1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Uostai, uosto paslaugos, laivų aprūpinimas Klaipėdoje

Uostai, uosto paslaugomis, laivų aprūpinimu užsiimančios įmonės Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 25. Rodomi rezultatai 1 - 25:

MAGITU, UAB - jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma, remontas Klaipėda, Lietuva

Nemuno g. 139, LT-93262, KLAIPĖDA
Kokybiškų jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma bei remontas už puikią kainą. MAGITU siūlo platų konteinerių asortimentą geriausiomis kainomis. Taip pat yra galimybė nuomotis konteinerius itin palankiomis sąlygomis. Logistikos ekspertai bendrauja su klientais ir pasirūpina, kad krovinys būtų pristatytas laiku. Mes žinome, jog kiekvienas Jūsų krovinys yra unikalus ir pažeidžiamas, turintis skirtingas savybes ir biudžetą, todėl mūsų pareiga yra užtikrinti, kad mūsų klientai niekada nepermokėtų ir gautų aukščiausios kokybės konteinerius.
MAGITU, UAB -  jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma, remontas Klaipėda, Lietuva

KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS, UAB

Minijos g. 180, LT-93269, KLAIPĖDA
Krovos kompanija Klaipėdos uoste. Konteinerių terminalo, ro-ro ir generalinių krovinių terminalo operatorė. Konteinerinio traukinio "Vikingas" operatorė. Laivų krova, kitos paslaugos jūrinių krovinių transportuotojams ir ekspeditoriams.
KLAIPĖDOS KONTEINERIŲ TERMINALAS, UAB

MALKŲ ĮLANKOS TERMINALAS, UAB

Minijos g. 180, LT-93269, KLAIPĖDA
UAB Malkų įlankos terminalas – jūrinės krovos įmonė. 2000 metais terminalas veiklą pradėjo nuo apvalios medienos krovos. Dėl nuolatinės plėtros šiandieną terminalas yra vienas didžiausių žemės ūkio produktus kraunančių terminalų Klaipėdoje. Taip pat bendrovė sėkmingai krauna birius statybų pramonės produktus bei įvairius kitus generalinius krovinius.
MALKŲ ĮLANKOS TERMINALAS, UAB

NORSPEDA LOGISTICS, UAB

Liepų g. 24-2, LT-92113, KLAIPĖDA Filialai
UAB Norspeda Logistics savo veiklą pradėjo 2007 metais Klaipėdos uoste. Tai – patikima, šiuolaikiška, jauna ir energinga kompanija su ilgametę patirtį logistikos ir agentavimo srityje turinčia komanda.
NORSPEDA LOGISTICS, UAB

FINANETA, UAB

Šilutės pl. 4, LT-91173, KLAIPĖDA
UAB Finaneta – jauna, moderni, įvairias paslaugas teikianti reklamos agentūra, dirbanti su įmonėmis visoje Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Savo veiklą plėtojame nuo 2008 metų, esame įsikūrę Klaipėdoje.
FINANETA, UAB

TRENZE LOGISTICS, UAB

Minijos g. 91, LT-93234, KLAIPĖDA
Trenze logistics, UAB - išskirtinė kompanijos specializacija – pakrovimas, tvirtinimas ir krovinio transportavimas ant geležinkelio platformų, pusvagoniuose, specialiuose vagonuose (tarp jų ir transporteriuose).