1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Vaikų stovyklos

Rasta įmonių: 26. Rodomi rezultatai 1 - 26:

VAIKYSTĖS ŠILELIS, VšĮ

Poilsio stovykla, patalpų nuoma pobūviams, renginiams

NEMUNAIČIO STOVYKLA, asociacija

LT-62192, NEMUNAIČIO K. NEMUNAIČIO SEN. ALYTAUS R.
Šiuo metu stovykloje per vasarą organizuojamos 5 – 7 pamainos, kuriose poilsiauja apie 700 vaikų. Stovyklos tikslas – organizuoti vaikų užimtumą vasaros metu iš įvairių organizacijų ir skirtingų Lietuvos vietovių.
NEMUNAIČIO STOVYKLA, asociacija

AVILIUKAS - ugdymo ir laisvalaikio centras, MB

Švitrigailos g. 4-66P, LT-03222, VILNIUS
Mes daug žaidžiame, mokomės, keliaujame, atrandame, čia susilieja bendros svajonės, išsilaisvina kūrybiniai gabumai, pozityviai išliejamos neigiamos emocijos. Mes kasdien tyrinėjame mus supantį pasaulį, save ir aplinkinius žmones.

BERČIŪNŲ ATEITININKŲ STOVYKLA, VšĮ

LT-38052, BERČIŪNŲ K. NAUJAMIESČIO SEN. PANEVĖŽIO R.
Nuo 1992 m. VšĮ „Berčiūnų ateitininkų stovykla“ rengia vasaros poilsio stovyklas 7–18 m. vaikams, taip prisidėdama prie turiningo vaikų laisvalaikio praleidimo bei užimtumo organizavimo. Į stovyklas kviečiami ne tik ateitininkai, bet ir organizacijai nepriklausantys moksleiviai. Dalis stovyklautojų, norinčių katalikiškoje aplinkoje praleisti laisvalaikį, yra socialiai remtinų šeimų vaikai. Stovyklose vadovaujamasi ateitininkų principais: katalikiškumu, visuomeniškumu, inteligentiškumu, šeimyniškumu ir tautiškumu. Mūsų stovyklose skatinama vaikų saviraiška, kūrybiškumas, kritiškas mąstymas, tolerancija, teigiamas savęs vertinimas, plėtojamas tautinis, socialinis sąmoningumas, bendradarbiavimas bei draugystė.

ŽILVITIS, viešoji moksleivių poilsiavietė

Placio g. 28, LT-92383, KARKLĖS K. KRETINGALĖS SEN. KLAIPĖDOS R.
Moksleivių poilsiavietė Žilvitis yra Pajūrio regioninio parko teritorijoje, ant jūros kranto, tarp Klaipėdos ir Palangos miestų.

SĖKMĖS SAUSAINIAI, VšĮ

Pagubės Sodų 11-oji g. 40, LT-14285, VILNIUS
Vaikų laisvalaikio ir priežiūros centras „Saulučių sodas” - šauni vieta vaikams smagiai praleisti laisvalaikį!

Vasaros stovykla

DARNOJE, VšĮ
Pylimo g. 10, LT-64146, PAVARTĖNŲ K. DAUGŲ SEN. ALYTAUS R.
Lokio būrys – tai patyrimo, pažinimo ir atradimų stovykla, skirta ugdyti aukšto dvasinio intelekto Šviesos Karį, einantį savęs pažinimo, savo dvasinių ir fizinių galių atskleidimo keliu.
DARNOJE, VšĮ

TEAM 97, VšĮ

S. Dariaus ir S. Girėno g. 31 A, LT-46265, KAUNAS
Tai pirmoji ir vienintelė Lietuvoje tarptautinė krepšinio stovykla skirta vaikams nuo 9 iki 17 metų, kurioje treniruotės vedamos anglų, kalba.

VULA, VšĮ

Architektų g. 110-90, LT-04223, VILNIUS
VULA organizuojamos stovyklos nustebins kiekvieną stovyklautoją.Mūsų siūlomos stovyklos vaikams ir jaunimui leis išsirinkti mėgstamiausią veiklą. Priimame vaikus ir jaunimą, berniukus ir mergaites, nuo 8 iki 17 metų.Stovyklos vyksta prie Palangos.

LS KERNAVĖS TUNTAS

Parko g. 34-40, LT-11215, VILNIUS
Lietuvos skautijos Kernavės tuntas yra vienas seniausių ir didžiausių tuntų Lietuvoje, vienijantis daugiau negu 250 skautų iš Vilniaus. Nuo pat tunto įkūrimo pradžios 1989 m. rengiamos vasaros stovyklos, žygiai, savaitgalio renginiai ir užsiėmimai savaitės metu. Tradiciškai, mes stovyklaujame Kernavės apylinkėse, kur stūkso piliakalniai ir vingiuoja Neris.

SKAUTŲ SLĖNIS, UAB

LT-20254, SUKINIŲ K. PABAISKO SEN. UKMERGĖS R.
Nuo individualizuotų 1-3 dienų žygių bei programų gamtoje iki tarptautinių renginių mūsų stovyklavietėse Ukmergės ir Širvintų rajonuose.
SKAUTŲ SLĖNIS, UAB