1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Muzikos, šokių grupės ir studijos, muzikantai Kaune

Muzikos, šokių grupės, kolektyvai, muzikantai Kaune.
Rasta įmonių: 32. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

ĄŽUOLYNO MEŠKUČIŲ CIRKAS, VšĮ

Pakopų tak. 5, LT-44262, KAUNAS
Ąžuolyno meškučių cirkas Lietuvoje įkurtas 1991 metais. Cirko vadovas Nikolajus Zobovas

UDEIMA, UAB

J. Grušo g. 11-6, (V. Kuprevičiaus mokykloje), LT-48266, KAUNAS
Vaikų mados teatras, DEMO šokių studija ir Deimantės modelių agentūra - tai trys pagrindinės UAB “Udeima” veiklos kryptys. Vaikų mados teatras, vėliau išaugęs į šokių studiją ir modelių agentūrą, įkurtas 1996 metais. Įkūrėja - diplomuota choreografė Deimantė Ūsienė.
UDEIMA, UAB

METRONOMAS, muzikos grupė

LT-44001, KAUNAS
Grupė METRONOMAS linksmai groja ir dainuoja, įvairiomis kalbomis ir stiliais, praveda, rekomenduoja vedančiuosius, šokėjas, šou programas.

UGNIES RATAS, šokių su ugnimi studija

Draugystės g. 4-52, LT-51292, KAUNAS
Studija UGNIES RATAS - savo srityje lyderiaujanti grupė, kurianti kokybiškus reginius įvairioms šventėms visoje Lietuvoje ir ne tik. Ugnies Rato fakyrų pasirodymai suvienija aukštą technikos lygį, choreografiją, akrobatikos ir modernių šokių elementus, lazerių, pirotechnikos efektus, scenos dekoracijas, muziką bei puošnius drabužius.

UGNIES VALDOVAI, VšĮ

Romainių g. 69, LT-47221, KAUNAS
Ugnies Valdovai – ugnies atlikėjų trupė, susibūrusi 2006 metais. Pirmieji pasirodymai buvo orientuoti tik į žongliravimą ugnimi ir supažindinimą Lietuvos žiūrovo su nauju pramoginiu reginiu.
UGNIES VALDOVAI, VšĮ

VIPROJEKTAI, UAB

Guobų g. 44, LT-52317, KAUNAS
Reklaminių audio klipų gamyba,vinjetės, vaizdo klipų, reklamos gamyba - adaptacijos, garsinimas, dubliavimas, kompiuterinė grafika ir montavimas, internetiniai projektai. Taip pat: garso ir šviesos įrangos nuoma. Renginių organizavimas įmonėms, privatiems vakarėliams

ACUSTO, KAUNO VOKALINIS ANSAMBLIS

Savanorių pr. 278-28, LT-50201, KAUNAS
Kauno vokalinis ansamblis Acusto, vadovaujamas Kęstučio Jakeliūno – jaunas, energingas, nuolat ieškantis ir iššūkių nebijantis kolektyvas. 2010 m. susibūręs ansamblis savo repertuare turi daugybę įvairaus žanro kūrinių, skirtų a-capella atlikimui.

AISTRA ŠOKIUI, šokių studija

Laisvės al. 95, LT-44292, KAUNAS Filialai
AISTRA ŠOKIUI, šokių studija. Pramoginių porinių šokių pamokos suaugusiems. Solo Latino pamokos. Argentinietiško Tango pamokos. Individualios šokių pamokos. Individualios šokių pamokos šokant poroje su treneriu. Šokių pamokos jaunavedžiams.
AISTRA ŠOKIUI, šokių studija

FLASH DANCE - šokių studija Kaune, Šilainiuose, Vilijampolėje

Baltų pr. 40, LT-48196, KAUNAS
FLASH DANCE - šokių studija Kaune, Šilainiuose. Solo Latino, Zumba, Show dance šokiai, Street dance – tai visų gatvės šokio stilių visuma. Breakdance (Breikas) Hip-Hop užsiėmimai. Šokiai mažiesiems. Krepšinio šokėjų treniruotės ir kt.
FLASH DANCE - šokių studija  Kaune, Šilainiuose, Vilijampolėje
  • 1