1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Muzikos, šokių grupės ir studijos, muzikantai Šiauliuose

Muzikos, šokių grupės, kolektyvai, muzikantai Šiauliuose.
Rasta įmonių: 14. Rodomi rezultatai 1 - 14:

FLAMINGAS, šiuolaikinio šokio klubas

Vilniaus g. 137, LT-76353, ŠIAULIAI
Šokių pamokos (mokymas, kursai) vaikams ir suaugusiems.Vaikams. Vaikų ir jaunimo studija 16: vaikai nuo 7 metų mokomi grakščios laikysenos, judesio ir šokio meno (šokių pamokų organizavimas).

VšĮ ŠOKANTI AUŠRELĖ

Aušros al. 31, (Kultūros centre), LT-76300, ŠIAULIAI
Meno kolektyvas AUŠRELĖ įkurtas 1977 metais. Priimami 4 - 18 metų amžiaus vaikai, mėgstantys šokį. AUŠRELĖ, choreografijos studija,
VšĮ ŠOKANTI AUŠRELĖ

BRANDI KAVA - kantri ir linijinių šokių klubas

Energetikų g. 1 C-28, LT-79238, ŠIAULIAI
KANTRI IR LINIJINIŲ ŠOKIŲ KLUBAS "BRANDI KAVA". LINIJINIAI ŠOKIAI VISIEMS!

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga Saulė

Tilžės g. 140, LT-76350, ŠIAULIAI
Saulė“ įsteigta Šiaulių miesto savivaldybės 2009 metais. Ši įstaiga – tai profesionaliojo muzikinio meno puoselėtoja, vienijanti tris profesionalių muzikos atlikėjų kolektyvus – pučiamųjų instrumentų orkestrą, kamerinį orkestrą ir bigbendo orkestrą. Visi trys kolektyvai turi paruošę klasikinės, šiuolaikinės muzikos programas, kurias atlieka koncertuose ir gastrolėse Lietuvoje ir užsienyje. Įstaiga, įgyvendindama savo tikslus, atlieka šias funkcijas: profesionaliojo scenos meno (koncertų, festivalių, konkursų, kitų meno programų) kūrimo ir viešo atlikimo organizavimas, edukacinių programų rengimas ir vykdymas, gastrolių šalyje ir užsienyje rengimas, siekiant pristatyti lietuvių ir kitų tautų profesionaliąją muziką.
Šiaulių miesto koncertinė įstaiga Saulė