1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automatinė įranga, automatika Kaune

Automatine įranga, automatika užsiimančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 34. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

OMEDITA, UAB

V. Krėvės pr. 81, LT-50362, KAUNAS
Omedita importuoja elektroninius komponentus iš Vokietijos, Olandijos, Šveicarijos, Lenkijos. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja daugiau kaip su 10-čia Lenkijos firmų, todėl gali priimti bet kokį išankstinį užsakymą prekėms iš šios šalies.
OMEDITA, UAB

GTK - W. GRUNDLER IM BALTICUM, UAB

Draugystės g. 15 B, (išsikėlė iš Draugystės g. 19), LT-51228, KAUNAS
GTK - W. GRUNDLER IM BALTICUM, UAB - mašinų ir technologinės įrangos gamyba, tiekimas ir įrengimas lengvosios ir tekstilės pramonės įmonėms.
GTK - W. GRUNDLER IM BALTICUM, UAB

JUOZEIDA, UAB

Savanorių pr. 130, LT-44148, KAUNAS
Parduotuvėje didelis nuotolinio valdymo pultų pasirinkimas. Prekiaujame automobiline ir buitine elektronine technika, palydovine (SAT), antžemine skaitmenine (TV) ir kabeline skaitmenine (TV) įranga, apsaugos signalizacijų ir video stebėjimo sistemomis.
JUOZEIDA, UAB

ELEKTROFANAS, UAB

Linkuvos g. 12, LT-48345, KAUNAS
Medienos pramonės įrengimų remontas.Automatinių sistemų, kūrimas, montavimas, paleidimas.Mechaninės staklių dalies remontas, renovavimas.Pramonės linijų perkėlimas ir paleidimas.Turime partnerius šiems darbams atlikti Skandinavijoje.
ELEKTROFANAS, UAB

AUREGIS, UAB

Savanorių pr. 271 / Mituvos g. 2, LT-50131, KAUNAS
AUREGIS, UAB siūlo platų pasirinkimą temperatūros, slėgio, lygio, drėgmės ir kitokių matavimo bei reguliavimo prietaisų daugeliui sričių:gamybos ir technologinių procesų automatizavimui, maisto pramonei, oro kondicionavimui, jėgainėms, geležinkeliams, laivynui, įprastoms, agresyvioms ir sprogioms Ex aplinkoms.
AUREGIS, UAB

DEFINRA, UAB

Karaliaus Mindaugo pr. 35, LT-44307, KAUNAS
Robovirgin siūlo saugius ir efektyvius procesų automatizavimo sprendimus, lengvai pritaikomus skirtinguose sektoriuose. Pasirinkite individualiai arba iš anksto parengtas automatizacijas, konsultacijas ir mokymus. Eliminuokite mechaninius, pasikartojančius, Jūsų darbuotojų laiką ir energiją eikvojančius darbus.
DEFINRA, UAB

ELEKTROTERA, UAB

Elektrėnų g. 8, LT-51221, KAUNAS
UAB Elektrotera siūlo aukštos kokybės elektrotechnikos ir automatikos įrangą visų pramonės sričių technologiniams įrengimams.
ELEKTROTERA, UAB

FROSTOM, IĮ

S. Gimžausko g. 4-1, LT-45290, KAUNAS
Šaldymo įrenginiai - prekyba, montavimas, aptarnavimas, remontas.

EISPRA, UAB

Savanorių pr. 206, LT-50193, KAUNAS
Elektrinių dydžių matavimai: įrenginių įžeminimo (įnulinimo) varžų matavimai, izoliacijos varžų matavimai ir pan.
EISPRA, UAB

SAL uždaroji akcinė bendrovė gamybinė-komercinė firma

Draugystės g. 16, LT-51258, KAUNAS
Įmonė UAB SAL atlieka aukštos kokybės visų rūšių elektros montavimo ir elektros ūkių priežiūros darbus. Įmonė savo veiklą pradėjo dar 1991-aisiais metais Kaune ir per šį laiką sukaupė ilgametę patirtį bei įgavo klientų pasitikėjimą. Visų rūšių elektros montavimo ir elektros ūkių priežiūros darbai.
SAL uždaroji akcinė bendrovė gamybinė-komercinė firma

SANTAVILTĖ, UAB

Europos pr. 121, LT-46339, KAUNAS
UAB Santaviltė yra automatikos ir elektros inžinerijos įmonė, besiorientuojanti į energiją, žmogiškuosius resursus ir aplinką tausojančias technologijas.

ENILIT, UAB

Julijanavos g. 2, LT-46351, KAUNAS
Enilit yra uždaroji akcinė bendrovė, įkurta 2009 metais ir įsikūrusi antrame pagal dydį Lietuvos mieste Kaune. Įmonė projektuoja ir gamina aukščiausios klasės automatikos sistemas, taip pat savarankiškus automatikos produktus sudėtingiems automatikos projektams.
ENILIT, UAB

ALTEGRA, UAB

Draugystės g. 15, LT-51226, KAUNAS
Išmanūs jutikliai, daiktų internetas (IoT), programuojami procesų valdikliai (PLC). Nestandartinių elektronikos įrenginių projektavimas, programavimas ir gamyba.
ALTEGRA, UAB

AUTOMATIKOS BIURAS, UAB

Europos pr. 122, LT-46351, KAUNAS
Atlieka automatizacijos projektus, dažnio keitiklių montavimo bei parametrizavimo darbus. Montuoja bei programuoja servo pavaras .Montuoja, kalibruoja svėrimo mazgus ar svėrimo sistemas.
AUTOMATIKOS BIURAS, UAB

LANGVARTA, UAB

Savanorių pr. 377, LT-49360, KAUNAS
Plastikiniai, mediniai, aliuminiai langai. Gamyba, prekyba, montavimas. Fasadinės sistemos. Stoglangiai. Balkonų stiklinimas.
LANGVARTA, UAB

INDUSTRIAL ROBOTICS COMPANY, UAB

Draugystės g. 19, LT-51230, KAUNAS
Pramoniniai robotai kartoninių pakuočių iškirtimui, detalių gamybai, paviršių apdirbimui, dažymui.
INDUSTRIAL ROBOTICS COMPANY, UAB
  • 1