1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ortopedija

Rezultatų atranka ir rūšiavimas

Rasta įmonių: 43. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

KINEZITERAPIJOS KLINIKA, UAB

Kineziterapijos paslaugos suaugusiems ir vaikams Kaune

INGOS GRUZDIENĖS KLINIKA. GINEKOLOGAI KLAIPĖDOJE

Liepų g. 36, LT-92107, KLAIPĖDA
Klinikos įkūrėja - gydytoja akušerė-ginekologė Inga Gruzdienė. Mylėkime savo darbą, atiduokime dalelytę savęs ir tikrai būsime reikalingi, mylimi ir gerbiami.
INGOS GRUZDIENĖS KLINIKA. GINEKOLOGAI KLAIPĖDOJE

ORTOPEDIJOS TECHNIKA, AB

Partizanų g. 17 / Savanorių pr. 284, LT-49476, KAUNAS Filialai
AB Ortopedijos technika yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Gijos Klinikos – naujasis Ortopedijos technika medicinos paslaugų Kaune vardas.
ORTOPEDIJOS TECHNIKA, AB

ORTOPEDIJOS KLINIKA, UAB

Liepų g. 11, LT-53239, GARLIAVA GARLIAVOS SEN. KAUNO R.
UAB ORTOPEDIJOS KLINIKA gamina šias ortopedijos technikos priemones: ortopedinę ir komfortinę avalynę, avalynės įdėklus, viršutinių ir apatinių galūnių įtvarus, korsetus ir teikia aprūpinimo šiomis priemonėmis paslaugas.
ORTOPEDIJOS KLINIKA, UAB

KARDIOLITA, UAB

Laisvės pr. 64 A, LT-05263, VILNIUS
KARDIOLITA, UAB - privati ligoninė ir poliklinika KARDIOLITA - viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, po vienu stogu talpinanti polikliniką, ligoninę, šeimos kliniką ir teikianti visas medicinos paslaugas Lietuvos ir užsienio pacientams.
KARDIOLITA, UAB

PANEVĖŽIO R. SAVIVALDYBĖS POLIKLINIKA, VŠĮ

A. Jakšto g. 4, LT-35138, PANEVĖŽYS Filialai
Medicinos paslaugos ir tyrimai. VšĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika sveikatos priežiūros paslaugas pradėjo teikti 1977 m. Veikla buvo organizuojama atsižvelgiant į rajono gyventojų poreikius ir norus, taip pat Panevėžio rajono savivaldybės tarybos sprendimus ir sveikatos apsaugos sistemą reguliuojančių institucijų vykdomą politiką.
PANEVĖŽIO R. SAVIVALDYBĖS POLIKLINIKA, VŠĮ

JONAVOS LIGONINĖ, VšĮ

Žeimių g. 19, LT-55134, JONAVA
VšĮ Jonavos ligoninės stacionare kasmet gydosi apie 5 tūkst. pacientų, atliekama virš 2 tūkst. įvairių operacijų. Jonavos ligoninė - moderni, nuolat tobulėjanti, patraukli pacientams ir darbuotojams įstaiga teikianti kokybiškas kvalifikuotas sveikatos priežiūros paslaugas.

PLUNGĖS SVEIKATOS CENTRAS, UAB

J. Tumo-Vaižganto g. 112, LT-90142, PLUNGĖ PLUNGĖS MIESTO SEN. PLUNGĖS R. Filialai
PLUNGĖS SVEIKATOS CENTRE įvairių sričių specialistai diagnozuoja, gydo bei siūlo profilaktikos priemones, esant įvairiems sveikatos sutrikimams. Kaimo gyventojų sveikata medicinos punktuose bei trijose ambulatorijose rūpinasi 12 slaugytojų, 3 gydytojai, bei 2 gydytojai odontologai. Pas mus yra visos galimybės tiksliai diagnozuoti susirgimus bei sėkmingai juos gydyti.
PLUNGĖS SVEIKATOS CENTRAS, UAB

Gydytojo Benjamino Čižiūno kabinetas, MB

Vėkės g. 4, LT-77111, ŠIAULIAI Filialai
Gydytojas Benjaminas Čižiūnas turi daugiau nei 30 metų patirtį muskuloskeletinės medicinos srityje. Jis specializuojasi stuburo, sąnarių, raumenų, kaulų susirgimų bei skausmo medicinos srityje.
  • 1