1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB Tikslinti duomenis

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB - dezinfekcija. Deratizacija. Ventiliacinių sistemų valymas ir dezinfekavimas. Fumigacija . Dezinfekcija. Oro dezinfekavimas. Profesionali maisto pramonės ir kitų objektų priežiūra prieš kenkėjus. Profesionali kenkėjų kontrolė.
Aušros al. 53, LT-76302, ŠIAULIAI
244131010
LT441310113
11 - 20 darbuotojų
1111.20 € (2020 m. 03 mėn.)
3589.39 € (2020 m. 03 mėn.)
PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
Dezinsekcija. Vabzdžių (tarakonų, skruzdėlių, blusų, blakių, uodų, musių, širšių, kandžių) kontrolė ir naikinimas. Skraidančių ir ropojančių vabzdžių naikinimas ir kontrolė.
Deratizacija. Graužikų (pelių, žiurkių, pacų) kontrolė ir naikinimas.
Dezinfekcija (mikroorganizmų, bakterijų, grybelių, pelėsių) naikinimas ir kontrolė, baigtinė dezinfekcija. Oro dezinfekavimas. Ventiliacinių sistemų valymas ir dezinfekavimas.
Fumigacija. Grūdų ir kitų produktų kenkėjų (milčių, grūdinukų, erkių, ugniukų, kandžių) naikinimas. Grūdinių kenkėjų naikinimas. Ventiliacinių sistemų valymas ir dezinfekavimas.
Profesionali maisto pramonės ir kitų objektų priežiūra prieš kenkėjus.
Kenkėjų kontrolė, parazitų, buitinių kenkėjų naikinimas, atbaidymas ir kontrolė. Privalomasis profilaktinis aplinkos kenksmingumo pašalinimas. Profesionali kenkėjų kontrolė.
Konsultavimas sanitarinių sąlygų bei higienos gerinimo klausimais.
Ne cheminis parazitų naikinimas ir kontrolės, prevencijos kenkėjų atžvilgiu vykdymas.
Insekticidai, biocidai, mechaninės naikinimo priemonės, dezinfektantai. Prekyba.
RVASVT (rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistema) įdiegimas, kenkėjų kontrolės programos sudarymas, dokumentacijos tvarkymas. Valymo ir dezinfekavimo programos paruošimas. Parengiamos kenkėjų kontrolės programos pagal Europos standartus.