1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Automobilių techninė pagalba kelyje Klaipėdoje

Automobilių techninė pagalba kelyje Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 18. Rodomi rezultatai 1 - 18:

PADREMAS, UAB - administracija

Paryžiaus Komunos g. 25, LT-91111, KLAIPĖDA
UAB Padremas siūlo Jums naudotis autotransporto plovyklos paslaugomis, kuri yra įsikūrusi Tilžės g. 60, Klaipėda. Taip pat teikia techninę pagalbą kelyje ir transportuoja automobilius visoje Lietuvoje.
PADREMAS, UAB - administracija

GOLDAS, UAB Marijampolės filialas

Klaipėdos g. 61, LT-68266, MARIJAMPOLĖ
Goldas UAB – įmonė teikianti techninės pagalbos kelyje paslaugas automobiliams ir sunkvežimiams. Atliekantys remonto paslaugas automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams. Lauko pirčių gamyba ir pardavimas. Techninė pagalba kelyje Marijampolėje, Kalvarijoje, Lazdijuose Sunkvežimių techninė pagalba kelyje. Sunkvežimių servisas, remontas Marijampolėje Vilkikų servisas, remontas Marijampolėje Puspriekabių servisas, remontas Marijampolėje Kompiuterinė diagnostika Marijampolėje, Kalvarijoje Auto krano paslaugos.
GOLDAS, UAB Marijampolės filialas

PRIEKABOS, UAB - techninė pagalba Klaipėdoje

Minijos g. 152, LT-93263, KLAIPĖDA
TECHNINĖ PAGALBA KELYJE LIETUVOJE IR UŽ JOS RIBŲ (EUROPOJE): automobilių transportavimas, pertempimas, tempimas, buksyravimas, pervežimas po avarijų. Smulkus remontas avarijos vietoje.
PRIEKABOS, UAB - techninė pagalba Klaipėdoje

VAKARŲ VELKA, UAB

Priekulės g. 10, LT-96254, KANTVAINŲ K. AGLUONĖNŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Pagalba kelyje, automobilių transportavimo paslaugos Lietuvoje.

RAKTŲ DIRBTUVĖ, AVARINIS SPYNŲ ATIDARYMAS, individuali veikla

Virbališkės takas 3, LT-00127, PALANGA
Avarinis automobilių, butų, garažų, seifų, spynų atidarymas, atrakinimas visą parą. Aptarnauja regioną : Palanga, Kretinga, Klaipėda, Plungė, Skuodas, Šventoji, Gargždai, Priekulė ir kt. Raktų gamyba, keitimas, įstatymas, remontas, spynų taisymas. Konsultacija seifų, spynų, šarvuotų durų saugumo ir raktų gamybos klausimais.
RAKTŲ DIRBTUVĖ, AVARINIS SPYNŲ ATIDARYMAS, individuali veikla

ŽYJOKRA, IĮ - techninė pagalba kelyje Šilalė, Šilutė, Tauragė, Klaipėda, Kretinga, Kelmė

Palokysčio g. 34, LT-75101, DIRKINTŲ K. TRAKSĖDŽIO SEN. ŠILALĖS R.
ŽYJOKRA - tai techninės pagalbos įmonė įsikūrusi Šilalės rajone, klestinti jau daugiau nei penkerius metus. Siekdami užtikrinti kainos ir kokybės santykį, dirbame ne vieni! Bendradarbiavimas su kitomis techninės pagalbos įmonėmis užtikrina greitesnį ir patogesnį klientų aptarnavimą. Mums svarbi Jūsų problema, todėl siekiame geriausių rezultatų!
ŽYJOKRA, IĮ - techninė pagalba kelyje Šilalė, Šilutė, Tauragė, Klaipėda, Kretinga, Kelmė

AUTOVELKA, MB

Liepojos g. 11, LT-92289, KLAIPĖDA
Tralo paslaugos Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Transportuojame automobilius, mikroautobusus, motociklus. Techninė pagalba kelyje sugedus, įvykus avarijai, užklimpus automobiliui. Esant poreikiui galime pervežti automobilį ir kartu paimti iki 4 keleivių. Techninę pagalbą kelyje teikiame Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Šventojoje, Nidoje, Gargžduose ir 100 km aplink Klaipėdą. Turime ilgametę patirtį pervežimo srityje, todėl užtikriname greitas ir kokybiškas paslaugas. Turime licenciją krovinių pervežimams. Tralas su priekaba. Vienu metu galime pervežti 2 automobilius.
AUTOVELKA, MB

Traldova, MB

Bandužių g. 3-5, LT-95260, KLAIPĖDA
www.traldova.lt Techninė pagalba kelyje Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje 24/7 Pagalba kelyje Klaipėda, Vilnius, Šiauliai, Kaunas, Kretinga, Palanga, Šventoji, Gargždai, Priekulė, Smiltynė, Nida, Tauragė ir kiti miestai. - Darbo laikas – 24/7 -
Traldova, MB

RedGo Lithuania, UAB

LT-91001, KLAIPĖDA
REDgo Lithuania, UAB - turėdami platų partnerių tinklą, galime suteikti operatyvią ir kokybišką pagalbą lengviesiems ir sunkiasvoriams automobiliams ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
RedGo Lithuania, UAB