1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Keleivių pervežimo paslaugos, keleivinis transportas Šiauliuose

Keleivių pervežimo paslaugos, keleivinis transportas Šiauliuose.
Rasta įmonių: 28. Rodomi rezultatai 1 - 28:

NEO TAKSI, UAB

Pabalių g. 66, LT-77118, ŠIAULIAI
Taksi paslaugos , iškvietimas VISĄ PARĄ.Nauji, komfortiški, talpūs taksi automobiliai Fiat Doblo Panorama, sulanksčius galines sėdynes tampa mini krovininiais automobiliais.Smulkių krovinių (vaikiško vėžimėlio, šaldytuvo ir kt.) pervežimas (vežimas) iki 100 kg.
NEO TAKSI, UAB

ŠILUTĖS AUTOBUSŲ STOTIS, UAB Šilutės autobusų parkas

Tilžės g. 22, LT-99169, ŠILUTĖ
Keleivių pervežimo paslaugos. Iš Šilutės autobusų stoties galima nuvykti į daugumą Lietuvos miestų ( Klaipėdą, Vilnių, Kauną, Tauragę, Mažeikius, Šakius, Šiaulius, Panevėžį ir kt. miestus).
ŠILUTĖS AUTOBUSŲ STOTIS, UAB Šilutės autobusų parkas

EUROTURAS, UAB

Aukštabalio g. 4-52, LT-78175, ŠIAULIAI
Vežame įvairias siuntas į Ispaniją. Vežame motociklus, mopedus, motorolerius, vandens motociklus, valtis, katerius, treilerius bei kitus nestandartinius krovinius į/iš visų Europos sąjungos šalių.
EUROTURAS, UAB

VAIRŪNAS, MB

Žalgirio g. 8, LT-81193, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R.
Mes jau 12 metų sėkmingai teikiame keleivių pervežimo mikroautobusais- nuomos paslaugas Lietuvoje. Savo klientams galime pasiūlyti nuo 9 – 38 sėdimų vietų mikroautobusus. Turistinės kelionės po Lietuvą, verslo kelionės, gastrolės, darbuotojų vežimas į darbo vietas ir iš jų ir kt. kelionės.
VAIRŪNAS, MB

LL MEDIENA, UAB

Pirties g. 5 A-19, LT-79231, ŠIAULIAI
UAB LL Mediena siūlo 8-50 vietų autobusus po Lietuvą, Europą, Skandinaviją.Mes siūlome kokybiškas, saugias ir patikimas keliones. Kelionės metu keleiviai drausti ir Lietuvoje, ir užsienyje

KELIONIŲ TURAS, UAB

Pirties g. 11-31, LT-79231, ŠIAULIAI
UAB Kelionių turas veiklą vykdo nuo 2011m. Nuomojame 50, 20 ir 8 vietų autobusus ir mikroautobusus.

VAŽIUOK, UAB

L. Rėzos g. 22 E, LT-78305, ŠIAULIAI
Mikroautobusų nuoma įvairioms progoms ir išvykoms. Dirbame Lietuvoje ir Europoje. Savo klientams galime pasiūlyti mikro (autobusus) nuo 8 -23 iki 30 sėdimų vietų arba komfortabilius automobilius. Keleivių vežimas .
VAŽIUOK, UAB