1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Popierius

Rasta įmonių: 8. Rodomi rezultatai 1 - 8:

EKOLOGINĖ SFERA, UAB - kartono gamyba Šiauliuose

Kalnelio g. 14, LT-80265, KUŽIAI KUŽIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
Veiklos apibūdinimas: EKOLOGINĖ SFERA, UAB - gamina standartines gofruoto kartono pakuotes, lygaus kartono pakuotes, kašeriuoto kartono pakuotes. Sudėtingų formų ir konstrukcijų kirtimus.
EKOLOGINĖ SFERA, UAB - kartono gamyba Šiauliuose

TONERLITA, UAB

Darbo a. 5, LT-35220, PANEVĖŽYS
TONERLITA - prekyba raštinės, mokyklinėmis, biuro prekėmis, valymo priemonėmis bei įranga, biuro technika bei eksploatacinėmis medžiagomis. Paslaugos: kopijavimas, spausdinimas, laminavimas, dokumentų įrišimas, kasečių pildymas ir biuro technikos remontas.
TONERLITA, UAB

ANTALIS, UAB

Ukmergės g. 280, (verslo centras Sostena, 7 a.), LT-06115, VILNIUS Filialai
Didmeninė prekyba popieriumi, vaizdinės reklamos medžiagomis, pakavimo medžiagomis, švaros ir higienos prekėmis.
ANTALIS, UAB

POLIBARR, UAB

MAIŠINĖS K. LENTVARIO SEN. TRAKŲ R.
UAB Polibarr įkurta 2008 metais. Įmonė teikia ekstruzijos dengimo ir laminavimo paslaugas bei produktus. Veikiame maisto ir ne maisto produktų rinkose. Mes dengiame skirtingus polimerus, kad patenkintume skirtingus klientų poreikius (LDPE, HDPE, PP, PLA ir kt.). Mūsų dangos daro užtikrina barjerine produktų savybes, puikias susilitavimo savybes, gerą spausdinamumą ir ilgaamžiškumą. Turėdami 14 metų patirtį, tapome patikimi ir lankstūs partneriai savo klientams. Dauguma mūsų produktų eksportuojami į kitas šalis. -2022 m. rugsėjo mėn. mūsų įmonė gavo FSC ® sertifikatą.