1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Meno, muzikos mokyklos Vilniuje

Meno, muzikos mokyklos Vilniuje.
Rasta įmonių: 158. Rodomi rezultatai 1 - 30:

SUZUKI METODO CENTRAS, VŠĮ - SUZUKI pamokos, SUZUKI mokykla Vilniuje

Gerosios Vilties g. 5-32, LT-03147, VILNIUS
Suzuki metodo centras – ugdymo filosofija ir ugdymo procesas orientuojamas į vaiko prigimtinę teisę patenkinti vidinius dvasinius poreikius: atrasti savo talentą ir jį vystyti.
SUZUKI METODO CENTRAS, VŠĮ - SUZUKI pamokos, SUZUKI mokykla Vilniuje

VšĮ Choreografinių projektų teatras VILNIAUS BALETAS

Vokiečių g. 13-9, LT-01130, VILNIUS
Grupės tikslas - lavinti vaikų kūrybiškumą, koordinaciją, muzikalumą, ritmiką. Šokio stilius - šiuolaikinio ir klasikinio baleto, modernaus ir Jazz šokio pagrindai, fizinis pasiruošimas.

Jaunimo veiklos ir meno centras

Gedimino pr. 45, LT-01109, VILNIUS
INSITI ARTISTŲ NAMAI - edukacinė meno programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Čia veikiančios meno studijos: šokis (gatvės šokiai, šiuolaikinis šokis), dainavimas (grupėje, solinis), teatras (vaidyba, judesys, scenos kalba), kinas (režisūra, aktorinis meistriškumas) formuoja visapusišką asmenybę bei suteikia galimybę atskleisti meninius sugebėjimus ne tik užsiėmimų metu. Studijose atrenkamos ir sudaromos įvairių krypčių meno trupės, kurios bendradarbiauja tarpusavyje, dalyvauja įvairiuose projektuose, spektakliuose, filmavimuose ir pristatomos visuomenei.
Jaunimo veiklos ir meno centras

BERNARDINŲ BAŽNYČIOS GIEDOJIMO MOKYKLA

Maironio g. 8, LT-01124, VILNIUS
Vaikams nuo 5 m. - chorinis dainavimas, balso lavinimas, solfedis. Vaikams nuo 11 m. - individualus vokalas. 4 vaikų chorai - pagal amžiaus grupes (5 - 6 m; 7 - 8 m; 9 - 11 m; 11 - 17 m.). Nuo 18 metų - mišrus choras LANGAS. Vyksta į keliones, stovyklų Lietuvoje ir užsienyje organizavimas. Choras ŠVENTO PRANCIŠKAUS PAUKŠTELIAI (11 - 17 m. amžiaus vaikai) vykdo koncertinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje, organizuoja stovyklas. Bendradarbiauja su Vilniaus operos ir baleto teatru.
BERNARDINŲ BAŽNYČIOS GIEDOJIMO MOKYKLA

LYRA, muzikos mokykla

Laisvės pr. 57, LT-04340, VILNIUS
Mokyklos tipas – neformaliojo vaikų švietimo mokykla ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokykla. Mokyklos pagrindinė paskirtis – formalųjį švietimą papildančio muzikinio ugdymo mokykla.
LYRA, muzikos mokykla

AVILIUKAS - ugdymo ir laisvalaikio centras, MB

Švitrigailos g. 4-66P, LT-03222, VILNIUS
Mes daug žaidžiame, mokomės, keliaujame, atrandame, čia susilieja bendros svajonės, išsilaisvina kūrybiniai gabumai, pozityviai išliejamos neigiamos emocijos. Mes kasdien tyrinėjame mus supantį pasaulį, save ir aplinkinius žmones.

VILNIAUS MOKSLEIVIŲ KŪRYBOS IR MOKYMO CENTRAS

Švitrigailos g. 6 / A. Vivulskio g. 15, LT-03222, VILNIUS
Teikia moksleiviams pagrindines menų (muzikos, dailės, teatro, choreografijos) ir kitų dalykų (etninės kultūros, mokslų, technologijų) žinias ir įgūdžius, formuojant ugdymo tęstinumą, kuriant galimybes visapusiškam išsilavinusių asmenybių augimui.
VILNIAUS MOKSLEIVIŲ KŪRYBOS IR MOKYMO CENTRAS

