1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Plastinė chirurgija, implantavimas, transplantavimas Vilniuje

Plastine chirurgija, implantavimu, transplantavimu užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 9. Rodomi rezultatai 1 - 9:

SUGIHARA, UAB GROŽIO TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA

Č. Sugiharos g. 3, LT-05115, VILNIUS Filialai
Sugihara yra viena pirmųjų ir didžiausių specializuotų estetinės medicinos klinikų Baltijos šalyse, veikianti daugiau nei 25 metus. Šalia grožio terapijos ir chirurgijos klinikos veikia SPA ir sveikatingumo centras bei Sugihara grožio centras. Klinikoje dirba daugiau nei 100 patyrusių plastinės chirurgijos, lazerinės dermatologijos, estetinės ginekologijos ir kt. profesionalų, turinčių nepriekaištingą estetikos suvokimą ir dirbančių pagal aukščiausius etikos standartus. Grožio centre teikiamos aukščiausios kokybės grožio ir kosmetologijos paslaugos, SPA ir sveikatingumo centre atliekami masažai, veikia baseinas, pirtis ir treniruoklių salė. Čia teikiama vienintelė Lietuvoje Negyvosios jūros vandens procedūra. Laukiame Jūsų!
SUGIHARA, UAB GROŽIO TERAPIJOS IR CHIRURGIJOS KLINIKA

Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugija

Pamėnkalnio g. 1, LT-01116, VILNIUS
Draugija įsteigta 1991 metais ir vienija šios specialybės atstovus Lietuvoje, rūpinasi jų rengimu, kvalifikacijos kėlimu ir etiška elgsena, specialybės vystymusi, šiuolaikinių gydymo metodų ir standartų diegimu, atstovavimu tarptautinėse organizacijose.
Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugija

KARDIOLITA, UAB

Laisvės pr. 64 A, LT-05263, VILNIUS
KARDIOLITA, UAB - privati ligoninė ir poliklinika KARDIOLITA - viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, po vienu stogu talpinanti polikliniką, ligoninę, šeimos kliniką ir teikianti visas medicinos paslaugas Lietuvos ir užsienio pacientams.
KARDIOLITA, UAB

GK KLINIKA, UAB

Gedimino pr. 14, LT-01103, VILNIUS
Estetinės operacijos, plastinė chirurgija, veido raukšlių korekcija chirurginiu būdu. REVIV intraveninė terapija (REVIV Vilnius – tai 77-oji REVIV klinika pasaulyje).
GK KLINIKA, UAB

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas

Vičiūnų g. 24, LT-45325, KAUNAS
Med. M. dr. plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas atliekas įvairias plastines operacijas. Veido ir kūno plastinės operacijos atliekamos Kaune, gydytojas taip pat konsultuoja paciente Vilniuje, Londone ir Dubline.
Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas