1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Konsultacijų paslaugos Kaune

Konsultacijų paslaugos Kaune.
Rasta įmonių: 352. Rodomi rezultatai 1 - 30:

FINANSŲ GIDAS, UAB

Buhalterinės paslaugos Kėdainiai, Kauno apskritis

Didžioji g. 44, LT-57257, KĖDAINIAI
Įmonių buhalterinės apskaitos, apleistos apskaitos tvarkymas. Buhalterinės apskaitos mokesčių patikrinimas. Verslo planų ruošimas. Įmonės pertvarkymo procedūros (iš IĮ į UAB). Konsultacijos apskaitos ir mokesčių, įmonių steigimo ir likvidavimo klausimais.
FINANSŲ GIDAS, UAB

PB INVESTICIJA, UAB

H. ir O. Minkovskių g. 87, LT-46222, KAUNAS

R. A. Stelingio firma KAUNO GEŠTALTO STUDIJŲ CENTRAS

Laisvės al. 84-9, LT-44250, KAUNAS
KAUNO GEŠTALTO STUDIJŲ CENTRAS nuo 1994 metų teikia konsultacines ir mokymo paslaugas individualiems asmenims, poroms, šeimoms, grupėms bei organizacijoms asmeninio, profesinio ir organizacinio vystymosi klausimais.
R. A. Stelingio firma KAUNO GEŠTALTO STUDIJŲ CENTRAS

ŠĖŽA IR PARTNERIAI, UAB

Šiaurės pr. 34, LT-49225, KAUNAS
Mes, esame tam, kad padėtume Jums tvirtai ir kryptingai žengti asmeninės ir įmonės vertės kūrimo ir auginimo keliu. Savo kasdienėje veikloje savo klientui siekiame tapti patikimu ir profesionaliu partneriu bei konsultantu, analizuojančiu, patariančiu, mokinančiu bei drauge kuriančiu jo sėkmės istoriją.
ŠĖŽA IR PARTNERIAI, UAB

LEIPURIN, UAB

Taikos pr. 153 C-116, LT-52119, KAUNAS
Leipurin teikia paslaugas konditerijos ir kitoms maisto pramonės įmonėms - tiekia joms žaliavas, gamybai reikalingą techniką. LEIPURIN įmonė turėdama didesnę nei 20 metų patirtį rinkoje savo klientams gali pasiūlyti ne tik platų žaliavų asortimentą, bet ir pagalbą pradedant ar vystant verslą.
LEIPURIN, UAB