1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Indai, porcelianas, valgymo įrankiai, stalo reikmenys Panevėžyje

Indais, porcelianu, valgymo įrankiais, stalo reikmenimis prekiaujančios įmonės Panevėžyje.
Rasta įmonių: 16. Rodomi rezultatai 1 - 16:

ŽANA, parduotuvė, UAB ARKIETĖ - indai ir virtuvės reikmenys Babilone, Panevėžyje

Klaipėdos g. 143 A, (PC BABILONAS), LT-37385, PANEVĖŽYS
Indai restoranams ir namams - indų parduotuvė Žana. Modernūs, žinomų prekės ženklų Arkietė indai jums. Naujausios indų, virtuvės įrankių ir stalo aksesuarų kolekcijos ir geriausi akcijų pasiūlymai.
ŽANA, parduotuvė, UAB ARKIETĖ - indai ir virtuvės reikmenys Babilone, Panevėžyje

HOME HOME

Sanžilės g. 14, LT-38362, BERČIŪNŲ K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
Home Home tai – 2021-aisias metais savo veiklą pradėjęs šeimos verslas, tikintis, jog namai yra pamatinė ir nekintanti vertybė. Vertiname vizualų grožį ir tikime, jog namų aplinka turi tiesioginę ir nenuginčijamą įtaką mūsų savijautai ir gyvenimo kokybei. Pasisakome už namų erdves, kurios įneštų į mūsų gyvenimus ramybės ir lengvumo, leisdamos mums pamilti kasdienybę. Skandinaviškas interjero dizaino stilius yra itin arti mūsų širdies dėl savo žinomumo būti kokybišku, funkcionaliu ir nepabostančiiu.
HOME HOME

SANITEX, UAB prekybos centras Promo Cash&Carry

ZEPTER INTERNATIONAL, UAB Panevėžio filialas

Vilniaus g. 7, LT-35199, PANEVĖŽYS
Zepter International yra tarptautinė plataus profilio bendrovė, gaminanti, parduodanti ir platinanti išskirtinius aukštos kokybės plataus vartojimo gaminius visame pasaulyje. Pagrindinis platinimo būdas yra tiesioginiai pardavimai ir prekyba elitinėse parduotuvėse.
ZEPTER INTERNATIONAL, UAB Panevėžio filialas

ALAN DEKO, UAB salonas

Savitiškio g. 61, (PC RYO), LT-37189, PANEVĖŽYS
ALANDEKO interjero dizaino salonuose galite išsirinkti naturalių medžiagų, rankų darbo kilimų, pintų baldų, pledų ir pagalvių, indų ir stalo reikmenų.
ALAN DEKO, UAB salonas

ELEKTROMARKT Panevėžys, UAB Avitelos prekyba

Klaipėdos g. 92, (PC Maxima), LT-37383, PANEVĖŽYS
Parduotuvese ELEKTROMARKT apsilanke klientai gali ne tik isigyti jiems reikiamos buitines, IT, foto, video ir audio, asmenines higienos ir namu apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipa˛inti su kiekvienos prekes savybemis, patys išbandyti produktu funkcijas ir galimybes. 7 dienas per savaite dirbantys profesionalai konsultuoja telefonu ar internetu ir padeda išsirinkti pacia tinkamiausia preke pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.
ELEKTROMARKT Panevėžys,  UAB Avitelos prekyba

BAUER VERTRIEB, UAB Panevėžio filialas

Nemuno g. 73, (PC Roma), LT-35106, PANEVĖŽYS
BAUER VERTRIEB, UAB specializuojasi gaminių, susietų su žmogaus sveikata, prekyba ir konsultavimu sveiko miego bei sveikos mitybos klausimais.
BAUER VERTRIEB, UAB Panevėžio filialas