1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Tentai, tentų gamyba, montavimas Kaune

Tentų gamyba, montavimu užsiimančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 20. Rodomi rezultatai 1 - 20:

KLINGER IR ELIGIJUS, UAB

M. Daukšos g. 29-12, LT-44282, KAUNAS Filialai
UAB Klinger & Eligijus įkurta 1993 m.. Tai viena pirmųjų reklamos gamybai skirtų medžiagų importuotojų Lietuvoje. Iki 2002 m. įmonė dirbo tiek prekybos reklamos medžiagomis, tiek ir reklamos gamybos kryptimis. Todėl mums labai gerai žinomi reklamos gamintojų poreikiai.
KLINGER IR ELIGIJUS, UAB

ANGARAS, UAB

Taikos pr. 114 B, LT-51152, KAUNAS
ANGARAS, UAB - visų tentų tipų puspriekabėms, autotraukiniams bei savivarčiams tentų remontas ir gamyba. Įvairių matmenų uždangalų gamyba: kubilams, baseinams, savivarčiams. Lauko terasų tentų gamyba. Reklama ant tentų (puspriekabių).
ANGARAS, UAB

TAUGRA, UAB

Draugystės g. 20, LT-51257, KAUNAS
Stilingas požiūris į reklamos gaminius. Siekiame kurti originalias idėjas, išskirtinius dizainus ir kūrybingai idėjas įgyvendinti. Mūsų siūlomos paslaugos: Dizaino ir maketavimo paslauga. Logotipų kūrimas. Firminio stiliaus kūrimas. Reklaminių iškabų derinimas. Tentų gamyba. Pjovimas lazeriu. Spaudos darbai.
TAUGRA, UAB

KEDAVĖ, UAB

Ateities pl. 32, LT-52164, KAUNAS
UAB „Kedavė“ pradėjo savo veiklą 2002 m. spalio 29 d. kaip atskira krovininių automobilių remonto paslaugas teikianti įmonė, nors jos veiklos pradžia siekia 1991 m., kai buvo įkurta Kęstučio Valiušio transporto įmonė. Per savo veiklos laikotarpį įmonė sukaupė stiprų gamybinį potencialą, suformavo darnų darbo kolektyvą, todėl sugeba efektyviai ir kokybiškai teikti sunkvežimių ir priekabų remonto, tentų gamybos bei remonto, aliuminio ir juodųjų metalų suvirinimo, padangų montavimo ir remonto, tekinimo, autonominių šildytuvų montavimo bei remonto paslaugas.
KEDAVĖ, UAB

LIRAMTA, UAB

Pilėnų g. 7-32, LT-53351, AKADEMIJOS MSTL. AKADEMIJOS SEN. KAUNO R.
Paviljonų nuoma. Įvairių dydžių pakylų nuoma. Baldų nuoma. Stalų bei kėdžių, skirtų lauko terasoms, pobūviams ir banketams, vykstantiems uždarose patalpose bei lauke, nuoma ir pardavimas.
LIRAMTA, UAB

Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje - RENTEKSA, UAB

Elektrėnų g. 10 E, LT-51218, KAUNAS
Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje (RENTEKSA) – didelę patirtį sukaupusi įmonė, parduodanti kokybiškus tentinius angarus, kuriuose galima sandėliuoti žemės ūkio produkciją, medieną, gaminius, prekes, technines dalis, laikyti techniką ir įrangą.
Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje - RENTEKSA, UAB

SOS PARTY, UAB

Vytenio g. 4-31, LT-48422, KAUNAS
SOSPARTY misija yra užtikrinti kokybišką techninį renginių aptarnavimą. Jau virš 10 metų aptarnaujame įvairaus pobūdžio renginius visoje Lietuvoje ir Pabaltyje.
SOS PARTY, UAB

MANTELITA, UAB

Ateities pl. 28, LT-52181, KAUNAS
UAB Mantelita - PVC tentai priekaboms, skaidrūs tentai pavėsinėms ir terasoms, sunkvežimių ir vilkikų tentai puspriekabėms, tentai trąšoms dengti, laivams, stogams ir kiti tentiniai uždangalai.
MANTELITA, UAB

TENTERA - TENTŲ GAMYBA IR MONTAVIMAS

Neries g. 4, LT-54370, DOMEIKAVOS K. DOMEIKAVOS SEN. KAUNO R.
Tentera – tai specializuota veikla, kurios pagrindinė veikla tentų gamyba, tentinių gaminių projektavimas bei montavimas.