ĄŽUOLIUKAS, VILNIAUS MUZIKOS MOKYKLA

Gedimino pr. 15 A, LT-01103, VILNIUS
Ažuoliukas - berniukų ir jaunuolių choras įkurtas 1959 metais, Maestro Hermano Perelšteino, šiandien neabejotinai yra vienas geriausiai žinomų vardų Lietuvos muzikos pasaulyje. Tai unikalus kelių chorų – nuo mažylių iki vyrų – ir muzikos mokyklos derinys. Derlinga terpė, kurioje subrendo ne viena dešimtis garsių šalies muzikų.
ĄŽUOLIUKAS, VILNIAUS MUZIKOS MOKYKLA

KAROLINIŠKIŲ MUZIKOS MOKYKLA

Loretos Asanavičiūtės g. 2 / Sietyno g. 1, LT-04300, VILNIUS
Aktyvi formalųjį ugdymą papildanti švietimo institucija, teikianti šiuolaikišką priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, kryptingą ir suaugusiųjų meninį muzikinį ugdymą kiekvienam mokiniui pagal galimybes bei poreikius.
KAROLINIŠKIŲ MUZIKOS MOKYKLA

VILNIAUS NAUJOSIOS VILNIOS MUZIKOS MOKYKLA

Karklėnų g. 9, LT-11223, VILNIUS
Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla teikia muzikinį išsilavinimą vaikams ir suaugusiems pagal formalųjį švietimą papildančio muzikinio ugdymo ankstyvojo, pradinio, pagrindinio, profesinio pasirengimo bei muzikos mėgėjų programas, ir šia savo veikla aktyviai rūpinasi ir formuoja Vilniaus Naujosios Vilnios daugianacionalinio rajono gyventojų muzikinį išprusimą, kultūrą, puoselėja Lietuvos muzikinės kultūros tradicijas, išryškina tautinių mažumų privalumus ir siekius visos Europos muzikinių kultūrų kontekste.
VILNIAUS NAUJOSIOS VILNIOS MUZIKOS MOKYKLA

VILNIAUS ALGIRDO MUZIKOS MOKYKLA

Algirdo g. 23 / T. Ševčenkos g. 6, LT-03219, VILNIUS
Vilniaus Algirdo muzikos mokykla – tai vaiko kūrybiškumą ir įvairius gebėjimus puoselėjanti įstaiga. Tai mokykla, mokanti mokinius dainuoti ar groti vienu ar kitu muzikos instrumentu, ugdanti jų meninį skonį, formuojanti kolektyvinio muzikavimo įgūdžius, rengianti koncertus mokyklos bendruomenei bei Vilniaus visuomenei. Tai mokykla, kurios geriausi mokiniai bei meniniai kolektyvai sėkmingai dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose.
VILNIAUS ALGIRDO MUZIKOS MOKYKLA

VILNIAUS BALIO DVARIONO DEŠIMTMETĖ MUZIKOS MOKYKLA

T. Kosciuškos g. 13, LT-01100, VILNIUS
Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos misija – teikti moksleiviams muzikinį išsilavinimą, ugdyti laisvą, kūrybingą, gebančią gyventi ir atsakingai veikti kintančioje visuomenėje asmenybę.
VILNIAUS BALIO DVARIONO DEŠIMTMETĖ MUZIKOS MOKYKLA

VILNIAUS BRONIAUS JONUŠO MUZIKOS MOKYKLA

Dariaus ir Girėno g. 16, LT-02169, VILNIUS
Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla – iniciatyvi, dinamiška, analizuojanti aplinką ir visuomenės poreikius, atvira, naujovių nebijanti ugdymo įstaiga, kurioje svarbus ne tik rezultatas, bet ir mokymosi procesas. Mokykloje kreipiamas dėmesys į mokinį, sudaromos sąlygos jo saviraiškai ir duodama laisvė kūrybiškumui.
VILNIAUS BRONIAUS JONUŠO MUZIKOS MOKYKLA

VILNIAUS JUSTINO VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLA

S. Konarskio g. 37, LT-03123, VILNIUS Filialai
Pagrindinė neformalaus ugdymo J. Vienožinskio dailės mokyklos misija – dailės studijų pagalba ugdyti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų meninius sugebėjimus ir kūrybiškumą. Dailės mokykloje ugdomi įvairiapusiai meniniai gebėjimai, apimantys intuicijos, jausmų ir intelekto raišką, derinantys emocinę patirtį ir kritinį mąstymą, atskleidžiantys asmenybės individualumą ir savarankiškumą.
VILNIAUS JUSTINO VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLA