1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Natūrali medicina, sveikatinimo paslaugos, masažas Kaune

Natūrali medicina, sveikatinimo paslaugos Kaune.
Rasta įmonių: 49. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

KINEZITERAPIJOS KLINIKA, UAB

Kineziterapijos paslaugos suaugusiems ir vaikams Kaune

Prekiniai ženklai: Virgupys

DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS Kaune - sveikatinimo ir sveikatos stiprinimo paslaugos ALTERNATYVI MEDICINA
Žemoji g. 30-1, LT-46356, KAUNAS
DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRE Jūs gausite profesionalią pagalbą, atstatyti gerą savijautą ir išmoksite, kaip teisingai pasirūpinti savo sveikos gera būkle kasdienybėje.
DVASINĖS IR FIZINĖS GEROVĖS CENTRAS Kaune - sveikatinimo ir sveikatos  stiprinimo paslaugos  ALTERNATYVI  MEDICINA

Prekiniai ženklai: Žolių salonas VĖJAŽOLĖ

GESTIMA, UAB
M. Daukšos g. 5, LT-44280, KAUNAS
UAB Gestima yra konsutacijų, paslaugų ir pardavimų funkcijas vykdanti įmonė. Viena iš krypčių - fizinės gerovės išsaugojimo ir jos palaikymo paslaugos bei priemonės.
GESTIMA, UAB

FOLIOMEDA, UAB

Tvirtovės al. 86-17, LT-50184, KAUNAS
FOLIOMEDA, UAB - medicinos paslaugos. Natūraliosios medicinos gydymo įstaiga. Dirbama FOLIO metodu: ligos diagnozės, ligų sukėlėjų nustatymas, gydymo biopreparatais skyrimas. Atliekamas organizmo maisto toleravimo testas. Gydymas nuo nutukimo. Atliekama akupunktūra. Gydoma Vakarų Europos biopreparatais.
FOLIOMEDA, UAB

GRAKŠTUOLĖ, UAB

Ašigalio g. 57 A, (PC Norfa), LT-49226, KAUNAS
Grakštuolė - grožio ir sveikatingumo centras, teikiantis visas grožio procedūras sveikam ir grakščiam kūnui.
GRAKŠTUOLĖ, UAB

TOBULA SAVIJAUTA, MB

Draugystės g. 8 F-236, LT-51264, KAUNAS
Kūno tobulinimo ir atpalaidavimo studija Tobula savijauta kviečia apsilankyti ne tik pastovius klientus, bet ir visus kitus, kurie pavargę nuo nesibaigiančio darbų maratono, rutinos ar tam tikrų gyvenimiškų įvykių

NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS, UAB

Savanorių pr. 284, LT-49475, KAUNAS
NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS, UAB - siekiame saugiais ir natūraliais būdais padėti pacientams įveikti sunkias ligas, suteikti žinių apie sveikos gyvensenos principus. Paslaugos: kompiuterinė sveikatos būklės diagnostika, gydymas dėlėmis, akupunktūra, ozonoterapija, giluminis žarnyno valymas, osteopatinė kūno korekcija, maisto netoleravimo testas, plaukų tyrimas, mezoteracija.
NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS, UAB

NATURA MUNDA, UAB

J. Naugardo g. 13, LT-44280, KAUNAS
Biologinės medicinos ir diagnostikos centras Natura Munda daugiau nei 15 metų rūpinasi Jūsų sveikata. Apjungdami gydytojų patirtį ir pažangią diagnostiką, padedame grąžinti sveikatą Jums. Į žmogaus organizmą žvelgiame kaip į vieningą visumą.
NATURA MUNDA, UAB

NATURA MEDICA, UAB

S. Banaičio g. 21, LT-47269, KAUNAS
Šeimyninio verslo NATURA MEDICA tikslas nuo pat pradžių buvo rasti ir pasiūlyti natūralesnes alternatyvas pramoniniams vaistams. Tai nėra paprasta, juolab kad ir papildų rinka šiandieninėmis sąlygomis yra perpildyta abejotinos kilmės prekinių ženklų. Todėl esame labai dėkingi, jog mums pavyksta atrasti ir atsirinkti tokius tiekėjus, kurių vertybės bei teikiamos produkcijos kokybė bei vertė nekelia jokių klausimų.

OLGA KALUŽINA, MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI

Vasario 16-osios g. 40, (ajurvedos centre MAYTREYA, viešbutyje ŠAULYS), LT-76351, ŠIAULIAI
OLGA KALUŽINA, MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI - REIKI energetinio masažo kursai, mokymas, seminarai Šiauliuose, Kaune, Vilniuje. Dvasinio tobulėjimo užsiėmimai, mokymai. Rytietiški masažai sielai ir kūnui: ajurvediniai KERALOS, KOBIDO atpalaiduojantis, REIKI energetinis atpalaiduojantis, harmonizuojantis masažas. Braziliškas kojų pirštų masažas.
OLGA KALUŽINA,  MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI

KŪDIKIŲ SPA, UAB - baseinas kūdikiams Kaune

Partizanų g. 15 A, LT-50203, KAUNAS
KŪDIKIŲ SPA - modernus, su naujausia persipylimo sistema ir povandeninėmis masažo srovėmis įrengtas baseinas yra pirmas toks baseinas Kauno mieste pritaikytas mažyliams.
KŪDIKIŲ SPA, UAB - baseinas kūdikiams Kaune

NATURMEDA, UAB

V. Putvinskio g. 49, LT-44243, KAUNAS
Natūralūs TIANS sveikatinimo produktai. Natūralioji medicina.
NATURMEDA, UAB

AJURVEDA VISIEMS, IĮ

Kriūkų g. 6-2, LT-48338, KAUNAS
Įkūrėme įmonę tikėdami, kad galime padėti kitiems. Padėti surasti ir pažinti Ajurvedą, jos siūlomą gyvenimo būdą. Siekiame suburti žmones norinčius pakeisti savo gyvenseną ir tuos, kurie tai jau padarė ir gali pasidalinti savo patyrimu. Tikimės kartu mokytis ir tobulėti, siekti kūno, proto ir sielos harmonijos.

KAUNO JOGOS NAMAI, VšĮ

Leliūnų g. 10, LT-50177, KAUNAS
Jogos Namuose kvalifikuoti, LKKA licenzijuoti kūno kultūros ir sporto instruktoriai, turintys 15 metų darbo patirtį, veda užsiėmimus, naudodamiesi žymiausių jogos ir pilates mokytojų metodikomis, pritaikydami kineziterapijos žinias.
KAUNO JOGOS NAMAI, VšĮ

MEZODERMA, UAB

J. Basanavičiaus al. 5, LT-50282, KAUNAS
MEZODERMA, UAB - dermatologijos ir estetinės medicinos klinika. Kvalifikuota odos ligų diagnostika ir gydymas. Priešraukšlinės senėjimą stabdančios procedūros. Mūsų klinikoje konsultacijos teikiamos Jums patogiu laiku ir be eilių, todėl Jums nereikės gaišti savo brangaus laiko ir sėdėti eilėje prie gydytojo kabineto.
MEZODERMA, UAB
  • 1