1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga Vilniuje

Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga Vilniuje.
Rasta įmonių: 198. Rodomi rezultatai 1 - 30:

KRISTUPO FESTIVALIS, VšĮ

Gedimino pr. 26, LT-01104, VILNIUS
Vienas didžiausių ir įspūdingiausių muzikos festivalių Lietuvoje, kurio metu klausytojams pristatoma kelios dešimtys originalių renginių, vykstančių skirtingose Vilniaus erdvėse ir Lietuvos regionuose.
KRISTUPO FESTIVALIS, VšĮ

IMPETUS MUSICUS, VšĮ

V. Šopeno g. 1, LT-01314, VILNIUS
Viešoji įstaiga Impetus Musicus įsteigta 2001 metais. Pagrindinė įmonės veikla – kultūros renginių bei muzikinių projektų organizavimas.

KUPOLAS, UAB

Švitrigailos g. 7, LT-03110, VILNIUS
Įkvėpti gamtos. Tai netradicinė renginių šventimo vieta šalia Vilniaus, po kupolu. Išskirtinė vieta renginiams, kuri apjungia gamtos grožį, paprastumą, minimalizmą, išskirtinumą ir netradicines erdves.

SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

Aukštaičių g. 6, LT-11341, VILNIUS
UAB Scenos techninis servisas - viena stambiausių ir didžiausią patirtį turinčių Lietuvos kompanijų, dirbančių šou verslo techninio aptarnavimo ir aprūpinimo srityje. Inovatyvių ir kompleksinių integracinių projektų techninis rengimas ir įgyvendinimas. Renginių techninis aptarnavimas. Surenkamos scenos, konstrukcijos, pakylos, podiumai, tribūnos, bokšteliai, VIP zona - nuoma, montavimas, mažmeninė prekyba.
SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

BONUS VITA, UAB

Gabijos g. 32, LT-06155, VILNIUS
UAB Bonus Vita suteikia pagalbą įvairių šalių (Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos ir kt.) gyventojams, norintiems pradėti verslą, gauti leidimą gyventi ir įsidarbinti Lietuvoje.
BONUS VITA, UAB

LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA

Aušros Vartų g. 5, LT-01129, VILNIUS Filialai
Lietuvos nacionalinė filharmonija – didžiausia šalies koncertinė organizacija, kuriai 1998 m. liepos mėn. suteiktas nacionalinės kultūros įstaigos statusas.
LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA

DILADA, UAB

Kareivių g. 6-211, LT-09117, VILNIUS
Prekyba šventinė ir karnavalinė atributika. Renginių ir prezentacijų organizavimas.
DILADA, UAB

MENO GENAS, VšĮ

Kauno g. 30-427, LT-03202, VILNIUS
Mūsų kūrybinius bendradarbius vienija profesionalumas, aktyvi kūrybinė ar kultūrinė veikla įvairiose srityse. Tai ne tik leidžia būti šiandieninių kultūros ir meno įvykių sukuryje, tačiau patiems aktyviai prisidėti prie procesų ir sektoriaus kaitos. Mes kuriame ir padedame kurti, siūlydami kultūros ir kūrybos sektoriui aktualias paslaugas.

PRASMINGAS LAIKAS, VšĮ

Klevinės g. 30, LT-14180, KLEVINĖS VS. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
Jūsų renginiu pasirūpins NO PANIC agentūra! Su mumis renginiai vyksta ramiai ir užtikrintai, būtent tuo esam išskirtiniai.
PRASMINGAS LAIKAS, VšĮ

RTA grupė, UAB

Veneros g. 9, LT-14264, DIDŽIOSIOS RIEŠĖS K. RIEŠĖS SEN. VILNIAUS R.
Nuo 1996 metų dirbame renginių techninio aptarnavimo srityje ir džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti profesionalias ir kokybiškas paslaugas bei techniką.

ITEKS, UAB

Lvivo g. 25, LT-09320, VILNIUS
Kompiuterių ir techninės įrangos, jos priedų priežiūra. Reagavimas ir aptarnavimas visą parą. Nuolatinis įrangos stebėjimas, konsultavimas telefonu, incidento vietoje, aptarnavimas nuotoliniu būdu.
ITEKS, UAB

SIEMENS ARENA, UAB Avia Solutions Group Arena

Ozo g. 14, LT-08236, VILNIUS
SIEMENS ARENA - pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai: pasaulinio garso ir vietinių žvaigždžių koncertai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos, pasirodymai, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai.
SIEMENS ARENA, UAB Avia Solutions Group Arena

NP grupė, UAB

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, VILNIUS
Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys apima renginių įrangos nuomą bei prekybą įvairiais produktais daugiausia skirtais viešbučiams, restoranams, kaimo turizmo sodyboms bei viešąjam sektoriui. Nuomos srityje esame lyderiaujanti įmonė Lietuvoje, mūsų asortimente rasite viską, ko reikia sėkmingam šventės įgyvendinimui: paviljonus, stalus, kėdes, sėdmaišius, šildytuvus ir kitą.
NP grupė, UAB