavimo įgūdžius.
AUTOMOTOMOKYKLA, UAB