1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Laisvalaikio, poilsio, pramogų organizavimas Panevėžyje

Laisvalaikį, poilsį, pramogas organizuojančios įmonės Panevėžyje.
Rasta įmonių: 105. Rodomi rezultatai 1 - 30:

SVEIKAS KŪNAS, UAB

Respublikos g. 28-301, LT-35174, PANEVĖŽYS
BODY FLEX MASAŽO IR SPORTO CENTRAS. Masažai atliekami rankomis, povandeninis masažas, STARVAC vakuuminis-anticeliulitinis masažas, vibromasažas, liekninamasis kvėpavimas (bodyflex), kalanetika, pilates, Gymnic mankšta, joga, sveikatinimo programos, dovanos-čekiai, reabilitacija.
SVEIKAS KŪNAS, UAB

PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS

Margių g. 57, LT-36200, PANEVĖŽYS
Panevėžio jachtklubas oficialiai buvo įkurtas 1990 m., nors buriavimo entuziastai, kurių netrūko Panevėžio krašte, ėmė vienytis kur kas anksčiau. Kadangi Panevėžio apylinkės neturi didesnio vandens telkinio, tad buriuotojai burlentėmis ar jachtomis priversti plaukioti kituose regionuose, Molėtų, Ignalinos, Utenos rajonų ežeruose, Kupiškio, Antalieptės mariose, ar artimiausiame nuo Panevėžio (apie 70 km) Anykščių rajono Rubikių ežere. Todėl jachtklubas ir neturi savo prieplaukos, ar jachtklubo, kaip statinio prie vandens. Tačiau tai netrukdo pavieniui buriuojantiems entuziastams susirinkti kartu ir surengti bendras regatas bei buriavimo šventes. Jau nuo seno Panevėžio buriuotojai rengė burlenčių regatas, dalyvavo įvairiausiose buriavimo varžybose rengiamose Lietuvoje, taip pat buvo nuvykę į Lenkijoje vykusią regatą.
PANEVĖŽIO JACHTKLUBAS

AMŽ BALTIC, UAB

Velžio kelias 96, LT-36160, PANEVĖŽYS Filialai
Laisvalaikio, poilsio, pramogų organizavimas

BERČIŪNŲ ATEITININKŲ STOVYKLA, VšĮ

LT-38052, BERČIŪNŲ K. NAUJAMIESČIO SEN. PANEVĖŽIO R.
Nuo 1992 m. VšĮ „Berčiūnų ateitininkų stovykla“ rengia vasaros poilsio stovyklas 7–18 m. vaikams, taip prisidėdama prie turiningo vaikų laisvalaikio praleidimo bei užimtumo organizavimo. Į stovyklas kviečiami ne tik ateitininkai, bet ir organizacijai nepriklausantys moksleiviai. Dalis stovyklautojų, norinčių katalikiškoje aplinkoje praleisti laisvalaikį, yra socialiai remtinų šeimų vaikai. Stovyklose vadovaujamasi ateitininkų principais: katalikiškumu, visuomeniškumu, inteligentiškumu, šeimyniškumu ir tautiškumu. Mūsų stovyklose skatinama vaikų saviraiška, kūrybiškumas, kritiškas mąstymas, tolerancija, teigiamas savęs vertinimas, plėtojamas tautinis, socialinis sąmoningumas, bendradarbiavimas bei draugystė.

ABIJOS, VšĮ

Melioratorių g. 9-18, LT-38187, DEMBAVOS K. VELŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.