1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Mokymas ir papildomas ugdymas Klaipėdoje

Mokymas ir papildomas ugdymas Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 11. Rodomi rezultatai 1 - 11:

KLAIPĖDOS MOKSLEIVIŲ SAVIRAIŠKOS CENTRAS - STEAM krypčių, techninės kūrybos, gamtos pažinimo, turizmo, laipiojimo uolomis, kraštotyros būrelių veikla

Smiltelės g. 22, LT-93146, KLAIPĖDA
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras – savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo mokykla, daugelį metų propaguojanti tarp mokinių techninę kūrybą, gamtos pažinimą, turizmą, kraštotyrą ir estetinę-meninę veiklą. Techninis modeliavimas ir konstravimas, kelionės ir turistiniai žygiai, laipiojimas uolomis, Lego robotai ir programavimas, gamtos mokslai, keramika ir daug kitų programų kviečia kūrybinę ir praktinę veiklą mėgstančius vaikus. Šiuolaikiškos edukacinės erdvės, moderni įranga, programų turinys ir aktyvi veikla garantuos jums didelį praktinių žinių bagažą, smagų ir turiningą laisvalaikį, o įvairiuose renginiuose, parodose, konkursuose, varžybose, festivaliuose sutiksite naujų draugų, atrasite savuosius talentus.
KLAIPĖDOS MOKSLEIVIŲ SAVIRAIŠKOS CENTRAS - STEAM krypčių, techninės kūrybos, gamtos pažinimo, turizmo, laipiojimo uolomis, kraštotyros būrelių veikla

SAULUTĖ, Gargždų lopšelis - darželis

Vingio g. 4, LT-96138, GARGŽDAI GARGŽDŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Lopšelis - darželis, įstaigoje ugdymas organizuojamas vadovaujantis šiuolaikinio kokybiško ikimokyklinio ugdymo samprata, kuriama sveika ir saugi aplinka, skatinanti vaikus aktyviai ir kūrybingai veikti.
SAULUTĖ, Gargždų lopšelis - darželis

EDUKATEKA, VšĮ

Žardininkų g. 1-57, LT-94238, KLAIPĖDA
VšĮ Edukateka – švietimo ir mokslo institucija, dirbanti pagal neformaliojo vaikų, jaunimo bei suaugusiųjų švietimo programas. VšĮ Edukateka 6 – 18 metų vaikams ir jaunimui siūlo rinktis bei turiningai leisti laisvalaikį, ugdyti savo kūrybinius sugebėjimus anglų kalbos, šokio, informacinių technologijų, fotografijos ir dizaino studijose, lyderystės, projektinės veiklos įgūdžius ugdytis Jaunojo lyderio studijoje.
EDUKATEKA, VšĮ

GRIDINS ENTERPRISE LT, UAB

Tomo g. 20, LT-91249, KLAIPĖDA
Gridins Group specializacija – aukštos kvalifikacijos technikos specialistų rengimas pagal potencialių užsakovų reikalavimus įvairiems pramoniniams projektams valdyti ir įgyvendinti kompleksiniu būdu.
GRIDINS ENTERPRISE LT, UAB

KLAIPĖDOS R. SLENGŲ MOKYKLA - DAUGIAFUNKCINIS CENTRAS

Saulės g. 1, LT-92338, SLENGIŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
Teikti kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, valstybinį standartą atitinkantį pradinį išsilavinimą. Ugdyti savarankišką, konkurencingą asmenybę, įvaldžiusią žinių, gebėjimų ir vertybinių nuostatų kompetencijų visumą, gebančią adaptuotis šiuolaikinėje visuomenėje.

COREPETITUS, MB

M. K. Oginskio g. 17 A-33, LT-10219, VILNIUS
COREPETITUS – didžiausia individualaus nuotolinio mokymo akademija Lietuvoje. Papildomos pamokos prieinamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame pasaulio mieste.
COREPETITUS, MB

VAIKŲ UGDYMO AKADEMIJA, VšĮ

Šaulių g. 56, LT-92226, KLAIPĖDA
Vaikų ugdymo akademija – nevalstybinė mokykla Klaipėdoje, vykdanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo programas ir užtikrinanti užimtumą visą dieną. Didelis dėmesys skiriamas akademinėms žinioms įsisavinti, ypač kalbų mokymuisi, ugdomi bendravimo ir viešojo kalbėjimo įgūdžiai nuo 1 klasės. Ugdymo procese taikomi Valdorfo pedagogikos elementai. Tai mokykla, kurioje skiriamas individualus dėmesys kiekvienam mokiniui.
VAIKŲ UGDYMO AKADEMIJA, VšĮ

AKRISIDA, UAB

Vilhelmo Berbomo g. 10-206, LT-92221, KLAIPĖDA
Manager.LT Akademija įkurta 2004 metais ir sėkmingai teikia bei vysto darbuotojų kompetencijos tobulinimo paslaugas. Mūsų mokymo programos yra glaudžiai siejamos su kliento poreikiais ir vertybėmis. Atsižvelgiame tiek į mokymo tikslus, tiek ir besimokančiųjų grupę bei jų poreikius. Mokymo turinį detalizuojame temomis, turinčiomis aiškų tikslą. Teorinę medžiagą iliustruojame pavyzdžiais, susijusiais su lektoriaus ir dalyvių patirtimi. Į mokymo turinį įtraukiame praktines užduotis per pratybas išgirstai informacijai įtvirtinti, įgūdžiams lavinti. Manager.LT Akademija rengia vadovavimo ir lyderystės, pardavimų ir klientų aptarnavimo, komandinio darbo ir komandos formavimo, bendravimo įgūdžių tobulinimo, gamybos procesų efektyvaus valdymo, laiko planavimo, konfliktų valdymo ir kitus mokymus. Atliekame 360 laipsnių grįžtamojo ryšio vadovavimo kompetencijos vertinimo ir organizacijos mikroklimato tyrimus.
AKRISIDA, UAB