1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šokių mokyklos

Rasta įmonių: 63. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

VšĮ Šokių studija AKREDUS

Šokių pamokos, šokių mokymas Klaipėdoje

Liepų g. 85, 2 a., LT-91274, KLAIPĖDA
Šokių studija AKREDUS siūlo Jums didelį šokių stilių pasirinkimą. Pasinerk į Salsos ir Bachatos porinius šokius, Solo Latino moterims, 15-likos šokių programą moterims su mumis! Taip pat ruošiame jaunavedžiams vestuvinius šokius. Rengiame įvairias šokių pamokas vestuvių, mergvakarių, gimtadienių, švenčių metu.
VšĮ Šokių studija AKREDUS

PENKLINĖ, UAB

Šeimos ir jaunimo laisvalaikio centras Šiauliuose

Krymo g. 28, LT-78296, ŠIAULIAI
PENKLINĖ, UAB - šeimos ir jaunimo laisvalaikio centras Šiauliuose kviečia vaikus, jaunimą ir suaugusius žmones (amžius neribojamas) į užsiėmimus kiekvieną darbo dieną nuo 13.00 iki 22.00. Pirmas užsiėmimas - nemokamas.CHI CHI CHA CHA dainos ir šokio studija.
PENKLINĖ, UAB

VšĮ Choreografinių projektų teatras VILNIAUS BALETAS

Vokiečių g. 13-9, LT-01130, VILNIUS
Grupės tikslas - lavinti vaikų kūrybiškumą, koordinaciją, muzikalumą, ritmiką. Šokio stilius - šiuolaikinio ir klasikinio baleto, modernaus ir Jazz šokio pagrindai, fizinis pasiruošimas.

KLAIPĖDOS JERONIMO KAČINSKO MUZIKOS MOKYKLA

Statybininkų pr. 5, LT-94237, KLAIPĖDA
KLAIPĖDOS JERONIMO KAČINSKO MUZIKOS MOKYKLA - mokoma groti muzikos instrumentais, šokio meno, chorinio dainavimo, džiazinio dainavimo, solinio dainavimo.
KLAIPĖDOS JERONIMO KAČINSKO MUZIKOS MOKYKLA

JUNDOS ŠOKIŲ KLUBAS, VšĮ

Rasytės g. 18-6, LT-48121, KAUNAS
JUNDOS ŠOKIŲ klube yra vaikų, paauglių, jaunimo ir suaugusiųjų grupės. Mokome šokti įvairius šokius.
JUNDOS ŠOKIŲ KLUBAS, VšĮ

RUEDA, VšĮ

Taikos pr. 18-15A, LT-91224, KLAIPĖDA
Šokių ir laisvalaikio centras RUEDA - šokių, laisvalaikio, pramogų ir sveikatingumo centras, gausus šypsenų, gerų emocijų, kuriame kiekvienas apsilankęs randa sau tinkamiausią šokio stilių, išmoksta šokti ir patiria smagų, sveiką, šokantį laisvalaikį.
RUEDA, VšĮ

VILNIAUS MOKSLEIVIŲ KŪRYBOS IR MOKYMO CENTRAS

Švitrigailos g. 6 / A. Vivulskio g. 15, LT-03222, VILNIUS
Teikia moksleiviams pagrindines menų (muzikos, dailės, teatro, choreografijos) ir kitų dalykų (etninės kultūros, mokslų, technologijų) žinias ir įgūdžius, formuojant ugdymo tęstinumą, kuriant galimybes visapusiškam išsilavinusių asmenybių augimui.
VILNIAUS MOKSLEIVIŲ KŪRYBOS IR MOKYMO CENTRAS

MAŽIEJI GINTARĖLIAI, VšĮ

Studentų g. 9-33, LT-50155, KAUNAS
Sportinių šokių mokymas (vaikų nuo 3-4 metų ir vyresnių); pramoginiai ir linijos šokiai įvairaus amžiaus žmonėms; individualios pamokos ( vestuvių valsas ir kt.); paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą; renginių organizavimas.
MAŽIEJI GINTARĖLIAI, VšĮ

ŽVAIGŽDŪNĖ, Šilutės jaunimo šokių klubas

Knygnešių g. 6-1, LT-99174, ŠILUTĖ
Žvaigždūnė – tai įvairių stilių šokių klubas vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Kolektyvą sudaro penkios žvaigždynų vardais pavadintos vaikų ir jaunimo koncertinės, viena orkestro šokėjų bei dvi Ladies Solo grupės.

VšĮ Šokių klubas JUDESYS

Verkių g. 31 C, (PC „Outlet park“ / B1 įėjimas /laisvalaikio terasa / 2 aukštas), LT-09108, VILNIUS
Šokių klubas Judesys nuo 2011 metų veikianti šokių mokykla. Viena pagrindinių klubo veiklų – vaikų ir jaunimo sportinių šokių mokymas.
VšĮ Šokių klubas JUDESYS

STOK IR ŠOK, VšĮ

Konstitucijos pr. 6, LT-09308, VILNIUS
Šokių Akademija - nuo 2007 metų aktyviai ir nuoširdžiai veikiantis šokių ir laisvalaikio klubas. Vykdome įvairias šokių pamokas ir sveikatingumo treniruotes suaugusiems, organizuojame ir koordinuojame renginius bei įvairias šventes.
  • 1
  • 2