1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Pobūvių organizavimas, salių, patalpų nuoma Vilniuje

Pobūvių, pokylių organizavimu, salių, patalpų nuoma užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 107. Rodomi rezultatai 1 - 30:

MB ROKO VIRTUVĖ

Restoranas Roko virtuvė Krikštėnų dvaras

Beržų g. 3, LT-20240, KRIKŠTĖNŲ K. PIVONIJOS SEN. UKMERGĖS R. Filialai
Restoranas Roko virtuvė yra įsikūręs Krikštėnų dvare. Restoranui vadovauja charizmatiškas ir jaunas virtuvės šefas Rokas, kuris nestinga išradingumo bei nebijo eksperimentuoti, todėl kaskart klientams siūlo naujų, dar neatrastų skonių. „Roko virtuvė“ labai vertina kokybę, todėl didelę dalį natūralių ir šviežių produktų augina patys ir perka iš vietinių ūkininkų. Maistas čia visada šviežias, o aptarnavimas visuomet malonus. Užsukite ir įsitikinsite!
MB ROKO VIRTUVĖ

Restoranas Domi

MB ROKO VIRTUVĖ
Klevų g. 43, LT-20239, VILEIKIŲ K. PIVONIJOS SEN. UKMERGĖS R.
Restoranas DOMI įsikūręs automagistralėje Vilnius – Panevėžys (55 km.). Restoranas DOMI yra Roko virtuvės dalis. DOMI - tai vieta, kurioje vyrauja patiekalų įvairovė bei nepaprastai jauki atmosfera. Restoranui vadovauja charizmatiškas ir jaunas virtuvės šefas Rokas, kuris nestinga išradingumo bei nebijo eksperimentuoti, todėl kaskart klientams siūlo naujų, dar neatrastų skonių.
MB ROKO VIRTUVĖ

Restoranas Puntukas

MB ROKO VIRTUVĖ
A. Baranausko a. 15, LT-29132, ANYKŠČIŲ M. ANYKŠČIŲ SEN.
Restoranas PUNTUKAS yra Roko virtuvės dalis. PUNTUKAS - tai vieta, kurioje vyrauja patiekalų įvairovė bei nepaprastai jauki atmosfera. Restoranui vadovauja charizmatiškas ir jaunas virtuvės šefas Rokas, kuris nestinga išradingumo bei nebijo eksperimentuoti, todėl kaskart klientams siūlo naujų, dar neatrastų skonių.
MB ROKO VIRTUVĖ

VANDENS MALŪNAS, UAB

Restoranas, pokylių, banketų salė, švenčių organizavimas Verkių parke, Vilniuje

Kavinė PRIE NERIES, UAB

A. Juozapavičiaus g. 9, LT-09311, VILNIUS
Kavinė Prie Neries įsikūrusi pačiame Vilniaus miesto centre kviečia kasdien darbo dienomis skaniai, sočiai ir nebrangiai papietauti. Kasdien siūlome du pasirinkimus dienos pietų, maistą ir kavą galima pasiimti išsinešimui.
Kavinė PRIE NERIES, UAB

KOMPAK, J. Dulskio personalinė įmonė

Statybininkų g. 1 A-12, LT-13261, NEMĖŽIO K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.
KOMAK - kavinė pobūviams, banketams, pagal užsakymus

BIX, kavinė - baras, UAB ETMONAI

Etmonų g. 6, LT-01129, VILNIUS Filialai
Kavinė - baras. Salės nuoma banketams, furšetams, pobūviams iki 120 žmonių.Biliardo stalai, pool (pulas).VAKARAS MIESTE. GYVO GARSO KONCERTAI (gyva muzika).Naktinis klubas - diskoteka Vilniaus senamiestyje.
BIX, kavinė - baras, UAB ETMONAI

KAROLINOS KĖGLIAI, UAB

Sausio 13-osios g. 2, LT-04343, VILNIUS
Karolinos boulingas - vaikų gimtadienių organizavimas, banketų, furšetų, pobūvių organizavimas iki 150 žmonių.
KAROLINOS KĖGLIAI, UAB

LAZDYNŲ ŽIBUTĖ, kavinė, UAB

Šiltnamių g. 38 A, LT-04129, VILNIUS
Mes esame sukaupę solidžią patirtį rengiant įvairias šventes ar pobūvius, šeimynines, darbo ar draugų vakarienes, išvežamuosius furšetus. Gaminame įvairius tortus ir šventinius konditerijos gaminius. Tad jeigu planuojate vestuves, krikštynas, jubiliejų ar kokią kitą reikšmingą šventę, atvykite pas mus, rinkitės vieną iš trijų jums patinkančių salių (kuriose tilps nuo 20 iki 150 žmonių) ir patikėkite savo rūpesčius mums – mūsų paslaugus kolektyvas pasirūpins, kad jūsų šventė praeitų sklandžiai ir tobulai. Skaniai ir greitai papietauti galite pas mus darbo dienomis nuo 10 ryto iki 15 valandos.