1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Tepalai, tepalų keitimas Klaipėdoje

Tepalai, tepalų keitimas Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 5. Rodomi rezultatai 1 - 5:

NARVIJA, UAB Vilniaus filialas - guoliai, diržai, grandinės,vandens siurbliai, serviso paslaugos Vilniuje

Jankiškių g. 1, LT-02300, VILNIUS
NARVIJA, UAB įkurta B1997 metais, žmogaus, kurio didžiausia aistra - vandens siurbliai, guoliai, diržai. technika ir jos veikimo principai. Be viso to, tai buvo vienas geriausių vadybininkų, kuris savo verslui ieškojo aukščiausių technologinių sprendimų, norėjo, kad pramonės rinka Lietuvoje galėtų dirbti pasitelkusi garsiausius prekės ženklus. Drąsiai žengė ieškodamas tuo metu, atrodo, nerealiausių sprendimų. Po 27 metų sėkmingos veiklos, nenorime keisti savo pagrindinių vertybių ir tikslų, tik šiek tiek keičiame veidą ir atnaujiname logotipą į šiuolaikiškesnį, labiau panašų į tai, ką dabar ir darome – žygiuojame kartu su naujausiomis technologijomis. Atstovaujame ne tik pasaulyje pirmaujančius pramonės prekės ženklus, išvystėme kaip niekada stiprų serviso paslaugų spektrą, bet ir kiekvieną dieną įgyvendiname drąsiausius mūsų klientų užmojus.
NARVIJA, UAB Vilniaus filialas -  guoliai, diržai, grandinės,vandens siurbliai, serviso paslaugos Vilniuje

SCT LUBRICANTS, UAB

Šilutės pl. 119, LT-95112, KLAIPĖDA
UAB SCT Lubricants yra pirmaujanti aukštos kokybės variklinių alyvų ir automobilinių skysčių gamintoja, įsikūrusi Klaipėdoje, Lietuvoje.

DASTA, UAB Klaipėdos filialas

Tilžės g. 52, LT-91110, KLAIPĖDA
UAB Dasta nuo 1997 metų užsiima didmenine prekyba visų rūšių tepalais, alyvomis. Taip pat gamina ir prekiauja eksploataciniais skysčiais naudojamais transporte ir pramonėje.
DASTA, UAB Klaipėdos filialas

DAGMITA, UAB Klaipėdos filialas

Mainų g. 31, LT-94101, KLAIPĖDA
Didmeninė ir mažmeninė prekyba pramonės įrenginių bei žemės ūkio technikos atsarginėmis dalimis. Pagrindinės prekių grupės: guoliai, riebokšliai, grandinės, žvaigždutės, diržai, skriemuliai, transmisijos detalės, transporterinės, konvejerinės, modulinės juostos, motoreduktoriai, el. varikliai, pneumatika, klijai, silikonai, hermetikai, tepalai ir tepimo sistemos, įrankiai. Gaminame ir jungiame juostas, klijuojame nešančius profilius, atliekame serviso darbus. https://juostugamyba.lt/
DAGMITA, UAB Klaipėdos filialas