1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Geležinkelių transportas, paslaugos Vilniuje

Geležinkelių transporto paslaugas teikiančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 108. Rodomi rezultatai 1 - 30:

AUDMETA, UAB

Aguonų g. 17, LT-03213, VILNIUS
UAB Audmeta pagrindinė įmonės veikla – inžinerinių paslaugų ir techninio serviso paketas, kuris apima visas krovinių krovimo ir tvirtinimo darbų paslaugas.
AUDMETA, UAB

ELTAKA, UAB

Žirnių g. 12, LT-02120, VILNIUS Filialai
Įmonė šiai dienai užsiima trimis veiklomis. Esame didmeninės prekybos atstovai ir produkcijos platintojai tokių ženklų, kaip Loctice®, Henkel®; Kent®, Retech®, Xado®, HL-Technology® ir daugybe kitų žinomų ženklų.Taip pat turime elektros variklių remonto skyrių, kuris jau 25 metus remontuoja elektros prietaisus. Ir mūsų pats didžiausiais šios dienos laimėjimas yra popierinės pakuotės gamyba. Tai pagrindinė įmonės veikla.
ELTAKA, UAB

ARGENTA, UAB

Rodūnios kelias 11, LT-02189, VILNIUS
Geležinkelių transportas, paslaugos

ASSTRA - VILNIUS, UAB

J. Kubiliaus g. 18, LT-08236, VILNIUS
Bet kokių krovinių pristatymą Europos, Azijos, Baltijos ir NVS šalyse ir taip pat visame pasaulyje. Ekspedijavimo automobilių, geležinkelių, oro, vandens transportu paslaugos; Kombinuoto ekspedijavimo paslaugos; Krovinių sandėliavimas, tranzitas, frachtavimas, gabenimas konteineriais; Dokumentų tvarkymas, krovinių draudimas.
ASSTRA - VILNIUS, UAB

PERPUS, UAB

Naujoji Riovonių g. 5, LT-03153, VILNIUS
UAB Perpus įkurta 1994 metais. Bendrovė sėkmingai veikia krovinių perkrovimo, muitinės tarpininkavimo, sandėliavimo, statybinių medžiagų importo ir prekybos bei kitų paslaugų srityse.
PERPUS, UAB

LIETUVOS GELEŽINKELIAI, AB

Mindaugo g. 12 / J. Basanavičiaus g. 14, LT-03603, VILNIUS Filialai
Lietuvos geležinkeliai – administruoja šalies geležinkelių tinklą, teikia paslaugas Lietuvoje bei užsienyje.
LIETUVOS GELEŽINKELIAI, AB

RIVITA IR KO, UAB

Švitrigailos g. 11 A, LT-03228, VILNIUS
UAB “Rivita ir Ko” vykdo krovinių ekspedijavimo veiklą ir teikia kitas papildomas paslaugas šioje srityje nuo 1996 metų.
RIVITA IR KO, UAB

MTL GROUP, UAB

Vydūno g. 15-53, korp. B, 8 aukštas, LT-06206, VILNIUS
MTL GROUP – patyrusi logistikos kompanija, įkurta 2001 m. Teikiame krovinių gabenimo paslaugas kelių, avia (oro), jūrų, geležinkelio transportu iš Vakarų Europos, Skandinavijos į Rusiją, Kaukazą, Vidurio Aziją (Kazachstaną, Uzbekistaną, Kirgiziją, Tadžikistaną, Turkmenistaną).
MTL GROUP, UAB

LIEGĖLĖ, UAB

Laisvės pr. 117, LT-06118, VILNIUS
UAB LIEGĖLĖ – Lietuvos trans-ekspedicijos kompanija, įsikūrusi Vilniuje,siūlo platų paslaugų pasirinkimą. Organizuojame bet kokių krovinių pervežimą visomis transporto rūšimis bei jų kombinacijomis. UAB „LIEGĖLĖ“ traptautinėje transporto rinkoje dirba nuo 1995m.
LIEGĖLĖ, UAB