1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Natūrali medicina, sveikatinimo paslaugos, masažas Šiauliuose

Natūrali medicina, sveikatinimo paslaugos Šiauliuose.
Rasta įmonių: 9. Rodomi rezultatai 1 - 9:

OLGA KALUŽINA, MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI

Vasario 16-osios g. 40, (ajurvedos centre MAYTREYA, viešbutyje ŠAULYS), LT-76351, ŠIAULIAI
OLGA KALUŽINA, MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI - REIKI energetinio masažo kursai, mokymas, seminarai Šiauliuose, Kaune, Vilniuje. Dvasinio tobulėjimo užsiėmimai, mokymai. Rytietiški masažai sielai ir kūnui: ajurvediniai KERALOS, KOBIDO atpalaiduojantis, REIKI energetinis atpalaiduojantis, harmonizuojantis masažas. Braziliškas kojų pirštų masažas.
OLGA KALUŽINA,  MOKYMAI, AJURVEDINIAI MASAŽAI

LIEKNĖKIME SOTŪS

ŠIAULIAI
LIEKNĖKIME SOTŪS - autorinė gyd. I. Badikovos svorio mažinimo, stabilizavimo ir organizmo valymo programa.Metodika paremta tik natūraliu maitinimusi, nėra jokių stebuklingų tablečių. Sėkminga 20 metų darbo praktika Lietuvoje ir Latvijoje. Galingas sveikatingumo ir atjaunėjimo efektas.

STUDIO FIGURA, salonas

Dainų g. 10 A, LT-78290, ŠIAULIAI
STUDIO FIGURA - masažo paslaugos. Masažai - sportas su Roll Shaper, liekninanti procedūra su Vacu Shaper ir su Infra Shaper Swan aparatais.

STUDIO FIGURA, salonas

Vilniaus g. 134, LT-76296, ŠIAULIAI
STUDIO FIGURA - masažo paslaugos. Masažai - sportas su Roll Shaper, liekninanti procedūra su Vacu Shaper ir su Infra Shaper Swan aparatais.

SVEIKATINIMO CENTRAS Šiauliuose, Reginos Rudienės individuali veikla

Gumbinės g. 23 A, (važiuojant nuo Aronijos g. link Žemaitės g.), LT-77167, ŠIAULIAI
SVEIKATINIMO CENTRAS - žmogaus viso organizmo tyrimas - kompiuterinis biorezonansinis testas (IMAGO). Tyrimus atlieka mikrobiologė - nutriciologė Regina Rudienė.

GYDANČIŲ RANKŲ PRISILIETIMAS, MB

Vilniaus g. 173-4, (Valerijono klinika), LT-76291, ŠIAULIAI
Licencijuotas masažo specialistas atlieka šiuos masažus: gydomasis masažas, taškinis masažas, klasikinis masažas, sportinis masažas, anticeliulitinis masažas, kosmetinis masažas, medaus masažas.
GYDANČIŲ RANKŲ PRISILIETIMAS, MB