1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šaldytuvai

Rasta įmonių: 23. Rodomi rezultatai 1 - 23:

AKAILITA, UAB - prekyba buitine technika visoje Lietuvoje

Vilkpėdės g. 10, LT-03151, VILNIUS
AKAILITA, UAB - prekyba buitine technika. Prekiaujame LIEBHERR, MIELE, AEG, ELECTROLUX, BOSCH, SIEMENS ir kitų gamintojų buitine technika: šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, džiovyklomis, indaplovėmis, viryklėmis, gartraukiais, mikrobangų krosnelėmis, dulkių siurbliais ir t.t. Taip pat importuojame pramoninę šaldymo įrangą (vitrinos, prekystaliai, stelažai). Pagrindinė mūsų prekė - tai vokiškų LIEBHERR, MIELE firmų parduodama nauja (I rūšies) ir nauja nukainota dėl išorės pažeidimų (II rūšies) buitinė technika. Ypatingai didelę paklausą turi LIEBHERR, MIELE šaldytuvai su BIO FRESH zona, kuri suteikia galimybę nuo 3 iki 7 kartų pailginti produktų laikymo terminus.
AKAILITA, UAB -  prekyba buitine technika visoje Lietuvoje

EIMETA, UAB - LAIKINAI UŽDARYTA

Nauja, šiuolaikinė buitinė technika, baldai, šviestuvai už didmeninę kainą, Premium buitinės technikos, baldų bei šviestuvų bazė Vilniuje

Vilkpėdės g. 10, 15 korpusas, LT-03151, VILNIUS
EIMETA – geriausia kaina ir kokybė! Siekiame kiekvienam pirkėjui surasti tinkamiausią sprendimą. Klientai EIMETĄ vertina dėl profesionalaus ir draugiško aptarnavimo, plataus kokybiškos buitinės technikos asortimento. Įkūrėme 1998 m. nedidelę, bet entuziastingą komandą ir parduotuvę Vilniuje ir su laiku gimė ir mūsų vizija - gerinti kliento gyvenimo kokybę, siūlant geriausius buities elektronikos sprendimus. Švęsdami 24-ąjį gimtadienį, džiaugiamės galėdami pasiūlyti žinomų ir patikimų gamintojų techniką LENGVAM, IŠSKIRTINIAM - tiesiog KOMFORTIŠKAM JŪSŲ gyvenimui! Prekiaujame nauja ir nauja su transportavimo defektais buitine technika. Tai skalbimo mašinos, džiovyklės, šaldytuvai, šaldikliai, gartraukiai, indaplovės, orkaitės, kaitlentės ir kita virtuvės ir vonios buitinė technika. Aišku, čia galima įsigyti ir smulkios buitinės technikos, pavyzdžiui, viena iš populiariausių prekių yra elektrinis virdulys. KVIEČIAME KARTU ŠVĘSTI MŪSŲ 24-ĄJĮ GIMTADIENĮ VISUS METUS!
EIMETA, UAB - LAIKINAI UŽDARYTA

VIATA Giedriaus Degučio įmonė

Tilžės g. 68 A, LT-78157, ŠIAULIAI
GIEDRA, parduotuvė, VIATA, Giedriaus Degučio įmonė - skalbimo mašinų remontas Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Prekyba šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, viryklėmis, dulkių siurbliais, mikrobangų krosnelėmis, indaplovėmis.

Akcinė bendrovė SNAIGĖ

Pramonės g. 6, LT-62001, ALYTUS
AB Snaigė gamina virš 30 modelių apie 200 įvairių modifikacijų šaldytuvus, šaldiklius ir vertikalias vitrinas.

BUITENĖ, UAB

Kalvarijų g. 125 A, VILNIUS
UAB BUITENĖ – sėkmingai dirbanti mažmeninės prekybos įmonė, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Vilniuje. Platus kokybiškų prekių asortimentas: įvairi buitinė technika, vaizdo ir garso aparatūra, kompiuterinė technika, į baldus montuojama virtuvės technika, virtuvės indai, įrankiai ir kt.
BUITENĖ, UAB

LUKDAS, UAB

Nemuno g. 2-2A, LT-36232, PANEVĖŽYS
UAB LUKDAS - prekyba buitine technika. Nauja buitinė technika tiesiogiai iš Vokietijos. Specializuota buitinės technikos parduotuvė patraukliomis kainomis. Namų technika, virtuvės įranga. Laisvai pastatoma buitinė technika. Įmontuojama technika.
LUKDAS, UAB