1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Gėlynai

Rasta įmonių: 24. Rodomi rezultatai 1 - 24:

TRAIDA, UAB

Mažoji miesto architektūra, vaikų žaidimo aikštelės, lauko sporto įranga Vilniuje

Rinktinės g. 55, LT-09207, VILNIUS
UAB „Traida“ siūlo kokybišką, sertifikuotą, viešajai ir privačiai infrastruktūrai skirtą mažosios architektūros, vaikų žaidimų aikštelių, lauko sporto įrangos produkciją, atitinkančią Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.
TRAIDA, UAB

JOSVAINIŲ GĖLĖS, UAB - vienmetės, daugiametės gėlės, dekoratyviniai augalai, apželdinimas dirba visoje Lietuvoje

Kėdainių g. 38, LT-58189, JOSVAINIŲ MSTL. JOSVAINIŲ SEN. KĖDAINIŲ R. Filialai
Auginame didelį kiekį  vienmečių ir daugiamečių augalų. Josvainių gėlės darbuotojai rūpinasi ir puošia privačių namų valdas, teikia apželdinimo, konsultavimo paslaugas. Ne tik auginame gėles, bet ir tvarkome miestų gėlynus. Mes dirbame visoje Lietuvoje! Nesvarbu iš kokio miesto ar miestelio esate. Mes atvyksime pas jus į vietą patys.
JOSVAINIŲ GĖLĖS, UAB - vienmetės, daugiametės gėlės, dekoratyviniai augalai, apželdinimas dirba visoje Lietuvoje

DARIAUS EIDIKIO ĮMONĖ

Lakūnų pl. 17, LT-46290, KAUNAS
ŽELDINIMO IDĖJOS IR ŽEMAŪGIAI SODAI, Dariaus Eidikio įmonė .Mes esame didžiulę patirtį turinti specialistų grupė, bene seniausiai tokio pobūdžio darbą dirbanti įmonė Lietuvoje. Vaismedžiai, vaiskrūmiai, šeimos medžiai, dekoratyviniai augalai. Auginimas, prekyba. Medelynas.
DARIAUS EIDIKIO ĮMONĖ

ŽELDYNĖLIS, UAB

Nakvišų g. 14, LT-46164, PATAMULŠĖLIO K. ROKŲ SEN. KAUNO R. Filialai
ROKŲ MEDELYNAS - ūkininko Arvydo Rutkausko ūkis. Daugiamečių dekoratyvinių, alėjinių ir vaisinių augalų, dekoratyviųjų žolių, daugiamečių gėlių auginimas, užsakymas ir pardavimas, augalų kompozicijų sodinimas į lauko vazonus, vaisinių augalų pramoninėms plantacijoms išauginimas, trumpalaikė augalų nuoma šventėms. Prekyba vejų sėklomis, durpių substratais, mulčiu, trąšomis ir kitomis sodo reikmenimis. Aplinkos projektavimas, tvarkymas, apželdinimas: grunto darbai, reljefo formavimas, vejų laistymo sistemų, dekoratyvinių vandens telkinių, bėgančio akmens, akmenų kompozicijų, mažiosios arcitektūros kompozicijų, želdinių įrengimas.
ŽELDYNĖLIS, UAB

GRANTUKAS, UAB

Šešuvos g. 27, LT-56100, BEIŠTRAKIŲ K. PALOMENĖS SEN. KAIŠIADORIŲ R.
ŽALI SODAI - apželdinimo paslaugos. Aplinkos tvarkymas, priežiūra, apželdinimo paslaugos. Laistymo sistemų įrengimas. Žaliųjų sienų įrengimas.
GRANTUKAS, UAB

APLINKOS TVARKYMAS

ŠIAULIAI
Aplinkotvarka, apželdinimas - konsultavimas įrengimo ir priežiūros klausimais, projektavimas, įrengimas ir nuolatinė priežiūra.
APLINKOS TVARKYMAS

ADELANTĖ, UAB - apželdinimo bei aplinkos tvarkymo paslaugos Kauno apskrityje

Sodų g. 11, LT-59318, PAKUONIO MSTL. PAKUONIO SEN. PRIENŲ R.
Apželdinimo bei aplinkos tvarkymo paslaugas atlieka visoje Lietuvoje. Vejos įrengimas ir priežiūra. Gėlynų, alpinariumų projektavimas ir įrengimas. Vaismedžių genėjimas Kauno apskrityje.
ADELANTĖ, UAB - apželdinimo bei aplinkos tvarkymo paslaugos Kauno apskrityje

GERIKŲ MEDELYNAS - dekoratyvinių augalų ūkis Mažeikiai

Pušyno g. 90, LT-89321, LĖLAIČIŲ K. TIRKŠLIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
Gerikų dekoratyvinių augalų ūkis - šeimos verslas, kuris gyvuoja jau nuo 1980m. Gerikų medelynas, kuris randasi Mažeikių rajone. Bendradarbiaujant su vietiniais, Latvijos ir Estijos augintojais, buvo stengiamasi įsigyti ir dauginti kuo retesnių ir įvairesnių augalų rūšių.
GERIKŲ MEDELYNAS - dekoratyvinių augalų ūkis Mažeikiai