1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Teatrai Kaune

Teatrai Kaune.
Rasta įmonių: 20. Rodomi rezultatai 1 - 20:

KAUNO VALSTYBINIS MUZIKINIS TEATRAS

Laisvės al. 91, LT-44297, KAUNAS
KAUNO VALSTYBINIS MUZIKINIS TEATRAS - muzikinio scenos meno kūrimas ir jo viešas atlikimas. Teatro repertuare: operos, operetės, miuziklai, šokio spektakliai, spektakliai vaikams.
KAUNO VALSTYBINIS MUZIKINIS TEATRAS

KAUNO KAMERINIS TEATRAS

Kęstučio g. 74 A, LT-44297, KAUNAS
KAUNO KAMERINIS TEATRAS

AURA, Kauno šokio teatras

M. Daukšos g. 30 A, LT-44282, KAUNAS
Pramuši ledą, rasi sidabrą, pramuši sidabrą, rasi auksą... Pramuškim banalybę ir pigų populiarumą, vienadienius blizgučius ir nugrotą muziką, sukaustytas mintis ir nuvalkiotas idėjas, primityvumą, abejingumą ir net savo tingumą! Mes galim, mes norim, mes esam kitokie!
AURA, Kauno šokio teatras

UDEIMA, UAB

J. Grušo g. 11-6, (V. Kuprevičiaus mokykloje), LT-48266, KAUNAS
Vaikų mados teatras, DEMO šokių studija ir Deimantės modelių agentūra - tai trys pagrindinės UAB “Udeima” veiklos kryptys. Vaikų mados teatras, vėliau išaugęs į šokių studiją ir modelių agentūrą, įkurtas 1996 metais. Įkūrėja - diplomuota choreografė Deimantė Ūsienė.
UDEIMA, UAB

J. MILTINIO DRAMOS TEATRAS

Laisvės a. 5, LT-35183, PANEVĖŽYS
Panevėžio teatro ištakos siekia 1938 metus. Po studijų Paryžiuje ir Londone į Lietuvą sugrįžęs Juozas Miltinis (1907-1994) pradėjo vadovauti Darbo rūmų teatro studijai Kaune. Iš šios studijos narių ėmė formuotis būsimojo Panevėžio dramos teatro trupė. 1940 m. lapkričio 18 d. LTSR švietimo liaudies komisaras Antanas Venclova pasirašė įsakymą, kuriuo leido Jonui Sakui įkurti ir vadovauti dramos teatrui Panevėžyje. 1940 m. gruodžio 1 d. Juozas Miltinis, sėkmingai įveikęs režisierių atranką, atvyko į Panevėžį su grupe aktorių, priklausiusių Kauno Darbo rūmų teatro studijai. Panevėžio dramos teatras oficialiai atidarytas 1941 metų kovo 15 dieną, kai naujo kūrybinio kolektyvo veiklai skirtame pastate Respublikos gatvėje įvyko pirmoji premjera.
J. MILTINIO DRAMOS TEATRAS

NACIONALINIS KAUNO DRAMOS TEATRAS

Laisvės al. 71, LT-44304, KAUNAS
Teatras. Spektakliai vaikams ir suaugusiems. Sezono naujiena - Didžiosios scenos abonemento kortelė.
NACIONALINIS KAUNO DRAMOS TEATRAS

GM KLUBAS, VšĮ

Kaniūkų 2-oji g. 12 A, LT-47154, KAUNAS

LAIMINGI ŽMONĖS, VšĮ

Raudondvario pl. 226 A-22, LT-47155, KAUNAS
VšĮ "Laimingi žmonės" organizuoja ir vykdo įvairių profesionalaus meno sričių projektus ir kūrybinę veiklą. (Organizuoja arba kuria teatro, kino, šokio, dailės, muzikos projektus, taip pat šventes, akcijas, performansus, kūrybos vakarus, poilsį, koncertus, stovyklas, konferencijas, parodas ir pan.)
LAIMINGI ŽMONĖS, VšĮ

SCENOS PROFESIONALAI, VšĮ

Kemerio g. 9, LT-45288, KAUNAS
Aktorių teatras – kūrybinė organizacija, kurioje kuria puikiai žinomi Lietuvos aktoriai, režisieriai, muzikantai, atlikėjai ir kiti scenos profesionalai. Mūsų repertuare įvairūs žiūrovų pamėgti teatro bei muzikiniai projektai.
SCENOS PROFESIONALAI, VšĮ

TEATRONAS, asociacija

Baltų pr. 3-23, LT-48261, KAUNAS
Teatronas - tai nenormalaus teatro trupė, nuolat siekianti perfrazuoti teatro sąvoką, žinomus kūrinius ir aštrias socialines problemas savaip. Siekdami ne inovacijų, o autentiškumo, trupės kūryba gali pasigirti, jog tapo nuoširdžiausia savo pačios versija.
TEATRONAS, asociacija

KAUNO MIESTO KAMERINIS TEATRAS, BĮ

Kęstučio g. 74 A, LT-44297, KAUNAS
KAUNO KAMERINIS TEATRAS - spektakliai suaugusiems ir vaikams. Bilietus galima įsigyti TIKETA LT, bei teatro kasoje.
KAUNO MIESTO KAMERINIS TEATRAS, BĮ