1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Pirtys, baseinai, vandens parkai Vilniuje

Pirtys, baseinai, vandens parkai Vilniuje.
Rasta įmonių: 48. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

GERAS GARAS, UAB

Verkių g. 35, LT-09109, VILNIUS
Tradicinės pirtys, saunos, garinės pirtys. Rusiškos, turkiškos, suomiškos, infraraudonųjų spindulių, kombinuotos ir kitos pirtys.
GERAS GARAS, UAB

S. BIRMANTO personalinė įmonė

Meistrų g. 16, LT-02189, VILNIUS
ŠIRDELĖ, kavinė - pobūvių, banketinių salių nuoma. Furšetai, vestuvėms, gimtadieniams, gedulingi pietūs. Verslo pietūs.

TRENIRUOČIŲ PASAULIS, UAB

Ozo g. 18, LT-08243, VILNIUS
Išmokyti kiekvieną vaiką plaukti! Sukurti vietas ir galimybes kiekvienam išmokti plaukti ir treniruotis, skatinti sveiką gyvenimo būdą, meilę gamtai ir savo šaliai.

Gėlos užuovėja, UAB

Ryšininko g. 1, RYŠININKO K. NEMENČINĖS SEN. VILNIAUS R.
Viešbutis, restoranas, konferencijos. Vaizdingoje sostinės pašonėje, Nemenčinės pušynuose, netoli Gėlos ežero įsikūręs Viva Green Resort kompleksas - viena iš didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus regione. Jei planuojate įsimintiną šventę su savo artimaisiais ar draugais, kolegomis - atvykite pas mus.
Gėlos užuovėja, UAB

ATHLETIC CITY, UAB

M. K. Čiurlionio g. 84 A, LT-03100, VILNIUS
THE ROYAL ATHLETIC CLUB & SPA – estetika, jaukumas, kokybė, išskirtinis dėmesys JUMS. ROYAL ATHLETIC CLUB & SPA – sveikatingumo klubas su SPA Vilniuje, įsikūręs nuostabioje vietoje – Vingio parko pašonėje. ROYAL ATHLETIC CLUB & SPA, sveikatingumo klube laukiamas absoliučiai kiekvienas: nesvarbu nei Jūsų amžius, nei fizinis pasirengimas. Svarbiausia sąlyga: noras gyventi sveikai ir aktyviai. Mūsų tikslas – padėti Jums pamilti sportą, mūsų credo – nesivaržyk su kitais, pralenk save!
ATHLETIC CITY, UAB

OKEANA, UAB

Mykolo Sleževičiaus g. 7, LT-06326, VILNIUS
Bendrovė OKEANA, įkurta 2006 m. Vilniuje, siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą baseinų, pirčių, fontanų, tvenkinių ir kitų vandens objektų bei jų poilsio ir pramogų zonų įrengimo srityje.
OKEANA, UAB

VšĮ Plaukimo mokykla NEMUNAS

Meistrų g. 9, LT-02189, VILNIUS
Plaukimo mokykla Nemunas – pirmoji privati sportinio rengimo plaukimo mokykla Lietuvoje. Joje vaikai ir jaunuoliai iš visos Lietuvos bus mokomi, treniruojami, ugdomi siekti tikslų ir olimpinių aukštumų. Jauniesiems plaukikams bus siūloma unikali motyvacijos sistema, labiausiai patyrę treneriai, naujausios metodikos.
VšĮ Plaukimo mokykla NEMUNAS

SPAZONA, UAB

Specialios paskirties grindų dangų prekyba ir įrengimas (įėjimo kilimėlių sistemos, darbo vietų, pramonės-gamybos cechų kilimėliai, drėgnų patalpų- pirčių, baseinų, sveikatingumo centrų kilimėliai).
SPAZONA, UAB
  • 1