1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Valymo įranga, medžiagos, įrengimas Alytuje

Valymo įranga, medžiagomis prekiaujančios įmonės Alytuje.
Rasta įmonių: 11. Rodomi rezultatai 1 - 11:

FEKALA

Buitinių nuotekų išvežimas, valymo įrenginių priežiūra, vamzdynų plovimas Alytus, Pietų Lietuva, visa Lietuva

TRAIDENIS, UAB

Pramonės g. 31 B, LT-62175, ALYTUS Filialai
Gamybinė įmonė Traidenis įkurta 1996 m., kuri pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti nuotekų valymo įrenginius ir talpas iš stiklaplasčio.

LUX LT, UAB

Jogailos g. 9 / A. Smetonos g. 1, LT-01116, VILNIUS
LUX yra įsitvirtinusi kaip viena geriausiai žinomų ir turinčių gerą reputaciją aukštos kokybės produktų namams tiesioginių pardavimų kompanijų. UAB Lux LT - tarptautinei kompanijai LUX International priklausanti įmonė, įgaliotas garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugų teikėjas.
LUX LT, UAB

INNOVASTA, UAB

V. Landsbergio-Žemkalnio g. 16-4, LT-49267, KAUNAS
INNOVASTA - tai komanda,teikianti naujos kartos ekologiško valymo paslaugas. Komandoje dirba nepriekaištingos reputacijos, profesionaliai savo darbą atliekantys žmonės, kurie garantuos Jums kokybę ir nepriekaištingą aptarnavimą. Lietuvoje mes pristatome unikalią inovacinę technologiją ir profesionalius įrenginius, skirtus giluminiam paviršių valymui bei sterilizavimui. Valymo įranga, aukšto slėgio plovimo garais įranga, profesionalūs garo valytuvai dezinfekcijai ir virusų naikinimui, gariniai ir plaunantys, giluminio valymo dulkių siurbliai - visų produktų gamybos pagrindą sudaro unikali, metų patikrinta technologija.
INNOVASTA, UAB

VANDENVALA, UAB Vilniaus ir Alytaus apskritys

Sudervės g. 14 J, LT-14186, AVIŽIENIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
Nuotekų valymo įrenginių pardavimas, montavimas ir priežiūra, nuotekų sistemų projektavimas, inžinerinių tinklų tiesimas.
VANDENVALA, UAB Vilniaus ir Alytaus apskritys