1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Spausdinimas, spausdinimo įranga, medžiagos Klaipėdoje

Spausdinimas, spausdinimo įranga, medžiagos Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 40. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

S. JOKUŽIO LEIDYKLA - SPAUSTUVĖ - ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, šilkografija

Nemuno g. 139, LT-93262, KLAIPĖDA Filialai
Visi spaudos darbai iš vienų rankų: dizainas ir maketavimas, korektūra, spausdinimas, pospaudiminiai darbai. Skrajučių, lankstinukų, brošiūrų, plakatų, lipdukų ir kitų reklaminių gaminių spausdinimas. Popierinės pakuotės ir kalendorių gamyba. Firminių blankų, aplankų, vizitinių kortelių, meniu ir kitos firminės atributikos spauda. Knygų spausdinimas. Gaminiai biurui ir buhalterijai. Proginių gaminių spausdinimas. Ilgametė patirtis bei dėmesys detalėms net ir vykdant smulkiausią užsakymą.
S. JOKUŽIO  LEIDYKLA - SPAUSTUVĖ - ofsetinė spauda, skaitmeninė spauda, šilkografija

REDO, UAB - kasečių pildymas, spausdintuvų, kopijuoklių pardavimas, remontas Klaipėda

Žiedų skg. 2 A / Sausio 15-osios g. 1, LT-91227, KLAIPĖDA
Spausdintuvų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Spausdintuvų, kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Naujų kasečių pardavimas. Spausdintuvų ir kopijuoklių gedimų diagnostika ir remontas.
REDO, UAB -  kasečių pildymas, spausdintuvų, kopijuoklių pardavimas, remontas Klaipėda

DRUKA, UAB

Mainų g. 5-3, LT-94101, KLAIPĖDA
Spaustuvė DRUKA teikia leidybos paslaugas. Leidžia fotoalbumus, grožinę ir informacinę literatūrą, turizmo, verslo informacijos bei reprezentacinius leidinius. Druka - Lietuvos ISBN ir ISMN agentūroje įregistruotas leidėjas, todėl norintiems leidinius platinti knygynuose ir bibliotekose galime užsakyti knygos leidybinio įforminimo elementus (ISBN ar ISSN, UDK, brūkšninį kodą). Konsultuoja leidybos ir spaudos klausimais.
DRUKA, UAB

PAMARIO SVEIKATINGUMO NAMAI, VšĮ

Dubysos g. 31 A, LT-91181, KLAIPĖDA
Pirmosios pagalbos mokymo kursai įvairių įstaigų darbuotojams, visų kategorijų autotransporto vairuotojams, asmenims, kurių veikla susijusi su ginklais. Išduodami nustatytos formos sveikatos žinių pažymėjimai.

PONAS POPIERIUS, MB

Dubysos g. 25, LT-91181, KLAIPĖDA
Pono popieriaus komanda, tai jauni, idėjų nestokojantys specialistai, kurie įgyvendins kūrybinius spaudos/gamybinius projektus.

LOGITEMA, UAB

Šilutės pl. 51, LT-94105, KLAIPĖDA
Naudodamiesi Onprint.lt sistema galite susikurti ir užsisakyti vizitines korteles, plakatus, skrajutes, firminius blankus, tentus, lankstinukus, etiketes, lipdukus, stendus, roll-up banerius, vėliavas, firminius marškinėlius, kepurėles, puodelius. Ir tai dar ne viskas.
LOGITEMA, UAB

SAULĖS SŪNŪS, UAB

Artojo g. 7 A, LT-92105, KLAIPĖDA
Galime drąsiai tvirtinti, kad tokia sritis, kaip reklama, yra ištisas mokslas, savotiškai tarpusavyje sujungiantis menus (dailė, literatūra, architektūra) ir tiksliuosius mokslus (matematika, geometrija, fizika), konkrečios reklaminės kampanijos politiką ir didelių žmonių grupių psichologiją, beprotiškas idėjas ir programavimą.
SAULĖS SŪNŪS, UAB

FINANETA, UAB

Šilutės pl. 4, LT-91173, KLAIPĖDA
UAB Finaneta – jauna, moderni, įvairias paslaugas teikianti reklamos agentūra, dirbanti su įmonėmis visoje Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Savo veiklą plėtojame nuo 2008 metų, esame įsikūrę Klaipėdoje.
FINANETA, UAB

VIGLĖ, UAB

Birutės g. 3-5, LT-91226, KLAIPĖDA
Spauda Verslui - teikia skaitmeninės ir plačiaformatės spaudos paslaugas. Greitai ir kokybiškai atliekame maketavimo, ruošimo spaudai, spaudos ir pospaudiminius darbus.
VIGLĖ, UAB

TURBOBITAS, UAB

Sausio 15-osios g. 13-54, LT-91230, KLAIPĖDA
Kompiuterių, kompiuterinės įrangos remontas: nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas. Prekyba kompiuteriais. Kopijavimo, spausdinimo, skenavimo paslaugos.
TURBOBITAS, UAB

INOVATECH BALTIC, UAB

Dariaus ir Girėno g. 19-14, LT-92254, KLAIPĖDA
Spaudos mašinų, kitų įrenginių kirtimo pjovimo įrangos pardavimas. Aplinkos priežiūra, gamybinių patalpų valymas.

OGRIMA, UAB

Nemirsetos g. 51, GIRKALIŲ K. KRETINGALĖS SEN. KLAIPĖDOS R.
Spaudos darbus atliekame šiuolaikinėmis spaudos mašinomis ir kita spaustuvine technika. Tai užtikrina aukštą darbų kokybę. Spaustuvės specializacija — vienspalvė ofsetinė spauda. Taip pat atliekame ir kitus spaudos darbus (spausdiname lankstinukus, skrajutes, brošiūras, kalendorius, knygas).
OGRIMA, UAB
  • 1