1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Medžioklės, žvejybos organizavimas Vilniuje

Medžioklės, žvejybos organizavimu užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 40. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

Jordano Kenstavičiaus IV

Kaimo turizmo sodyba, viešbutis, aktyvus poilsis, šventės, renginiai, alaus darykla Raseiniai, Lietuva

(Kaunas - Klaipėda 173 km), LT-60192, GABŠIŲ K. RASEINIŲ SEN. RASEINIŲ R.
KARPYNĖ - kaimo turizmo sodyba. Žvejyba, poilsio nameliai, viešbutis, pirtys, aktyvus poilsis, šventės, renginiai, konferencijų organizavimas, sporto salės nuoma. Kaimo turizmo sodyba KARPYNĖ pristato naują, erdvų, talpinantį iki 500 asmenų restoraną.
Jordano Kenstavičiaus IV

TRAVEL PUB, UAB

Taikos g. 10-17, LT-93121, NERINGA
Keleivių pervežimai iš Klaipėdos į Rygos, Kauno ir Vilniaus oro uostus ir atgal. Vienos dienos kelionė Baltijos jūroje - tai puiki galimybė jūsų draugų būriui, įmonės darbuotojams ar verslo partneriams išvykti į Baltijos jūrą pažvejoti menkių.
TRAVEL PUB, UAB

ARVYDAI, UAB - komercinė, pramoginė žvejyba Vilniaus rajone

Liepų g. 40, LT-15200, ARVYDAI BEZDONIŲ SEN. VILNIAUS R.
Arvydų Tvenkiniai - tai ekologiškos žuvininkystės ūkis, veikiantis nuo 1958 m. Arvydų kaime įsikūręs ūkis puoselėja žuvies auginimo tradicijas. Per ilgus metus sukaupta patirtis šiandien leidžia džiaugtis kokybiška bei ekologiška produkcija. Kviečiame įsigyti šviežios, ką tik iš tvenkinio pagautos, ekologiškos žuvies savo stalui. Mažmeninė ir didmeninė prekyba ekologiška žuvimi, įžuvinimu, mailius, mailiumi ir žuvies produkcija. Arvydai.lt - prekyba mailiumi, įžuvinimo paslaugos, pramoginė žvejyba, ekologiška produkcija.
ARVYDAI, UAB - komercinė, pramoginė žvejyba Vilniaus rajone

CAPUTIS, UAB

Paribio g. 8 A, LT-08101, VILNIUS
Norėdami patenkinti kaprizingų mūsų krašto žvejų norus, kuriame žvejybos įrankius, pritaikytus specialiai Lietuvos vandenims, kurie užtikrina žūklės komfortą ir patikimumą. Kiekvienas įrankis, prieš atsidurdamas masinėjeprekyboje, testuojamas ekstremaliomis sąlygomis ir, tik išlaikęs UAB Caputis ir autoritetingų Lietuvos žvejų kokybės egzaminą, pateikiamas į rinką.
CAPUTIS, UAB

ŽEBENKŠTIS, medžiotojų klubas

Šermukšnių g. 1-30 / Vasario 16-osios g. 13-30, LT-01106, VILNIUS
  • 1