1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Parduodamos patalpos

Rasta įmonių: 17. Rodomi rezultatai 1 - 17:

OBER - HAUS NEKILNOJAMAS TURTAS, UAB

Geležinio Vilko g. 18 A, LT-08104, VILNIUS Filialai
Nepriklausomų ekspertų komanda teikia visas nekilnojamojo turto paslaugas: integruotos konsultacijos nekilnojamojo turto ir investicijų srityse, tarpininkavimas vidutiniuose ir stambiuose investiciniuose nekilnojamojo turto sandoriuose, nekilnojamojo turto projektų koncepcijų formavimas bei įgyvendinimas, statybų monitoringas, nekilnojamojo turto vertinimas, koordinavimo paslaugos išnuomojant, parduodant ir perkant komercinį bei gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą.
OBER - HAUS NEKILNOJAMAS TURTAS, UAB

AISĖS MEDIS, UAB - parduoda sklypus ir lentpjūvę Šilutės rajone

Aisės g. 1-4, LT-99371, AISĖNŲ K. SAUGŲ SEN. ŠILUTĖS R.
Parduodu lentpjūvę Šilutės r. su pilnai įrengtu gyvenamu namu 80 kv.m. Parduodu 23 sklypus Šilutės r. Vilkyčiuose, 5h miško terirorijoje.
AISĖS MEDIS, UAB - parduoda sklypus ir lentpjūvę Šilutės rajone

CAPITAL LINE, UAB

Mykolo Marcinkevičiaus g. 1-25, LT-08433, VILNIUS
Nekilnojamo turto kompanija. Capital line – tai maža įmonė, turinti 10+ metų patirtį įvairiuose nekilnojamojo turto sandoriuose. Nors esame įsikūrę Vilniuje, dirbame visoje Lietuvoje.
CAPITAL LINE, UAB

OPPA AGENTŪRA, UAB

Buivydiškių g. 11-60, LT-07177, VILNIUS
Oppa nekilnojamojo turto agentūra - parduosime butą, namą, sodą, žemės ūkio ar miško paskirties sklypą, surasime patikimą nuomininką Jūsų butui, namui,patalpoms ar kambariui bute, surasime naują būstą Jūsų šeimai ir padėsime parduoti Jūsų turimą būstą.
OPPA AGENTŪRA, UAB

DOMUS ESTATE, UAB

Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302, UŽUBALIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
Esame nekilnojamojo turto ekspertai, tačiau mūsų tikslas – ne statyti namus, o padėti jums susikurti savo svajonių būstą.

TURTO VIZIJA, UAB

Dvarininkų g. 29, KLEMIŠKĖS II K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
Turto Vizija siekia, teikti geriausiai klientų poreikius atitinkančias nekilnojamojo turto paslaugas, kad kompaniją ir klientus sietų ilgalaikė partnerystė, o profesinės veiklos principai taptų rinkos norma. Mūsų bendras tikslas - užtikrinti, kad klientui būtų suteiktos aukščiausio lygio nekilnojamojo turto paslaugos.

RESELL, UAB

Kalniečių g. 11-2, LT-44145, KAUNAS
Nekilnojamo turto paslaugų kompanija RESELL turi vienintelį tikslą - padėti klientui kuo greičiau parduoti ar nupirkti, išnomuoti ar išsinomuoti nekilnojamąjį turtą pasiekiant patį vertingiausią sąndorį - Klientui.
RESELL, UAB