1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Laikraščiai, žurnalai, spaudiniai

Laikraščių, žurnalų, spaudinių leidyba užsiimančios įmonės.
Rasta įmonių: 333. Rodomi rezultatai 1 - 30:

MEDICINA VISIEMS, UAB

Kęstučio g. 36, LT-44310, KAUNAS
UAB Medicina visiems - leidybos įmonė, sėkmingai leidžianti sveikatingumu, medicina, psichologija, naujausiais vaistais, liaudies medicina besidomintiems skaitytojams skirtus leidinius. Nuo 1995 metų leidžiamas dvisavaitinis leidinys Medicina ir dar kai kas visiems, skirtas visiems, besidomintiems ligų gydymu, profilaktika, naujausiais vaistais, maisto papildais, tradiciniais ir natūraliais gydymo metodais, kosmetikos produktais.
MEDICINA VISIEMS, UAB

KRIMINALISTIKA, UAB

Šilo g. 31, LT-53363, NOREIKIŠKIŲ K. RINGAUDŲ SEN. KAUNO R.

LIETUVOS FIZIKŲ DRAUGIJA

A. Goštauto g. 12-341, LT-01108, VILNIUS
Lietuvos fizikų draugija (LFD) laisvanoriškais pagrindais vienija Lietuvos fizikus. Yra juridinis asmuo. Rūpinasi fizikos mokslo plėtote Lietuvoje. Propaguoja visuomenėje fizikos mokslo pasiekimus. Organizuoja ir remia mokslinės, pedagoginės ir populiariosios fizikos literatūros leidimą.
LIETUVOS FIZIKŲ DRAUGIJA

PRESS EXPRESS, UAB

Mykolo Sleževičiaus g. 7, LT-06326, VILNIUS Filialai
Spaudos ir knygų platinimo bei užsienio leidinių prenumeratos paslaugas teikianti įmonė. Prenumeruoti.lt yra UAB Press Express prižiūrima ir administruojama lietuviškų bei užsienio spaudos leidinių elektroninė parduotuvė. Čia prenumeruoti paprasta kaip 1, 2, 3: išsirink, prenumeruok, skaityk!
PRESS EXPRESS, UAB

AKIRAČIO REDAKCIJA, VšĮ

Šv. Kazimiero g. 3, VILNIUS
Laikraščiai, žurnalai, spaudiniai. AKIRATIS, Lietuvos kurčiųjų draugijos laikraštis.

APSKAITOS IR AUDITO ŽINIOS, UAB

K. Kalinausko g. 11-10, LT-03107, VILNIUS Filialai
Savaitraštis "Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos" yra skirtas įmonių bei įstaigų vadovams, buhalteriams, finansų specialistams, auditoriams, individualia veikla besiverčiantiems asmenims, visiems, kam rūpi apskaita, mokesčiai ir auditas.
APSKAITOS IR AUDITO ŽINIOS, UAB