1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kolegijos, profesinio rengimo centrai Vilniuje

Aukštesniosios, profesinės mokyklos Vilniuje.
Rasta įmonių: 48. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

BUKIŠKIŲ ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLA

Mokyklos g. 1, LT-14182, BUKIŠKIO K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.

Vilniaus agroekologijos mokymo centras

Parko g. 7, LT-17235, BALTOJI VOKĖ PAGIRIŲ SEN. VILNIAUS R.
Visa švietimo veikla orientuota į žemės ūkio, inžinerijos ir inžinerinių profesijų, socialinės gerovės, paslaugų asmenims ir transporto paslaugų sritis. Centras vykdo inovatyvių programų įgyvendinimą nacionaliniu mastu – Bepiločių orlaivių valdytojo, Natūralios kosmetikos gamintojo modulines profesinio mokymo programas. Šiuo metu rengiama Bioekologinių produktų gamintojo modulinė profesinio mokymo programa. Centre yra mokomieji, gamybiniai – ūkiniai pastatai ir aikštelės, žemės ūkio paskirties sklypai, vykdoma žemės ūkio veikla.
Vilniaus agroekologijos mokymo centras

VILNIAUS TURIZMO IR PREKYBOS VERSLO MOKYKLA

Žirmūnų g. 143, LT-09128, VILNIUS
Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla ruošia pardavėjus, viešbučio turizmo komplekso darbuotojus, prekybos komersantus, kasininkus- operatorius, padavėjus, barmenus, maisto ruošimo technologus, konditerius ir virėjus.
VILNIAUS TURIZMO IR PREKYBOS VERSLO MOKYKLA

VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLA

Geležinio Vilko g. 16, LT-01112, VILNIUS
Ruošiami specialistai: dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojai, siuvėjai, sukirpėjai - konstruktoriai, automobilių mechanikai, automobilių elektromechanikai, automobilių pardavėjai.
VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLA

VILNIAUS LICĖJUS

Širvintų g. 82, LT-08216, VILNIUS
Licėjaus bendruomenėje ugdoma dora, kultūringa, išsilavinusi ir brandi asmenybė, gebanti didžiuotis savo Tėvynės pasiekimais ir ketinanti kurti jos geresnę ateitį. Atviri naujovėms, iniciatyvūs ir nuolat besitobulinantys mokytojai puoselėja akademinio mokymo tradiciją ir diegia prasmingas inovacijas, skatina mokinių smalsumą ir kūrybiškumą. Mokykla aktyviai dalyvauja ugdymo kaitos procese, skleidžia savo gerąją patirtį ir siekia atsakingos lyderystės švietimo bendruomenėje.

Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus

Kruopų g. 11, LT-01140, VILNIUS
Teikti aukšto lygio pagrindinį bei vidurinį ugdymą. Ugdyti atvirą, laisvą pilietį, sąmoningą, dorą, iniciatyvią, sugebančią aktyviai panaudoti savo sugebėjimus ir galimybes besikeičiančiame pasaulyje, asmenybę.
Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus

MOKYMŲ ORGANIZAVIMO GRUPĖ, UAB

Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302, UŽUBALIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
Mokymų organizavimo grupė siūlo sprendimus, susijusius su jūsų darbuotojų mokymais, darbuotojų kvalifikacijos kėlimu ir tobulėjimu, personalo, vadovų atestavimu, sudaro galimybes papildyti anksčiau įgytas žinias.
MOKYMŲ ORGANIZAVIMO GRUPĖ, UAB

Prekiniai ženklai: Vitlio licėjus

VILNIAUS INŽINERIJOS IR TECHNOLOGIJŲ LICĖJUS, VšĮ
Žemuogių g. 10, LT-08418, VILNIUS
Naujausias inovacijas taikanti dabarties mokykla su stipria inžinerine, technologine ir menine pakraipa. Čia auga smalsumas, skleidžiasi kūrybiškumas ir nebijoma eksperimentuoti.
VILNIAUS INŽINERIJOS IR TECHNOLOGIJŲ LICĖJUS, VšĮ
  • 1