1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automobilių servisų įranga Vilniuje

Automobilių servisų įranga Vilniuje.
Rasta įmonių: 22. Rodomi rezultatai 1 - 22:

DAŽYMO TECHNOLOGIJOS, UAB

Profesionali dažymo įranga prekyba Vilnius, visa Lietuva

MELGOS SERVISAS, UAB

Ukmergės g. 149, LT-08104, VILNIUS
UAB Melgos servisas savo veiklą serviso įrangos pardavimo ir aptarnavimo srityje pradėjo 2001 metais. Nuo pirmųjų darbo mėnesių mūsų tikslas – tiekti kokybišką ir profesionalią automobilių serviso įrangą bei kompetentingas ir greitas aptarnavimo paslaugas.
MELGOS SERVISAS, UAB

AMANDA, UAB

Pramonės g. 141 B-2, LT-11115, VILNIUS Filialai
Automobilių servisų, autoservisų įranga. UAB AMANDA įkurta 1992 metais. Bendrovės misija – padėti klientams gauti didžiausias pajamas, teikiant kompleksinius sprendimus ir autoservisų įrangą autoservisams.
AMANDA, UAB

AUTOREMONTO TECHNIKA, UAB

Kirtimų g. 2, LT-02300, VILNIUS
Autoservisų (servisų) įranga. Prekyba, aptarnavimas, remontas. Dažymo kameros, kėbulų tampymo įranga automobiliams. Prekyba, aptarnavimas, remontas. Keltuvai, ratų (padangų) montavimas, balansavimas, stabdžių stendai, ratų geometrijos stendai. Prekyba, remontas, priežiūra, aptarnavimas.
AUTOREMONTO TECHNIKA, UAB

DITEILAS, UAB

Ateities g. 10, LT-08303, VILNIUS
DITEILAS, UAB - automobilių plovyklų įranga. UAB Diteilas buvo įkurta 2003 metais ir nuo pat įsikūrimo pradžios vykdė prekybą profesionaliomis valymui skirtomis priemonėmis ir aksesuarais.
DITEILAS, UAB

BM TEST EQUIPMENT, UAB

Didžioji g. 25, LT-01128, VILNIUS
Nuo pat įkūrimo 1977 metais kūrėme ir gaminome ritininius stabdžių testerius ir bandymo linijų sistemas dirbtuvėms ir transporto priemonių apžiūros įstaigoms visame pasaulyje. Įranga autoservisams ir autoserviso paslauga.
BM TEST EQUIPMENT, UAB

MAGNA AUTO, UAB - automobilių kėbulo remonto medžiagos, didmeninė prekyba Vilnius

Račių g. 18, LT-03156, VILNIUS Filialai
UAB Magna Auto – energinga, novatoriška ir iššūkius mėgstanti profesionalų komanda, užsiima automobilių dažymo sistemų ir automobilių kėbulų remonto medžiagų tiekimu galutiniam vartotojui bei importu, eksportu . Galime pasiūlyti daugiau kaip 3000 skirtingų prekių automobilio kėbulo remontui.
MAGNA AUTO, UAB - automobilių kėbulo remonto medžiagos, didmeninė prekyba Vilnius