1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Valstybės institucijos Vilniuje

Valstybės institucijos Vilniuje.
Rasta įmonių: 39. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALŲJŲ TYRIMŲ TARNYBA

A. Jakšto g. 6, LT-01105, VILNIUS Filialai
LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALŲJŲ TYRIMŲ TARNYBA -– Lietuvos Respublikos Prezidentui ir Seimui atskaitinga kovos su korupcija institucija, kurios misija – mažinti korupciją, keliančią grėsmę žmogaus teisėms ir laisvėms, teisinės valstybės principams, ekonomikos plėtrai.

NACIONALINIS VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRAS PRIE SAM

Kalvarijų g. 153, LT-08221, VILNIUS Filialai
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Centro paskirtis – pagal kompetenciją įgyvendinti valstybės politiką visuomenės sveikatos priežiūros ir vartotojų teisių apsaugos srityse, vertinti ir valdyti riziką žmonių sveikatai, susijusią su paslaugomis, gaminiais, aplinkos veiksniais ir užkrečiamosiomis ligomis.Išduoda leidimus-higienos pasus ūkinei komercinei veiklai.

REGISTRŲ CENTRAS, VĮ

Lvivo g. 25, LT-09320, VILNIUS Filialai
Valstybės įmonė Registrų centras – pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas ir pažangios valstybės bei visuomenės partneris, puoselėjantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene ir suinteresuotomis šalimis.
REGISTRŲ CENTRAS, VĮ

Valdymo koordinavimo centras, VšĮ

Gedimino pr. 38, LT-01104, VILNIUS
Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu pavesta vykdyti valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdymo koordinavimo centro funkcijas.
Valdymo koordinavimo centras, VšĮ

LIETUVOS PROBACIJOS TARNYBA

Kalvarijų g. 129-302, LT-08221, VILNIUS Filialai
Lietuvos probacijos tarnyba yra Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos pavaldi biudžetinė įstaiga, kurios paskirtis – valstybės politikos įgyvendinimas vykdant: probaciją, viešųjų darbų ir laisvės apribojimo bausmes, baudžiamojo poveikio (išskyrus turto konfiskavimą, išplėstinį turto konfiskavimą ir įmokas į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą) ir auklėjamojo poveikio priemones (išskyrus atidavimą į specialią auklėjimo įstaigą), atliekant asmens socialinės aplinkos, kriminogeninių veiksnių, taip pat kitų aplinkybių, galinčių padėti teismui individualizuoti probacijos sąlygas, tyrimą.
LIETUVOS PROBACIJOS TARNYBA

LIETUVOS KINO CENTRAS PRIE KULTŪROS MINISTERIJOS

Z. Sierakausko g. 15, LT-03105, VILNIUS
Lietuvos kino centras – valstybinė institucija, įsteigta 2012 m. Pagrindiniai centro veiklos tikslai – skatinti ilgalaikį Lietuvos kino srities vystymąsi ir konkurencingumą, bei dalyvauti formuojant veiksmingą valstybės kino politiką.

KORUPCIJOS PREVENCIJOS VALDYBA

Šermukšnių g. 3, LT-01106, VILNIUS
Korupcijos prevencijos valdybos misija – užtikrinti STT priskirtų funkcijų vykdymą korupcijos prevencijos srityje.
  • 1