1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automatinė įranga, automatika Vilniuje

Automatine įranga, automatika užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 64. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

KEMEK ENGINEERING, UAB

Mokslininkų g. 6 A, LT-08412, VILNIUS Filialai
Pramoninės svėrimo, dozavimo, produktų kokybės kontrolės įrangos, laboratorijų ir proceso matavimo prietaisų pardavimas bei aptarnavimas.
KEMEK ENGINEERING, UAB

KLINKMANN LIT, UAB

Juozo Balčikonio g. 9, VILNIUS Filialai
Klinkmann – pirmaujanti Suomijos pramonės automatizavimo ir elektrifikavimo sprendimų įmonė. Mūsų siūlomi sprendimai pramonės įrangos gamybai, gamybos procesų valdymui, energetikai bei elektrifikavimui, padeda klientams pagerinti savo produktus ir suskaitmeninti operacijas.
KLINKMANN LIT, UAB

KERAPLAST, UAB

Eišiškių pl. 25 A, LT-02184, VILNIUS
Kera Group gamina kokybiškus dūmų šalinimo liukus, akrilinius kupolinius ir polikarbonatinius stoglangius plokštiems stogams, ištisinius plastikinius stoglangius, išlipimo ant stogo liukus, dūmų šalinimo ir kasdienio vėdinimo automatika langams ir stoglangiams, langų ir stoglangių valdymo skydus ir priedus valdymui, vidaus patalpų šviestuvus ir kitus gaminius (žr. paslaugos).
KERAPLAST, UAB

TECHNOTERMA, UAB

Mokyklos g. 6, LT-14182, BUKIŠKIO K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
TECHNOTERMA, UAB - įmonė teikianti šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimo, montavimo bei techninės priežiūros paslaugas.
TECHNOTERMA, UAB

SCHNEIDER ELECTRIC LIETUVA, UAB

Žirmūnų g. 139, LT-09120, VILNIUS Filialai
Schneider Electric kuria technologijas ir sprendimus, kad būtų galima saugiai, patikimai, efektyviai ir tvariai valdyti energiją ir procesus.
SCHNEIDER ELECTRIC LIETUVA, UAB

NIT, UAB

Savanorių pr. 151, LT-03150, VILNIUS Filialai
Vėdinimo ir oro kondicionavimo, šaldymo ir šildymo, drėkinimo ir sausinimo, alternatyvios energetikos, automatikos įrangos ir sistemų tiekimas.
NIT, UAB

ABB, UAB

Parko g. 37, LT-14198, AVIŽIENIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R. Filialai
ABB yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė.
ABB, UAB

INTERAUTOMATIKA, UAB

Spaudos g. 6, VILNIUS
UAB Interautomatika tiekia automatikos komponentus, pramoninius matavimo prietaisus ir paslaugas nuo 2004 m. ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.
INTERAUTOMATIKA, UAB

ANKAS, UAB

Gedvydžių g. 31-52, VILNIUS
Prekyba pramoninės ir buitinės elektronikos komponentais :jutikliais, UV ir IR lempomis, pavaromis, varikliais, elektronikos blokais, kaitinimo elementais ir kt.Automatinių linijų, įrengimu, moduliu, spaudos mašinų priežiūra ir remontas.

ODRI, UAB

Verkių g. 5, LT-08218, VILNIUS
ODRI CONTROLS veikla - automatikos, silpnų srovių ir elektrotechnikos sprendimų kūrimas ir įgyvendinimas - nuo projekto parengimo iki pilno jo įrengimo ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo.
ODRI, UAB
  • 1
  • 2