1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Visuomenės sveikatos priežiūra, dezinfekcijos tarnybos

Visuomenės sveikatos priežiūra, dezinfekcijos tarnybos.
Rasta įmonių: 76. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

SVEIKATA IR HIGIENA, UAB

Pirmos pagalbos kursai, mokymai, higienos kursai, pirmos pagalbos kursai medicinos darbuotojams Vilniuje, visoje Lietuvoje

Konstitucijos pr. 6, 3 aukštas, LT-09308, VILNIUS
Sveikata ir higiena komanda - licencijuoti specialistai, turintys aukštąjį universitetinį medicininį arba visuomenės sveikatos išsilavinimą. Siekdami patenkinti kiekvieno iš Jūsų poreikius ir palaikyti profesionalumą, mūsų specialistai nuolat tobulinasi ir atnaujina žinias rengiamuose seminaruose, apmokymuose bei konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų.
SVEIKATA IR HIGIENA, UAB

CREDO, UAB - didmeninė prekyba rodenticidais, insekticidais, dezinfekcinėmis medžiagomis, kenkėjų kontrolės produktais, teikiame kenkėjų kontrolės paslaugas

Šviesos g. 1, LT-92326, KLAIPĖDA
UAB CREDO - tiekiame kenkėjų kontrolės produktus (tai nuodai graužikų, vabzdžių, kitų kenkėjų naikinimui, atbaidymo priemonės, naminių gyvūnų priežiūros prekės, sodininkų ir ūkininkų prekės), inventorių – buitinių kenkėjų kontrolės srityje ir esame viena iš didžiausių kenkėjų kontrolės produktų tiekėja visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Išvystytas įmonės logistinis tinklas siekia bet kurį klientą šiose šalyse.
CREDO, UAB - didmeninė prekyba rodenticidais, insekticidais, dezinfekcinėmis medžiagomis, kenkėjų kontrolės produktais, teikiame kenkėjų kontrolės paslaugas

ŠVARU SAUGU, MB

Generalinis valymas, postatybinis valymas, butų, namų valymas, baldų valymas Vilnius, Vilniaus rajonas

ŠIAULIŲ DEZINFEKTORIŲ BRIGADA, UAB

Veterinarijos g. 10, LT-76225, VIJOLIŲ K. ŠIAULIŲ KAIMIŠKOJI SEN. ŠIAULIŲ R.
ŠIAULIŲ DEZINFEKTORIŲ BRIGADA, UAB - kenkėjų kontrolė, naikinimas.

Audeza, MB

Vytauto g. 30, LT-97132, KRETINGA KRETINGOS MIESTO SEN. KRETINGOS R.

MKDS uždaroji akcinė bendrovė inovacinė firma

Piliakalnio g. 68, LT-15175, NEMENČINĖ NEMENČINĖS MIESTO SEN. VILNIAUS R.
Inovatyvūs sprendimai, produktai ir paslaugos sodui, daržui, sodybai, namui. Didmeninė prekyba augalų apsaugos priemonėmis bei chemikalais,didmeninė prekyba bakterijomis vandens ir nuotekų valymui, pramoninių nuotekų valymas mikroorganizmų pagalba, konsultacijos ir problemų sprendimas.
MKDS uždaroji akcinė bendrovė inovacinė firma

NACIONALINIS VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRAS PRIE SAM

Kalvarijų g. 153, LT-08221, VILNIUS Filialai
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Centro paskirtis – pagal kompetenciją įgyvendinti valstybės politiką visuomenės sveikatos priežiūros ir vartotojų teisių apsaugos srityse, vertinti ir valdyti riziką žmonių sveikatai, susijusią su paslaugomis, gaminiais, aplinkos veiksniais ir užkrečiamosiomis ligomis.Išduoda leidimus-higienos pasus ūkinei komercinei veiklai.

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

Aušros al. 53, LT-76302, ŠIAULIAI Filialai
PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB - dezinfekcija. Deratizacija. Ventiliacinių sistemų valymas ir dezinfekavimas. Fumigacija . Dezinfekcija. Oro dezinfekavimas. Profesionali maisto pramonės ir kitų objektų priežiūra prieš kenkėjus. Profesionali kenkėjų kontrolė.
PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

UTENOS DERATIZACIJA, UAB

Tauragnų g. 5, LT-28239, UTENA
Naikina kurmius, graužikus, vabzdžius, grūdinius bei medžio kenkėjus privačiose teritorijose, įmonėse.
UTENOS DERATIZACIJA, UAB

NE PROBLEMA, MB

Girulių g. 10-201, LT-12112, VILNIUS
Siūlome galimybę pasinaudoti profesionaliomis pelėsio naikinimo paslaugomis. Mes, pelėsių naikinimo paslaugų teikėjai, savo veiksmais padėsime Jums susigrąžinti gražų interjerą, komfortą, sveikatą, gerą savijautą. Tam mes ir esame: pelėsis mums – ne problema!
NE PROBLEMA, MB

PELIAS, UAB

Kulautuvos g. 47 B, (persikėlė iš Jovarų g. 3A), LT-47196, KAUNAS Filialai
PELIAS, UAB - kenkėjų kontrolė (dezinfekcija, dezinsekcija, deratizacija).
PELIAS, UAB

D & DM, VšĮ

Taikos pr. 88 A, LT-51183, KAUNAS Filialai
Privalomojo sveikatos mokymo kursai (higienos įgūdžių, pirmos med. pagalbos, alkoholio žalos). Mokymo priemonės: manekenai, neštuvai, vaistinėlės, įtvarai, lankstinukai, plakatai, žaidimai. Seminarų, renginių, akcijų organizavimas sveikatos temomis. Paskaitos vaikams ir suaugusiems apie pirmą med. pagalbą, sveiką gyvenseną, lytinį švietimą, alkoholį, tabaką, narkotines medžiagas, jų prevencija ir kt.
D & DM, VšĮ
  • 1
  • 2