1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Pašarai Kaune

Pašarais prekiaujančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 25. Rodomi rezultatai 1 - 25:

DIDMALVA, UAB

LT-54113, DIDVYRIŲ K. RAUDONDVARIO SEN. KAUNO R.

RESPUBLIKINIS VETERINARIJOS APRŪPINIMO CENTRAS, UAB

Raudondvario pl. 131 B, KAUNAS Filialai
Didmeninė prekyba (veterinariniai vaistai, pašarai ir pašarų papildai, veterinariniai instrumentai, dezinfekcinės priemonės); - Veterinarinės paslaugos (pašarų kokybės vertinimas, racionų sudarymas, bandos sveikatingumo įvertinimas ir sprendimo būdų parinkimas, gydymo schemų sudarymas, klientų konsultavimas bei monitoringas, ūkio dokumentų tvarkymas);
RESPUBLIKINIS VETERINARIJOS APRŪPINIMO CENTRAS, UAB

AMINAGRA, MB

Medaus g. 12, LT-53213, JONUČIŲ K. ALŠĖNŲ SEN. KAUNO R.
Įmonė prekiauja bakterijų ir fermentų mišiniais. Aminagra dirba su nano mikroelementais ir biologiniais preparatais skirtais augalininkystei ir gyvulininkystei.
AMINAGRA, MB

VILKIJOS ŪKIS, AB

Matanskynės g. 15, LT-54224, VILKIJOS K. VILKIJOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R.
VILKIJOS ŪKIS, AB - audinių ir lapių auginimas. Pašarai. Kailiai - didmeninė ir mažmeninė prekyba.

AKVATERA, UAB

LT-53424, DIEVOGALOS K. ALŠĖNŲ SEN. KAUNO R.
Moderni, specializuota gyvūnų augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrengimai yra vieni moderniausių Šiaurės Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą.
AKVATERA, UAB

LITPOLAGRUS, UAB

Centrinė g. 28, LT-54464, RAMUČIŲ K. KARMĖLAVOS SEN. KAUNO R.

LINAISTA, UAB

Žemaičių pl. 66, LT-48205, KAUNAS
Veterinarijos vaistinė, prekyba veterinariniais vaistais, smulkių gyvūnų pašarais (Acana, Hill's, Brit Care, Brit ir kt.), premiksais bei zooprekėmis.
LINAISTA, UAB

VETMARKET, UAB

Nemuno g. 4, LT-53457, VIRBALIŠKIŲ K. RINGAUDŲ SEN. KAUNO R.
Evet.lt elektroninė gyvūnų prekių parduotuvė - tai inovatyvūs aukčiausios kokybės produktai ir maistas šunims ir katėms nuo skanėstų iki apsaugos nuo parazitų. Ilgametė patirtis veterinarijos srityje leidžia sukauptas žinias ir patirtį perteikti augintinių šeimininkams. Asortimentas yra išbandomas ir atrenkamas nuosavose smulkių gyvūnų klinikose. Didžiąją asortimento dalį sudaro tiesiogiai atstovaujami gamintojai, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir saugius produktus, kurie yra pelnę šunų ir kačių veisėjų bei šeimininkų pripažinimą.
VETMARKET, UAB

FARMO, UAB

Europos pr. 77, LT-46333, KAUNAS
UAB FARMO sėkmės istorija prasidėjo prieš septynerius metus, kai patyręs šėrimo konsultantas iš aistros savo darbui - pašarams bei žemės ūkio gyvulių šėrimui atvedė į Lietuvą vieną didžiausių ir patikimiausių pagal kokybę bei inovacijas Vokietijos pašarų priedų gamintoją - BERGOPHOR.
FARMO, UAB

VIVAVILA, UAB

Blindžių g. 5, LT-53288, ILGAKIEMIO K. GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R.
www.ePet.lt - gyvūnų prekių elektroninė parduotuvė skirta visiems turintiems augintinių. Turime sukaupę daugiau nei 8 metus prekybos gyvūnų prekių rinkoje. Galime pasiūlyti visų klasių pašarų Jūsų augintiniams - ekonominės, premium, super premium. Mūsų asortimentas yra gausus, jo tarpe yra tokių žinomų prekinių ženklų kaip - Monge, Eukanuba, Real Dog, Family Cat, Josera, Trainer, Advance ir kitų. Pristatome prekes visoje Lietuvoje. Mūsų prioritetas yra patenkintas klientas ir jo augintinis. Prekes gausite labai greitai!
VIVAVILA, UAB

VOLMITA, UAB

Veiverių g. 134, LT-46352, KAUNAS
Gaminame aukščiausios kokybės, natūralios mėsos skanėstus šunims ir katėms. Skanėstai gaminami iš 100 procentų natūralios jautienos, arklienos, paukštienos bei kitų rūšių mėsos. Skanėstai gaminami vytinimo būdu. Gamybos procese nenaudojame cheminių skonio stipriklių, dažiklių ar kitų medžiagų. Gaminiai uždaromi beorėje pakuotėje.
VOLMITA, UAB

VILKIJOS PAŠARAI, ŽŪB

Matanskynės g. 15, LT-54224, VILKIJOS K. VILKIJOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R.
Pašarai ir jų priedai.
VILKIJOS PAŠARAI, ŽŪB

GRAINIS AGROTECH, UAB

Universiteto g. 8 A, LT-53341, AKADEMIJOS MSTL. AKADEMIJOS SEN. KAUNO R.
Hidroponinė pašarų auginimo įranga.
GRAINIS AGROTECH, UAB