1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Sėklos, daigai Kaune

Sėklomis, daigais prekiaujančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 23. Rodomi rezultatai 1 - 23:

VLADO KARPAVIČIAUS GIRININKYSTĖS ŪKIS

LT-53135, LAUMĖNŲ K. SAMYLŲ SEN. KAUNO R.
VLADO KARPAVIČIAUS GIRININKYSTĖS ŪKIS - platus vasarinių gėlių ir daigelių pasirinkimas balkonams ir aplinkos apželdinimui. V. Karpavičiaus gėlininkystės ūkyje užaugintus dekoratyvinių augalų daigus, sodinukus vazonuose, galite įsigyti Ražiškiai, Garliavos apyl. sen. Kauno raj. arba atvykę į gėlininkystės ūkį.
VLADO KARPAVIČIAUS GIRININKYSTĖS ŪKIS

ŽALIASIS SERVISAS, UAB

Vilties g. 1, LT-54115, RAUDONDVARIS RAUDONDVARIO SEN. KAUNO R.
Apželdinimo paslaugos Kaune ir Kauno rajone. Prekyba sodo technika ir jos atsarginėmis dalimis.

ŽELDYNĖLIS, UAB

Nakvišų g. 14, LT-46164, PATAMULŠĖLIO K. ROKŲ SEN. KAUNO R. Filialai
ROKŲ MEDELYNAS - ūkininko Arvydo Rutkausko ūkis. Daugiamečių dekoratyvinių, alėjinių ir vaisinių augalų, dekoratyviųjų žolių, daugiamečių gėlių auginimas, užsakymas ir pardavimas, augalų kompozicijų sodinimas į lauko vazonus, vaisinių augalų pramoninėms plantacijoms išauginimas, trumpalaikė augalų nuoma šventėms. Prekyba vejų sėklomis, durpių substratais, mulčiu, trąšomis ir kitomis sodo reikmenimis. Aplinkos projektavimas, tvarkymas, apželdinimas: grunto darbai, reljefo formavimas, vejų laistymo sistemų, dekoratyvinių vandens telkinių, bėgančio akmens, akmenų kompozicijų, mažiosios arcitektūros kompozicijų, želdinių įrengimas.
ŽELDYNĖLIS, UAB

APH AGRO, UAB

Raudondvario pl. 150, LT-47174, KAUNAS
APH AGRO, UAB - esame pasaulinės organizacijos APH GROUP narys, taip pat oficialus HZPC kompanijos atstovas Lietuvoje. Parduodame naują ir naudotą žemės ūkio, miškų ir sodų techniką. Auginame ir platiname įvairią žemės ūkio produkciją.
APH AGRO, UAB

ŽALI ŽALI, UAB

Gėlių g. 50, LT-53331, RINGAUDŲ K. RINGAUDŲ SEN. KAUNO R.
Šiandien žali žali – skonių atradimai. Mūsų krepšelyje – ne tik visa puokštė aukščiausios kokybės daigų, bet ir aibė kitų iš gamtos atėjusių produktų – džiovintų vaisių ir daržovių, cukatų, džiovintų daigintų sėklų gaminių, sirupų, aliejų. Turime net visą unikalią ,,žali žali‘‘ šokoladinę liniją! Vis ieškome to, kas gali pradžiuginti gomurį, kas padeda atrasti gyvenimo skonius ir spalvas, kas kasdienį šeimos stalą ar užkandžiavimą paverčia skonių atradimais.
ŽALI ŽALI, UAB

ŽALIASIS SEZONAS, UAB

Palemono g. 7, LT-52158, KAUNAS
Aplinkos tvarkymo, teritorijų apželdinimo paslaugos. Konsultacijos želdinimo įrengimo, priežiūros klausimais. Augalai, substratai, trąšos, mulčias.
ŽALIASIS SEZONAS, UAB

DABINTUS, UAB

Didžioji g. 98, (PC IKI Vaišvydava), LT-45473, KAUNAS
Prekyba sėklomis, daigais, sodinukais.

BABTŲ MEDELYNAS, UAB - Lietuvoje užauginti vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai

Šiltnamių g. 6, LT-54334, BABTŲ MSTL. BABTŲ SEN. KAUNO R.
BABTŲ MEDELYNAS, UAB - įsikūręs šalia Babtų miestelio. Medelyne auginami ir parduodami Lietuvoje užauginti vaismedžių, vaiskrūmių. Maloniai prašome apsilankyti Babtų medelyne ir įsigyti gerų veislių vaismedžių, vaiskrūmių, veisiant Jūsų svajonių sodą.
BABTŲ MEDELYNAS, UAB - Lietuvoje užauginti vaismedžių, vaiskrūmių sodinukai

SĖKLUVA, UAB Kauno parduotuvė

V. Krėvės pr. 81, (šalia Kauno Saulėtekio), LT-50362, KAUNAS
SĖKLUVA, UAB - el. prekyba sėklomis. Daržovių, gėlių ir kt. augalų sėklos. Svogūnų sėjinukai ir sėklinės bulvės. ELEKTRONINĖ SĖKLŲ PARDUOTUVĖ tel. 8 528 55444.
SĖKLUVA, UAB Kauno parduotuvė