1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Visuomenės sveikatos priežiūra, dezinfekcijos tarnybos Vilniuje

Visuomenės sveikatos priežiūra, dezinfekcijos tarnybos Vilniuje.
Rasta įmonių: 20. Rodomi rezultatai 1 - 20:

SVEIKATA IR HIGIENA, UAB

Pirmos pagalbos kursai, mokymai, higienos kursai, pirmos pagalbos kursai medicinos darbuotojams Vilniuje, visoje Lietuvoje

Konstitucijos pr. 6, 3 aukštas, LT-09308, VILNIUS
Sveikata ir higiena komanda - licencijuoti specialistai, turintys aukštąjį universitetinį medicininį arba visuomenės sveikatos išsilavinimą. Siekdami patenkinti kiekvieno iš Jūsų poreikius ir palaikyti profesionalumą, mūsų specialistai nuolat tobulinasi ir atnaujina žinias rengiamuose seminaruose, apmokymuose bei konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų.
SVEIKATA IR HIGIENA, UAB

ŠVARU SAUGU, MB

Generalinis valymas, postatybinis valymas, butų, namų valymas, baldų valymas Vilnius, Vilniaus rajonas

MKDS uždaroji akcinė bendrovė inovacinė firma

Piliakalnio g. 68, LT-15175, NEMENČINĖ NEMENČINĖS MIESTO SEN. VILNIAUS R.
Inovatyvūs sprendimai, produktai ir paslaugos sodui, daržui, sodybai, namui. Didmeninė prekyba augalų apsaugos priemonėmis bei chemikalais,didmeninė prekyba bakterijomis vandens ir nuotekų valymui, pramoninių nuotekų valymas mikroorganizmų pagalba, konsultacijos ir problemų sprendimas.
MKDS uždaroji akcinė bendrovė inovacinė firma

NE PROBLEMA, MB

Girulių g. 10-201, LT-12112, VILNIUS
Siūlome galimybę pasinaudoti profesionaliomis pelėsio naikinimo paslaugomis. Mes, pelėsių naikinimo paslaugų teikėjai, savo veiksmais padėsime Jums susigrąžinti gražų interjerą, komfortą, sveikatą, gerą savijautą. Tam mes ir esame: pelėsis mums – ne problema!
NE PROBLEMA, MB

HIGIENOS CENTRAS, UAB

Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114, VILNIUS
Konsultuojame fizinius ir juridinius asmenis dėl leidimo-higienos paso gavimo. Atstovaujame fizinius ir juridinius asmenis Nacionaliniame visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamente.

HIGIENOS INSTITUTAS, darbo medicinos centras

Etmonų g. 3 / Arklių g. 6, LT-01129, VILNIUS
Įgyvendinti valstybės funkcijas Lietuvos gyventojų sveikatos būklės ir sveikatos priežiūros įstaigų veiklos stebėsenos, visuomenės sveikatos netolygumų ir visuomenės sveikatos priežiūros technologijų vertinimo, darbo aplinkos poveikio sveikatai ir profesinės sveikatos priežiūros technologijų vertinimo srityse.