1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Pašarai

Rasta įmonių: 41. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

EGZOTINĖ GYVŪNIJA, zoo parduotuvė Kėdainiuose, R. Barkausko IĮ - maistas gyvūnams, žuvys, akvariumai

Josvainių g. 44-18, LT-57276, KĖDAINIAI
EGZOTINĖ GYVŪNIJA, zoo parduotuvė Kėdainiuose. Prekės gyvūnams. Maistas augintiniams. Prekyba akvariumais ir jų reikmenimis (augalais, smėliuku, akvariumo vaistais), žuvytėmis ir jų maistu, vandens ir sausumos vėžliais. Paukščiai, graužikai. Maistas gyvūnams. Kraikas augintiniams.
EGZOTINĖ GYVŪNIJA, zoo parduotuvė Kėdainiuose, R. Barkausko IĮ - maistas gyvūnams, žuvys, akvariumai

Laimutės Petrauskienės įmonė

Gedimino g. 66, LT-56145, KAIŠIADORYS KAIŠIADORIŲ MIESTO SEN. KAIŠIADORIŲ R.
Zooparduotuvė, naminių gyvūnų priežiūros reikmenys, jų maistas.

R. Silickienės įmonė

J. Basanavičiaus g. 22, LT-36205, PANEVĖŽYS
ČITA zooprekių parduotuvė. Pas mus rasite daug auksčiausios kokybės gyvūnų pašarų, kosmetikos, žaislų, priežiūros priemonių, akvariumų, žuvelių ir augalų.

SANTOVITA, IĮ

Gedimino g. 44 A, LT-82168, RADVILIŠKIS Filialai
IĮ Santovita užsiima didmenine ir mažmenine prekyba veterinariniais medikamentais, kombinuotaisiais pašarais, pašarų papildais, zoo prekėmis, šunų ir kačių pašarais, dezinfekcinėmis priemonėmis.
SANTOVITA, IĮ

Prekiniai ženklai: BASU KRAFT pašarai

ARIVITA, UAB - BASU KRAFT pašarai, veterinarinė vaistinė Lukšiuose, Šakiuose
Nemuno g. 10, LT-71178, LUKŠIŲ MSTL. LUKŠIŲ SEN. ŠAKIŲ R.
BASU KRAFT pašarai. Šunų ir kačių pašarai. Mineraliniai papildai galvijams, kiaulėms, paukščiams, alpakoms. Veterinarinė vaistinė Lukšiuose. Savo produkciją siūlome ūkininkams, bendrovėms. Sėmenų ir rapsų išspaudos.
ARIVITA, UAB - BASU KRAFT pašarai, veterinarinė vaistinė Lukšiuose, Šakiuose

KIKA LT, UAB

Jeruzalės g. 4 / Kalvarijų g. 296 A, (PC Rimi), LT-08420, VILNIUS Filialai
KIKA LT - zooparduotuvė, naminių gyvūnų ir jų priežiūros reikmenų parduotuvių tinklas. Kika.lt – gyvūnų prekių parduotuvė internete. Platus gyvūnų priežiūros prekių ir maisto pasirinkimas.
KIKA LT, UAB

UKMERGĖS ZOOCENTRAS, UAB

Kęstučio a. 12-7, LT-20130, UKMERGĖ UKMERGĖS MIESTO SEN. UKMERGĖS R.
Zooprekių parduotuvė Ukmergėje - maistas ir prekės augintiniams. Prekyba gyvūnėliais, paukščiais, žuvytėmis. Gyvūnų priežiūros reikmenys, akvariumai, narveliai.Gyvūnų kraikas, pašarai, papildai.

AKVATERA, UAB

LT-53424, DIEVOGALOS K. ALŠĖNŲ SEN. KAUNO R.
Moderni, specializuota gyvūnų augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrengimai yra vieni moderniausių Šiaurės Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.
AKVATERA, UAB

CHARA, MB

S. Stanevičiaus g. 44, LT-07125, VILNIUS
Esame naminių gyvūnėlių mylėtojai, kurie patys kasdien džiaugiasi savo augintiniais ir skiriame itin didelį dėmesį Jiems. Mūsų tikslas, pateikti kuo kokybiškesnę ir naudingesnę produkciją klientui. Stengiamės, jog kiekvienas turintis augintinį galėtų įsigyti gyvūnėliui nežalingas prekes ir taip ne tik praturtinti jo užsiėmimų skaičių, bet ir padėti gyventi sveikiau ir ilgiau. Stengiamės palaikyti kuo mažesnes kainas, taip suteikdami Jums įsigyti produktų, kurie yra kokybiški, patvarūs ir puikiai atlieka savo funkcijas - pavadėlių, priežiūros priemonių, žaislų ir kt.
CHARA, MB

KRISMINTA, UAB

Vasario 16-osios g. 42-25, LT-96120, GARGŽDAI GARGŽDŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
UAB Krisminta - įmonė prekiauja pašarais, lesalais, pašarinėmis žaliavomis, ėdalais naminiams gyvūnams.

FAUNAS, UAB

Vytauto g. 75-15, LT-72252, TAURAGĖ TAURAGĖS MIESTO SEN. TAURAGĖS R.
Didmeninė prekyba ZOO prekėmis iš Europos.Prins - šunų ir kačių maistasUrban Dog - kosmetikos produktai šunimsHappy..P! - šlapimą sugeriantys milteliaiDoggy Meal - kaulai/graužalai šunims.Mažmeninė prekyba parduotuvese visoje Lietuvoje, galite įsigyti UAB Faunas platinamų produktų.
FAUNAS, UAB

AMANIJA, UAB

Dvaro g. 52-3, LT-76346, ŠIAULIAI
AMANIJA, UAB - prekyba akvariumais ir jų reikmenimis (augalais, gruntu, vaistais akvariumo florai ir faunai), žuvytėmis ir jų maistu. Akvariumų priežiūra ir įrengimas (valymas, vandens pakeitimas ir kt.).
AMANIJA, UAB
  • 1