1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Plastikas, plastmasės gaminiai Panevėžyje

Plastmase, plastmasės gaminiais pekiaujančios įmonės Panevėžyje.
Rasta įmonių: 59. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

SANTRIKA, UAB

Aukštaičių g. 58, LT-36121, PANEVĖŽYS
Santechnika ir jos įranga: katilai, katilinių įranga, radiatoriai, šildymo, vandentiekio sistemos. Šildymo ir vonios kambario įrangos parduotuvė Panevėžyje. Platus šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, vamzdynų, siurblių, kolektorių, dušo kabinų, maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos asortimentas.
SANTRIKA, UAB

Vasiliauskas ir ko, UAB

Paliūniškio g. 11, LT-35114, PANEVĖŽYS
Plastikiniai gaminiai užsieniui.

NAIDEKA, UAB

Beržų g. 38, LT-36202, PANEVĖŽYS
UAB Naideka – pažangi ir lanksti privataus lietuviško kapitalo įmonė, teikianti metalo apdirbimo bei transporto paslaugas.Bendrovė savo veiklą pradėjo 1995 metais, turėdama 6 darbuotojus ir gamindama įvairias atsargines detales privatiems užsakovams bei Panevėžio pramonės įmonėms.Teikiamų paslaugų spektras buvo nuolat plečiamas, didinamos gamybos apimtys, stiprinama ir atnaujinama gamybinė bazė, augo darbuotojų skaičius. Investicijos į naujus įrengimus – SPV plazminio pjovimo, SPV frezavimo, SPV lakštų lankstymo stakles – dar labiau išplėtė bendrovės galimybes, sustiprino pozicijas eksporto rinkose.Įmonės technologinį potencialą sudaro įvairios paskirties metalo apdirbimo įrengimai ir aukštos kvalifikacijos inžinierinis techninis personalas bei darbininkai, galintys našiai ir kokybiškai atlikti klientų prisiimtus įsipareigojimus.
NAIDEKA, UAB

VIRBANTĖ, UAB

Katkų g. 33, LT-35101, PANEVĖŽYS
UAB „Virbantė“ prekiauja įvairiais gaminiais iš plastmasės bei metalo.
VIRBANTĖ, UAB

ALŠASTA, UAB

Ateities g. 26-19, LT-35001, PANEVĖŽYS
Plastmasė, plastmasės gaminiai

PANEVĖŽIO LIRONTA, UAB

Įmonių g. 15 A, LT-35101, PANEVĖŽYS
Gamyba iš plastikų - armatūros fiksatoriai naudojami gelžbetonio gamyboje ir monolitinėje statyboje.
PANEVĖŽIO LIRONTA, UAB

STIGMA, UAB

J. Janonio g. 30 B, LT-35101, PANEVĖŽYS
UAB Stigma įsteigta 1990 metais, nors savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo 1987 metais įkurto kooperatyvo “Stigma”. Šiuo metu esame viena didžiausių plastikinių ir guminių gaminių gamybos įmonių Lietuvoje.Ilgametė darbo patirtis, aukšta gaminių kokybė, konkurencingos kainos, tikslus pristatymo laikas, gera reputacija padarė mus žinomais. Mūsų noras tobulėti, išlaikyti ir didinti užimamą rinkos dalį bei stiprinti konkurencinį pranašumą, skatina mus diegti naujas technologijas, gerinti gaminių kokybę bei investuoti į darbuotojų kvalifikaciją. Pagrindinė UAB Stigma veikla yra plastikinių ir guminių gaminių liejimas įpurškimo būdu. Taip pat teikiame surinkimo, pakavimo, transporto paslaugas. UAB “Stigma” turi ir savo transporto ūkį – pristatydami produkciją savo transportu galime užtikrinti maksimaliai tikslų pristatymo laiką.
STIGMA, UAB
  • 1